Profile cover photo
Profile photo
Krefft Piotr. Gabinet chirurgii naczyniowej i ogólnej
3 followers
3 followers
About
Krefft Piotr. Gabinet chirurgii naczyniowej i ogólnej's posts

Post has attachment
Nadużywanie pozycji stojącej i siedzącej przy jednoczesnym braku ruchu sprzyja powstawaniu żylaków. Brak regularnych ćwiczeń wpływa na pogorszenie stanu nóg. Dlatego tak istotne jest uprawianie sportów. Na powstawanie żylaków może mieć też wpływ palenie papierosów i dźwiganie ciężarów. http://krefft-laser.pl/zabiegi/. 
Photo

Post has attachment
Zwężenie tętnic szyjnych jest bardzo niebezpieczną chorobą i może prowadzić do niedokrwienia mózgu. Najczęstszą przyczyną zwężenia jest miażdżyca. Choroba może przebiegać bezobjawowo bądź też pojawiają się charakterystyczne objawy, takie jak: zaburzenia mowy, mroczki przed oczami czy porażenie. Zakres naszych usług obejmuje także leczenie zwężenia tętnic szyjnych - http://krefft-laser.pl/cennik/.
Photo

Post has attachment
Żylaków nie można bagatelizować. Nieleczone - mogą być przyczyną wielu powikłań. Jeśli nie zaczniemy leczenia na czas, możemy zachorować na zakrzepowe zapalenie żylaków, zapalenia skóry czy zator tętnicy płucnej. Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie zajmiemy się wyleczeniem lub też usunięciem żylaków - http://krefft-laser.pl/zabiegi/.
Photo

Post has attachment
Tętniak aorty brzusznej powstaje, gdy aorta zaczyna niebezpiecznie się powiększać. Jest to bardzo niebezpieczna choroba, która może stanowić duże zagrożenie dla ludzkiego życia. Schorzenie to występuje najczęściej u osób powyżej 50 roku życia. W naszym gabinecie zajmujemy się przede wszystkim chirurgią jednego dnia. Udzielimy także pomocy w leczeniu tętniaka aorty brzusznej - http://krefft-laser.pl/zabiegi/. 
Photo

Post has attachment
W czasie zabiegu EVLT chirurg naczyniowy wykonuje szereg czynności. Najpierw wprowadza przez cewnik naczyniowy prowadnik do zamykanej żyły odpiszczelowej, po czym ją miejscowo znieczula. Następnie wprowadza do żyły odpiszczelowej światłowód oraz uruchamia laser. Potem wysuwa powoli światłowód, a światło lasera „zamyka” żyłę. Na koniec zakłada opatrunek uciskowy z opaski elastycznej i pończochy pooperacyjnej. Zapraszamy do naszego gabinetu - http://krefft-laser.pl/.
Photo

Post has attachment
Zakrzepica żylna polega na tworzeniu się skrzepów krwi w żyłach nóg. Dolegliwość ta może się przydarzyć w każdym wieku. Zakrzepica zwykle jednak atakuje osoby starsze i częściej dotyka kobiety niż mężczyzn. Często zakrzepica bardzo długo nie daje żadnych objawów, w związku z tym jest bardzo niebezpieczna. Na konsultację z zakresu operacji zakrzepicy zapraszamy do naszego gabinetu - http://krefft-laser.pl/. 
Photo

Post has attachment
Doktor Krefft stale poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i kongresach poświęconych chirurgii naczyniowej, diagnostyce ultrasonograficznej naczyń oraz chirurgii ogólnej. W swoim gabinecie wykorzystuje nowoczesne metody chirurgiczne takie jak laserowe usuwanie żylaków czy operacje z użyciem fal radiowych. Mogą być Państwo pewni, że doktor Krefft jest ekspertem w swojej dziedzinie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - http://krefft-laser.pl/. 
Photo

Post has attachment
Dotychczasowe formy leczenia nie przynosiły większych rezultatów? W takim razie zapraszamy Państwa do naszego gabinetu. Nasz wykwalifikowany personel szybko i profesjonalnie pomoże w wyleczeniu bądź usunięciu żylaków. Zapraszamy - http://krefft-laser.pl/. 
Photo

Post has attachment
Warto zadbać o swoje nogi, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem. Bardzo dobrym rozwiązaniem są częste spacery. Istotny jest też dobór odpowiedniego obuwia. Żylaki często pojawiają się wskutek obciążenia nóg i niskiego krążenia w nogach spowodowanego przez wysokie obcasy i niewygodne podbicie buta. Na leczenie i usuwanie żylaków zapraszamy do naszego gabinetu - http://krefft-laser.pl. 
Photo

Post has attachment
W naszym gabinecie zawsze dbamy o przyjemną atmosferę i dobry kontakt z Pacjentami. Zazwyczaj przed dniem operacji dzwonimy do Pacjenta, w celu przypomnienia o nadchodzącym terminie zabiegu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą również na wszelkie pytania dotyczące przygotowania do operacji usuwania żylaków i jej przebiegu. Zapraszamy do współpracy - http://krefft-laser.pl/kontakt/
Photo
Wait while more posts are being loaded