Profile cover photo
Profile photo
zapiski Marleny (blog niezdecydowanej)
98 followers -
zapiskimarleny.pl
zapiskimarleny.pl

98 followers
About
Posts

Post has attachment
http://zapiskimarleny.pl/2018/05/echo-morderstwa-christi-daugherty/

15 lat dzieli oba zabójstwa, a winnego dalej nie ma. Od tej pory Harper stawia wszystko na jedną kartę. Jest pewna, że złapie sama. Przeszłość wraca, a kobieta zaczyna za bardzo angażować się w całą sprawę. Szuka wszędzie i nie cofnie się przed niczym, ani nikim, aby dotrzeć do prawdy.
Add a comment...

Post has attachment
http://zapiskimarleny.pl/2018/05/__trashed/

Czy Cinder jest łagodnym, cichym Kopciuszkiem? Nieatrakcyjną, zbyt pospolitą,która stanie się elegancką damą z klasą?I czeka na księcia, który wybierze właśnie ją? A może ten księciunio jest zbyt zaślepiony innymi rzeczami? I nie pozna Cinder bez tego cholernego pantofelka? Kto będzie potrzebował kogo do życia? Cinder księcia, a może odwrotnie? A może jeszcze będzie coś ważniejszego niż sam księciunio? Tego dowiecie się dając szansę tej „CINDER”. Ja polecam, bawiłam się świetnie, czasem miałam ubaw, czasem łzy w oczach.

Wiem jedno, NIECH NASZ KOPCIUCH I JEGO KSIĄŻĘ SCHOWA SIĘ DO PRZESZŁOŚCI. NASTAŁA PRZYSZŁOŚĆ I JEJ NOWA, LEPSZA, MOCNIEJSZA, MAGICZNA WERSJA!
Add a comment...

Post has attachment
http://zapiskimarleny.pl/2018/05/prawie-ostateczna-lista-najgorszych-koszmarow-krystal-sutherland/

Co, do samej fabuły jestem naprawdę bardzo zaskoczona. Uwielbiam wszystko w tej książce, nawet romans, który jest na samym końcu. Tutaj powoli się „docierają” poznają, choć momentami chciałam więcej szczegółów. Ale szanuję to i wiem, że w tej książce nie o to chodziło. Mogłabym napisać, że ta książka jest tylko dla młodzieży, ale to nieprawda.
Add a comment...

Post has attachment
http://zapiskimarleny.pl/2018/05/sprzedawca-marzen-richard-paul-evans/
„Sprzedawca marzeń” to idealna lektura dla czytelników. Zmusza do zastanowienia się nad swoim życiem, ale i do wyznaczenia swoich priorytetów. Autor bardzo realistycznie przybliżył wzloty i upadki mężczyzny. Pokazał również, że można dostać drugą szansę, ale za pewną cenę. Najważniejsze to chcieć JEJ, a reszta już jest tylko „pstryknięciem”.

„Nie przychodzi mi do głowy żaden powód, dla którego moje życie zostało ocalone. Ani jeden”
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Nie mogę przestać na nią patrzeć, jest wspaniała, piękna i taka tajemnicza. Świetnie oddaje historię Etty i Nicholasa. Nawiązuje do całej otoczki skoków w czasie. Można interpretować ją na wszelkie sposoby. Szczerze sięgnęłam po nią właśnie ze względu na okładkę, choć znam twórczość autorki. Miałam okazję przeczytać cykl "Mroczne umysły" i byłam nieźle nakręcona na kolejne dzieła.

http://degustujaca.blogspot.com/2018/01/pasazerka-alexandra-bracken.html?m=1
Add a comment...

Post has attachment
Książka, która pobiła mój życiowy rekord. Zaczynałam ją czytać 28 razy! Za każdym razem, ktoś mi w tym przeszkadzał. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak bardzo byłam sfrustrowana odkładaniem jej. Udało się po takim czasie przeczytać ją od początku do końca, beż żadnego "ale".
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded