Profile cover photo
Profile photo
Krefft Piotr. Gabinet chirurgii naczyniowej i ogólnej
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
O czym powinniśmy pamiętać w przypadku, gdy zdiagnozujemy u siebie cerę naczynkową? Zadbajmy o odpowiedni dobór kosmetyków. Jest to na tyle ważne, że kosmetyki wzbogacone o mocznik, alkohol etylowy, mentol i aceton mogą prowadzić do wielu dolegliwości, a nawet do trądzika różowatego. http://krefft-laser.pl/blog-lekarski/dla-nas-cera-naczynkowa-to-nie-problem-pozbadz-sie-pajaczkow/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W gabinecie chirurgii naczyniowej i ogólnej Doktora Kreffta we Wrocławiu mogą Państwo poddać się operacji laserowej żylaków. Zakres naszej oferty to także leczenie chorób naczyniowych jak miażdżyca tętnic. Zapraszamy również na konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej. Więcej informacji na stronie internetowej: http://krefft-laser.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo co jest przyczyną powstawania żylaków? To uszkodzenie zastawek znajdujących się w żyłach. Rolą takich zastawek jest utrzymanie prawidłowego przepływu krwi w organizmie. W przypadku, gdy zastawki zostają uszkodzone dochodzi do cofania się krwi, a w efekcie do poszerzania się żył. Należy jednak pamiętać, że również tryb życia oraz sposób odżywiania mogą przyczyniać się do powstawania żylaków. http://krefft-laser.pl/blog-lekarski/uwazaj-na-swoje-nogi-problemy-z-zylakami/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Miażdżyca tętnic to poważna choroba. Niestety często rozwija się latami nie dając żadnych objawów. Z pomocą przychodzą jednak precyzyjne badania diagnostyczne. Jednym z nich jest badanie dopplerowskie, które jest także badaniem bezpiecznym, nieinwazyjnym oraz bezbolesnym. Więcej informacji na jego temat znajdą Państwo na naszym blogu: http://krefft-laser.pl/blog-lekarski/porozmawiajmy-o-badaniu-dopplerowskim/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Pacjentom niezmiennie oferujemy wysoką jakość usług w zakresie usuwania żylaków. Oferujemy bezpieczne i skuteczne zabiegi, zajmujemy się także diagnostyką ultrasonograficzną naczyń. W naszym gabinecie pozbędą się Państwo nie tylko żylaków na nogach, ale też rozszerzonych naczynek na twarzy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat zabiegów wykonywanych w gabinecie chirurgii naczyniowej Doktora Kreffta we Wrocławiu: http://krefft-laser.pl/zabiegi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żylaki są Państwa problemem? Jesteście zainteresowani ich usunięciem za pomocą zabiegu laserowego? Zastanawiacie się jaki jest koszt takiego zabiegu w naszym gabinecie we Wrocławiu? Odsyłamy Państwa na stronę internetową, gdzie możecie szczegółowo zapoznać się z cennikiem naszych usług: http://krefft-laser.pl/cennik/. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Badanie dopplerowskie pozwala wykryć nawet niewielkie zmiany miażdżycowe w ścianach naczyń krwionośnych. Jest całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne, nie wymaga też specjalnego przygotowania. W naszym gabinecie w ramach diagnostyki wykonujemy badanie przepływów naczyniowych metodą Duplex Color Doppler. Więcej na temat badania dopplerowskiego przeczytają Państwo na naszym blogu: http://krefft-laser.pl/blog-lekarski/porozmawiajmy-o-badaniu-dopplerowskim/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet chirurgii naczyniowej Doktora Kreffta we Wrocławiu pomoże Państwu skutecznie pozbyć się żylaków. Stosujemy nowoczesne metody - laserową EVLT oraz wykorzystującą fale radiowe, fachowo nazywaną metodą Celon. Jeśli pragną Państwo uwolnić się od żylaków oraz poddać się leczeniu chorób naczyniowych zapraszamy do Wrocławia: http://krefft-laser.pl/zabiegi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie pozbywamy się także pajączków, z którymi zmagają się osoby posiadające cerę naczynkową. Czerwone punkciki z cieniutkimi rozgałęzieniami, potocznie zwane właśnie pajączkami, to nic innego jak drobne naczynka krwionośne, które uległy poszerzeniu. Najczęściej pojawiają się na twarzy oraz nogach. Warto wiedzieć, że nie jesteśmy na nie skazani, ponieważ dzięki zabiegom laserowym czy skleroterapii można z powodzeniem zamknąć widoczne rozszerzone naczynka. Więcej informacji na stronie: http://krefft-laser.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zadbane, zdrowe i piękne nogi są niewątpliwie jednym z kobiecych atutów. Doskonale o tym wiemy, dlatego dbamy o to, aby żadna z Pań nie musiała ich ukrywać. Umożliwiają nam to nowoczesne i mało inwazyjne metody leczenia oraz usuwania żylaków. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie, dzięki czemu wszystkie zabiegi wykonujemy sprawnie i szybko. Nasze Pacjentki się nie stresują, ponieważ wiedzą, że są w rękach profesjonalnego chirurga naczyniowego. http://krefft-laser.pl/zabiegi/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded