Profile cover photo
Profile photo
КВНЗ "ХАНО"
10 followers -
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

10 followers
About
Posts

Post has attachment
20.06.2014р. Навчання вчителів, які викладатимуть у 7кл ЗНЗобл. навч. предмет «Православна культура Слобожанщини»

          Центром методичної роботи з керівними кадрами за інформаційної підтримки редакції журналу «Історія та правознавство» видавничої групи «Основа» проведено першу сесію навчання 79-ти учителів загальноосвітніх начальних закладів різних типів із 20-ти сільських районів області, 5-ти міст обласного підпорядкування, 5-ти районів м. Харкова, 1-го закладу інтернатного типу обласного підпорядкування, які вперше у новому 2014/2015 навчальному році розпочнуть уперше викладати у 7-х класах спеціальний (факультативний курс) «Православна культура Слобожанщини».
          Під час проведення навчального семінару «Організаційно-правові та науково-методичні засади викладання факультативного / спеціального курсу «Православна культура Слобожанщини» у 7-х класах загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності Харківської області» педагоги ознайомилися зі змістом й особливостями навчальної програми для 7-х класів, заслухали інформацію про специфіку сучасного полірелігійного та багатокультурного розвитку Харківської області, отримали різноманітні науково-методичні та дидактичні матеріали для якісного викладання учням-семикласникам класів цього навчального предмету.
          Презентовано досвід директора, учителя – члена обласного тимчасового творчого колективу вчителів «Православна культура Слобожанщини» Дубініної С.І. (Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області) щодо запровадження у 5–8-х класах неперервної системи викладання цього навчального курсу.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Навчання вчителів, які викладатимуть у 7кл ЗНЗобл. навч. предмет «Православна культура Слобожанщини»
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
19.06.2014р. Інтерактивне спілкування тимчасового творчого колективу бібліотекарів ЗНЗ

          Відділом планування та розподілу навчальної літератури проведено Інтерактивне спілкування ТТК бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів «Створення медіатеки як моделі розвитку шкільних бібліотек».
          На засіданні було проаналізовано перелік бібліотечних веб-ресурсів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області, внесено пропозиції щодо удосконалення методичних рекомендацій для шкільних бібліотекарів, доповнено тезаурус новими професійними термінами та висвітлено ряд корисних Інтернет-посилань на допомогу бібліотечним працівникам.
          У заході взяли участь 9 осіб.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Інтерактивне спілкування тимчасового творчого колективу бібліотекарів ЗНЗ
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
19.06.2014р. Навчання вчителів, які викладатимуть у 5кл ЗНЗобл. навч. предмет «Православна культура Слобожанщини»

          Центром методичної роботи з керівними кадрами за інформаційної підтримки редакції журналу «Історія та правознавство» видавничої групи «Основа» проведено першу сесію навчання 28 вчителів загальноосвітніх начальних закладів різних типів із 10-ти сільських районів області, 4-х міст обласного підпорядкування, 3-х районів м. Харкова, які вперше у новому 2014/2015 навчальному році розпочнуть викладати у 5-х класах факультативний/ спеціальний курс «Православна культура Слобожанщини».
          Під час проведення навчального семінару «Організаційно-правові та науково-методичні засади викладання факультативного / спеціального курсу «Православна культура Слобожанщини» у 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності Харківської області» педагоги ознайомилися зі змістом й особливостями навчальної програми для 5-х класів, отримали для використання у практичній роботі різноманітні науково-методичні, дидактичні та презентаційні матеріали для якісного викладання учням 5-х класів цього навчального предмету.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Навчання вчителів, які викладатимуть у 5кл ЗНЗобл. навч. предмет «Православна культура Слобожанщини»
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
18.06.2014р. Виїзний семінар для завідувачів районних (міських) методичних кабінетів(центрів) Харківської області

          Центром атестації та організаційно-методичної роботи з Р(М)МК(Ц) КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» спільно з відділом освіти Золочівської районної державної адміністрації Харківської області на базі Сковородинівського НВК проведено навчально-практичний семінар для  завідувачів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) Харківської області за темою «Підвищення ефективності управлінської діяльності завідувача Р(М)МК(Ц) на основі моніторингових досліджень».
          У роботі семінару взяли участь Покроєва Л.Д., ректор КВНЗ «ХАНО», Армейська Л.В., завідувач навчального відділу КВНЗ «ХАНО», Ставицький С.Б., завідувач Центру інноваційного розвитку КВНЗ «ХАНО», Капустін І.В., завідувач Центру моніторингу якості освіти КВНЗ «ХАНО», Клименко Г.В., завідувач Центру атестації та організаційно-методичної роботи з РМК КВНЗ «ХАНО», Оберемок Н.В., начальник відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації та 31 завідувач Р(М)МК(Ц) Харківської області та м. Харкова.
У ході семінару проведено анкетування учасників з метою окреслення питань для подальшої роботи із завідувачами Р(М)МК(Ц), розроблено проект програми моніторингових досліджень у районі (місті) на навчальний рік, надано практичну допомогу завідувачам Р(М)МК(Ц) щодо планування моніторингових досліджень на районному (міському) рівні, розглянуто технологію виявлення, узагальнення та поширення ефективного педагогічного досвіду.
          Учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо річного планування на 2014/2015 навчальний рік та презентаційні матеріали із висвітлених питань на електронних носіях.
          Матеріали семінару розміщено для завантаження у розділі "Методична діяльність" (підрозділі - "Навчання керівних кадрів") - http://edu-post-diploma.kharkov.ua/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=16&id=220&Itemid=99999999
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Виїзний семінар для завідувачів районних (міських) методичних кабінетів(центрів) Харківської області
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
18.06.2014р. Навчання вчителів, які викладатимуть у 6кл ЗНЗобл. навч. предмет «Православна культура Слобожанщини»

          Центром методичної роботи з керівними кадрами за інформаційної підтримки редакції журналу «Історія та правознавство» видавничої групи «Основа» проведено першу сесію навчання 22-х учителів загальноосвітніх начальних закладів різних типів і форм власності сільських районів області, міст обласного підпорядкування, району міста Харкова, навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування, які вперше у новому 2014/2015 навчальному році розпочнуть уперше викладати у 6-х класах спеціальний (факультативний курс) «Православна культура Слобожанщини».
          Під час проведення навчального семінару «Організаційно-правові та науково-методичні засади викладання факультативного / спеціального курсу «Православна культура Слобожанщини» у 6-х класах загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності Харківської області» педагоги ознайомилися зі змістом й особливостями навчальної програми для 6-х класів, заслухали інформацію про специфіку сучасного полірелігійного та багатокультурного розвитку Харківської області, отримали різноманітні науково-методичні та дидактичні матеріали для якісного викладання учням 6-х класів цього навчального предмету.
          Презентовано досвід учителя – члена обласного тимчасового творчого колективу вчителів «Православна культура Слобожанщини» Юрчука Д.В. (Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області) щодо запровадження у 5–8-х класах неперервної системи викладання цього навчального курсу.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Навчання вчителів, які викладатимуть у 6кл ЗНЗобл. навч. предмет «Православна культура Слобожанщини»
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
18.06.2014р. Використання Індексу інклюзії як інструмента моніторингу розвитку інклюзивного навчального закладу

          Науково-практичний семінар «Використання Індексу інклюзії як інструмента моніторингу розвитку інклюзивного навчального закладу методика, досвід, проблеми» для керівників та координаторів експериментальних навчальних закладів – учасників дослідно-експериментальної роботи 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Використання Індексу інклюзії як інструмента моніторингу розвитку інклюзивного навчального закладу
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
17.06.2014 р. Семінар-нарада із спеціалістами Р(М)В(У)О та методистами Р(М)МК(Ц) з дошкільної освіти

          Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Центром громадянського виховання та кафедри управління якістю освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», за участю ТОВ «Фанкі Лайн» й управління організації держсанепіднагляду Головного управління Держсанепідслужби у Харківській області проведено нараду-семінар для спеціалістів місцевих органів управління освітою, методистів районних (міських) методичних кабінетів, відповідальних за організацію дошкільної освіти, за темою «Аналіз роботи дошкільних навчальних закладів у 2013/2014 навчальному році та пріоритетні завдання на літній оздоровчий період на 2014/2015 навчальний рік».
          Під час семінару було окреслено особливості функціонування дошкільних навчальних закладів у літній оздоровчий період, висвітлено науково-педагогічні підходи до аналізу пріоритетних завдань, перспективи розвитку та діяльності ДНЗ.
          Також було проаналізовано стан упровадження Базового компонента дошкільної освіти в умовах варіативності програм у 2013/2014 навчальному році.
          Учасникам надано рекомендації щодо покращення стану роботи електронної системи реєстрації ДНЗ Харківської області.
          У семінарі взяли участь 55 педагогічних працівників Харківщини.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Семінар-нарада із спеціалістами Р(М)В(У)О та методистами Р(М)МК(Ц) з дошкільної освіти
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
17.06.2014р. Семінар-нарада з питань формування робочих навчальних планів ЗНЗ Харківської області на 2014/2015нр

          Центром методичної роботи з керівними кадрами за участі Центру аналізу та прогнозування розвитку освіти, Центру формування здорового способу життя, Центру інноваційного розвитку освіти Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації проведено обласний семінар-нараду за темою «Зміст й особливості формування робочих навчальних планів і добору навчальних програм до них у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності Харківської області на новий 2014/2015 навчальний рік».
          У заході взяли участь 103 заступника начальника, спеціаліста місцевих органів управління освіти, які відповідають за роботу щодо формування робочих навчальних планів підпорядкованих загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності Харківської області, методиста районних (міських) методичних (інформаційно-методичних) кабінет (центрів) місцевих органів управління освіти, які відповідають за роботу з питань добору навчальних програм до робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм, заступника директора з навчально-виховної роботи навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування та інших відомств області.
          Під час роботи розглянуто нові нормативно-правові документи, що визначають роботу з питань формування робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності на 2014/2015 навчальний рік, розкрито загальні підходи до формування робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів на новий
2014/2015 навчальний рік, визначено особливості формування робочих навчальних планів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування на 2014/2015 навчальний рік, проаналізовано особливості науково-методичного забезпечення роботи з добору навчальних програм для якісного викладання предметів інваріантної та варіативної складових
у 1-х–11(12)-х класах, ознайомлено з особливостями програмного забезпечення викладання іноземної мови у 3-х класах та другої іноземної мови у 6-х класах за новими навчальними програмами відповідно до Державних стандартів загальної середньої освіти, інформатики за новими навчальними програмами , умовами забезпечення здоров’язбережувальних технологій через реалізацію предметів варіативної складової робочих навчальних планів.
          За результатами заходу його учасники отримали адресну науково-методичну допомогу з питань формування робочих навчальних планів, добору навчальних програм для якісного викладання навчальних предметів у новому 2014/2015 навчальному році, електронний посібник «Нормативно-правові вказівки та науково-методичні рекомендації з питань формування робочих навчальних планів і добору навчальних програм до них у загальноосвітніх навчальних закладах різних типів і форм власності Харківської області у 2014/2015 навчальному році».
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Семінар-нарада з питань формування робочих навчальних планів ЗНЗ Харківської області на 2014/2015нр
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
12.06.2014р. I сесія навчального семінару для вчителів, які викладатимуть «ПКС» у 8 класах (2)

          Навчальний семінар для вчителів, які з 01.09.2014 розпочнуть уперше викладати в загальноосвітніх навчальних закладах навчальний предмет «Православна культура Слобожанщини» у 8-х класах 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
I сесія навчального семінару для вчителів, які викладатимуть «ПКС» у 8 класах (2)
9 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
11.06.2014р. Фінал ІІ (регіонального) етапу VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

          11 червня 2014 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» проведено фінал ІІ (регіонального) етапу VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в Харківській області.
          Фестиваль проводиться щорічно з метою популяризації і пропаганди серед учнівської молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення й підтримки талановитих дітей.
          У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій взяли участь 21 команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів, із них 15 команд районів області, 3 – з міст обласного підпорядкування, 3 – з м. Харкова. Разом 147 учнів. У конкурсі плакатів було представлено 62 роботи, у конкурсі фотографій – 59 робіт. У конкурсі-вікторині взяли участь 21 учень.
          Більше фотогрфій - https://picasaweb.google.com/102208239481268821020?noredirect=1 

          Переможцями визначено:
          у конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій:
          І місце
– команда «Енергія життя» Панютинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 Лозівської міської ради;
– команда «Сузір’я» Наталинського навчально-виховного комплексу Красноградської районної державної адміністрації.
          ІІ місце
– команда «Сонячні промені» Комсомольської гімназії № 2 Зміївської районної ради;
– команда «На абордаж!» Харківської гімназії № 39 Харківської міської ради;
– команда «Super-дітки» Первомайської гімназії № 3 Первомайської міської ради.
          ІІІ місце
– команда «Діти України» Липкуватівського навчально-виховного комплексу Нововодолазької районної ради;
– команда «Світанок» Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Барвінківської районної ради;
– команда «Імпульс» Сахновщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Сахновщинської районної ради;
– команда «Здоровенькі були» Подолянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Куп’янської районної ради.

          Виступи команд відрізнялися оригінальністю, майстерністю, різноманітністю жанрів; вокальними, спортивними, хореографічними здібностями; були здоров’язбережувального, патріотичного спрямування.

          У конкурсі плакатів:
          І місце
– Глуходід Наталія, учениця 9 класу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Люботинської міської ради.
          ІІ місце
– Бабенко Аліна, учениця 9-А класу Мереф’янського медичного ліцею Харківської районної ради.
          ІІІ місце
– Волкова Анастасія, учениця 8 класу Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Барвінківської районної ради.

          У конкурсі фотографій:
          І місце
– Стефанюк Богдан, учень 9 класу Чапаєвської загальноосвітньої школа І-ІІІ ст. Кегичівської районної ради.
          ІІ місце
– Березняк Ірина, учениця 11-А класу Комсомольської гімназії № 2 Зміївської районної ради.
          ІІІ місце
– Гарбуз Катерина, учениця 10 класу Чапаєвської загальноосвітньої школа І-ІІІ ст. Кегичівської районної ради.

          У конкурсі-вікторині найкращі результати показали:
– Ніколаєва Влада, учениця Коломацького навчально-виховного комплексу Коломацької районної ради;
– Саніна Наталія, учениця Подолянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Куп’янської районної ради;
– Андрусик Анастасія, учениця Харківської гімназії № 39 Харківської міської ради.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Фінал ІІ (регіонального) етапу VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
5 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded