Profile

Cover photo
‫سیدمحمدحسین حسینی‬‎
Attended Allameh Tabatabaii University
Lives in Columbia, SC, USA
9,057 followers|1,878,765 views
AboutPostsVideos

Stream

 
19100 کشته تلفات جاده ای امسال آمریکا
قربانیان حوادث جاده ای آمریکا در شش ماه اول سال 2016، 9 درصد نسبت به شش ماه اول سال 2015 افزایش داشته که 18 درصد بالاتر در مقایسه با همین دوره زمانی در سال 2014 است. و البته هیچ نشانه ای مبنی بر پایین آمدن این روند رو به رشد مشاهده نمی شود.
در این صورت ممکن است مرگبارترین سال رانندگی بعد از 2007 و مرگبارترین روز، زمانی که در روز کارگر سال 2008 که در طول سه روز تعطیلات، 438 نفر کشته شدند را تجربه کنیم.
19100 کشته و 2.2 میلیون نفر به شدت مجروح شده اند که برآورد می شود خسارت تصادفات جاده ای به 205 میلیارد دلار برسد.
رییس شورای ملی ایمنی آمریکا در بیانیه ای درباره تلفات بالای حوادث جاده ای گفته: «از خودراضی بودن است که ما را می کشد»
 ·  Translate
10
Meysam Amooshahi's profile photo‫سیدمحمدحسین حسینی‬‎'s profile photo
2 comments
 
+Meysam Amooshahi
با روايت خبر هم مشکل دارید؟
اصلا هم مثل ما نیستند.
 ·  Translate
Add a comment...
 
امروز دو مطلب از +محمدصادق عليزاده ‎​ و +علیرضا ملوندی​ درباره فیلم فروشنده خطاب به آقاى شهاب اسغندیاری عضو شورای پروانه نمایش بازنشر کردم تا درباره عملکرد خود پاسخگو باشند. ایشان هم در پاسخ بنده را بلاک کردند.
دوستان عزیز ایشان را منشن کنید و بپرسید شما که به اسم حزب اللهی ها وارد این شورا شدید پاسخگویی را فقط برای دیگران خوب و لازم می دانید و به خودتان که می رسد...
آقا همین هفته پیش در جمع اعضای دولت فرمودند: «حالا فرض کنیم یک تئاتری یا یک فیلمی تولید بشود که تیشه به ریشه‌ی ایمان این جوانها بزند؛ این خوب است؟ این چیزی نیست که انسان از آن احساس خطر بکند؟»
آقای اسفندیاری #پاسخگو باشید.

 ·  Translate
34
3
‫سجادي سید مهدی‬‎'s profile photoNazi Nazi's profile photoMeysam Amooshahi's profile photo‫سیدمحمدحسین حسینی‬‎'s profile photo
14 comments
Add a comment...
 
رونوشت به +Shahab Esf​ عضو شورای پروانه نمایش
 ·  Translate
 
مسوول محترمی که قرار بوده به حکم لباسش پاسدار ارزش‌های اسلامی باشد از زیر بار مسوولیت شانه خالی می‌کند و در می‌رود که نکند یک وقت لکه توقیف اثری هنری که در مغرب‌زمین جایزه گرفته به پایش نوشته شود. حالا اگر چند صباحی در دل حکومت اسلامی، #غیرت دینی به پای #اخلاق سکولار و به شدت فردی هم قربانی شد اشکالی ندارد. همه چیزمان به همه چیزمان می‌آید.

#فروشنده #اصغر_فرهادی #سازمان_محترم_بووووق 
 ·  Translate
5 comments on original post
28
1
Add a comment...
 
چند شب پیش در پارک قیطریه رفتم سرویس بهداشتی؛ یکی دو نفری جلوتر از من تو صف بودند. بعد از چند لحظه آقا پسری حدودا 16، 17 ساله از در وارد شد... تا صف دو سه نفری را دید آه کشید و گفت ای بابا تو ایران هم که همه چی صفی ست!
فقط نگاهش کردم وسکوت...
 ·  Translate
36
‫مجید‬‎'s profile photo‫سیده‌راضیه حسینی‬‎'s profile photoZeynab Fallah's profile photoHiyam 158's profile photo
5 comments
 
معنای بدی داره؟
 ·  Translate
Add a comment...
 
پوشاندن آرم جلوی ماشين ها در فیلم های صداوسیما نشانه حماقت سیستم است.
 ·  Translate
40
1
‫ابو زینب‬‎'s profile photo‫سیدمحمدحسین حسینی‬‎'s profile photo‫احمد احمدزاده‬‎'s profile photo
4 comments
 
+سیدمحمدحسین حسینی
میگن سیل عظیمی در راهه ...
یه سیل بند نصفه نیمه هم داریم که همه میگن توان مقاومت نداره ...
عقلانیه که همون رو هم خراب کنیم ، چون بدرد نمی خوره !؟
بالاخره همین مقدار هم یه کمکی می کنه !
البته از اون طرف هم باید نگاه کرد ! ؛ اگه تو یه فیلم به قابلیتهای این خودرو توهین بشه ، دیگه شرکت سازنده نمی تونه اقامه دعوا کنه و مثلا اعاده حیثیت کنه !
 ·  Translate
Add a comment...
 
کتاب سال ۷۰ چاپ شده، آقا ۷۳ تقریظ نوشته ولی سال ۹۵ رسانه ای شده!
تاسف داره...
اون بچه هایی که آقا می خواست کتاب رو بهشون معرفی کنه از ۹ سالگی رسیدن به ۳۱ سالگی!
 ·  Translate
48
2
Roya Naqshehgar's profile photoMina Nasiri's profile photoZeynab Fallah's profile photo
3 comments
 
من همون موقع کتاب به دستم رسید و خوندمش
الحق در روحیاتم و شخصیتم تاثیر داشت :)
 ·  Translate
Add a comment...
 
این دوستمون امروز شهید شدند...
انا لله...
 ·  Translate
 
#نه_غزه_نه_لبنان
جانم فدای آرمان جمهوری اسلامی ایران...
متاسفانه الان یه قسمت آرمان توی لبنان و غزه گیر کرده باید بریم نجاتش بدیم.
 ·  Translate
8 comments on original post
36
1
Add a comment...
 
صاحب یک رستوران مجلل در فرانسه با این استدلال که «همه مسلمانان تروریست هستند» از پذیرفتن دو خانم محجبه مسلمان خودداری کرد.
 ·  Translate
A high-end French restaurant has been accused of Islamophobia after allegedly refusing to serve Muslim customers, arguing “All Muslims are terrorists”.
18
Add a comment...
 
یادداشت +محمدرضا باقری درباره #فروشنده
در خبرها آمده که فیلم فروشنده، آخرین ساخته اصغر فرهادی از چهار شنبه اکران خواهد شد و حتی بلیط هایش پیش فروش هم شده، با 50 درصد افزایش قیمت، چرا؟ چون آقای فرهادی تخم دوزرده کرده و خشم مقدس (بخوانید غیرت) را هدف گرفته است. آش آن قدر شور است که ترانه علیدوستی ِ فمنیست که بازیگر فروشنده است، در کنفرانس خبری فیلم در کن وقتی فرهادی غیرت، خشونت مقدس را با تروریسم تشبیه می کند می گوید: ": موضوع آبرو، حیا و غیرت در این فیلم مطرح می‌شود و من برخلاف نظر آقای فرهادی فکر می‌کنم یک مرد غربی هم در مواجهه با این موضوع چنین برخوردی را انجام می‌داد. مساله درباره تعرض به حریم شخصی یک زن است و این مساله در همه جای دنیا وجود دارد".

حالا نه تنها وزارت ارشاد جمهوری اسلامی به این فیلم موهن مجوز اکران داده، بلکه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی هم پای کار آمده تا فیلم را اکران کند، تا خدایی نکرده روشنفکرها نرنجند! شهرداری هم پردیس هایش را در اختیار فیلم قرار داده است. صداو سیما هم قول داده تیزرهای فیلم پخش شود، همه ی سیستم فرهنگی کشور دست به دست هم داده تا روی پرده سینما "غیرت" را دست بیاندازند، تا آقای فرهادی که فیلمش را کمپانی قطریِ حامی داعش سرمایه گذاری کرده، حالا از پول بلیط هموطنانش نیز بی نصیب نماند! مبارکش باشد و آفرین به فرهادی که کل سیستم سانسور و کشور را در فیلم فحش کش کرده و آخر سر با امکانات سانسورچی ها فیلمش را به مخاطب نمایش می دهد. فرهادی رگ خواب مسئولان را خوب به دست گرفته، هر چقدر بیشتر پیش برود، طرف مقابلش بیشتر عقب نشینی می کند.

آقای حجت الاسلام سید مهدی خاموشی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضو شورای فرهنگ عمومی کشور و عضو هیأت امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و عضو دارای حق وتو در شورای پروانه نمایش، فیلم را دیده است و سلبا و ایجابا نظری نداده، نه موافق بوده نه مخالف تا خدایی نکرده دل هنرمندِ ساختار شکن نشکند، لباس پیامبر بر تن کرده و نمایندگی رهبری را بر دوش دارد و اما به سمت کسانی غش کرده که دارند دین و ایمان را به تاراج می برند.

رهبر معظم انقلاب همین هفته پیش در جمع اعضای دولت فرمودند: "حالا فرض کنیم یک تئاتری یا یک فیلمی تولید بشود که تیشه به ریشه‌ی ایمان این جوانها بزند؛ این خوب است؟ این چیزی نیست که انسان از آن احساس خطر بکند؟" این بیانات رسانه ای هم شد، متن آن را نیز دفتر رهبری منتشر کرد، فیلم آن هم از رسانه ملی پخش شد، اما دریغ! دریغ که حرفهای رهبر فرزانه در مسئولین اثر کند! مسامحتا حرف های ایشان را گوش می دهند و با پررویی و وقاحت بر خلاف آنها عمل می کنند.

آقای خاموشی! کلاهتان را بالاتر بگذارید! اصلا با خانواده ی محترمتان بروید فیلم را ببینید، بلیط 15 هزار تومانی اش را هم من تقبل می کنم. بروید و ببینید اصغر فرهادی چطور غیرت را زیر سئوال برده و کیف کنید از اینکه به زعم خودتان جذبش کردید! بروید و روی پرده سینما ببینید که می گوید حتی اگر به ناموستان تجاوز شد، خشمگین نشوید، عصبانیت با دلیلش هم خوب نیست. بعد هم بیایید و بگویید یک فیلم دینی دیدید که مردم را به گذشت دعوت می کرد! بالاخره سینما را باید مدیریت کرد! سهم فروش هم که بالاست، در این اوضاع چه چیزی مهم تر از درآمد و پول است؟ و مگر اصلا کار فرهنگی بدون پول می شود؟
شاید یکی از رازهای حمایت های مداوم رهبری از جوانان مومن انقلابی همین باشد که مسئولان باسابقه نظام دیگر حوصله ی مقاومت و هزینه دادن را ندارند.

این چرخه ی معیوب دستگاه های فرهنگی کشور است، خیال جناح مومن فرهنگی را راحت کنید، بگویید ما همه گوشمان به رهبری است ولی کار خودمان را می کنیم، بگویید ما عرضه ی ایستادگی در برابر ولنگاری فرهنگاری را نداریم و خودمان هم جزیی از آن هستیم، بگویید ما که نباید هزینه ی درگیری با روشنفکرها را بدهیم!

ولنگاری فرهنگی شاید بخشی اش، در خارج و کمپانی قطری و جشن فرانسوی طرح ریزی شود اما پازل را همین مسئولان انقلابی خودمان در دستگاه های خوش نام و بدعمل اتفاق می افتد.

در پی آن همه خون که بر این خاک چکید
ننگمان باد این جان، شرممان باد این نان
ما نشستیم و تماشا کردیم
 ·  Translate
43
5
‫طاها ربانی‬‎'s profile photoAli Alavi's profile photo
17 comments
 
+طاها ربانی
نقدی که از فراستی گذاشتم در مورد جدایی سیمین از زبان حرفه ای بود نه غیر حرفه ای ویا نقد فروشنده که ادرسش رو گذاشتم به هر حال
اما در مورد ژان لوک هم باید گفت یک نفر است از هزاران که نظری دارد باید دلیلش را دید که همه قبول دارند یا نه انهم به نظر کارشناسان بر میگردد
 ·  Translate
Add a comment...
 
رونوشت به +Shahab Esf​ عضو شورای پروانه نمایش
 ·  Translate
 
در تاریخ ثبت خواهد شد:
در زمان حاکمیت جمهوری اسلامی و با تسامح و سیاسی کاری مسئولین فرهنگی نظام (اصولگرا و اصلاح طلب) فیلمی روی پرده سینماها رفت که صراحتا گفت اگر به همسرت هم تجاوز جنسی شد حتی حق نداری توی گوش متجاوز بزنی چون خشونت و وحشی گری هستش

این تشویق به بی ناموسی و امر به منکر لکه ننگی بر دامن هر آن کس در اکران این فیلم نقشی داشت خواهد بود؛ هر کسی به هر میزانی قدرت جلوگیری از اکران این فیلم ضداسلامی رو داشت و به دلیل واهی جلوگیری از دوقطبی سازی یا مسائل مادی و معنوی دیگه سکوت یا تایید کرد باید برای قبر و قیامت خودش از حالا فکر جدی کنه.

#فروشنده #اصغر_فرهادی #وزارت_ارشاد #سازمان_تبلیغات #حوزه_هنری #شهرداری #رسانه_ها #نهادهای_ذیربط 
 ·  Translate
24 comments on original post
41
1
‫سیدمحمدحسین حسینی‬‎'s profile photo‫پریچهر‬‎'s profile photoMadjid Tayyebi (‫به‌یاد‌شهید‌حسن زمانی‬‎)'s profile photo
7 comments
 
+پریچهر بله متوجه شدم.
زیر پست خودم منشن میکنم
 ·  Translate
Add a comment...
 
جرم بی تفاوتی
طبق قانونی در #فرانسه اگر فردی در خطر باشد، دیگرانی که در صحنه خطر هستند و می توانند به او کمک کنند وظیفه دارند یا خودشان برای نجات او اقدام کنند و یا سریعا به نیروهای امنیتی و امدادی اطلاع دهند. در غیر اینصورت طبق بند ۶ ماده ۲۲۳ قانون کیفری فرانسه فرد بی تفاوت مجرم و تا ‌۵ سال زندان و ۷۵۰۰۰ یورو جریمه خواهد شد.
به عنوان مثال اگر در خیابان مشاهده کنید چند نفر از فردی زورگیری می کنند و به اصطلاح او را خفت کرده اند، اگر افرادی که در آن صحنه باشند و این اتفاق را ببیند بی تفاوت باشند شریک جرم زورگیران شناخته می شوند.
دولتمردان فرانسه این قانون را مظهر همبستگی (یا برادری) بین شهروندان می دانند.
—------—
روایت خاطرات و تجربه های جالب و مفید ساکنان خارج از کشور در کانال تلگرام فرنگ نوشت
https://telegram.me/joinchat/Abx14DvCMEWJX5rtprp0Hg
 ·  Translate
24
Hooman's profile photoZeynab Fallah's profile photo‫مهپویا دماوند‬‎'s profile photohabibe jafari's profile photo
8 comments
 
ببین تفاوت ره از کجاست تا به کجا...
 ·  Translate
Add a comment...
 
مقامات محلی در #فرانسه به یکی از فروشگاه های عرضه محصولات #حلال در #پاریس اعلام کرده اند بین فروش گوشت خوک و مشروبات الکلی و یا پلمپ یکی را انتخاب کند!
این فروشگاه یا باید گوشت خوک و مشروبات الکلی را در لیست فروش قرار دهد یا کار خود را تعطیل نماید.
 ·  Translate
A halal supermarket in Paris has been ordered by local authorities to sell pork and alcohol or face closure. The Good Price mini-market in Colombes has not followed the conditions of its lease, which states the shop must act as a "general food store", the local authority has said. It argues that members of the local community are not being served properly if the shop does not sell pork or alcohol products.
159
8
leila jamshidi's profile photoBaran Korand's profile photoAmir Traktor's profile photosaba Nori's profile photo
12 comments
 
اا
Add a comment...
People
Have him in circles
9,057 people
Mohammad Alavi (‫سیدمحمد علوی‬‎)'s profile photo
‫حسن ضياء‬‎'s profile photo
Hoda sadi's profile photo
R Sobhani's profile photo
‫امیر براتی نیا‬‎'s profile photo
mohammadmahdi davoudi's profile photo
‫دیزاین کمپ‬‎'s profile photo
ahmed hend's profile photo
Ghafar gh's profile photo
Education
  • Allameh Tabatabaii University
    اقتصاد‎, 1384
Basic Information
Gender
Male
Relationship
Married
Story
Tagline
سرباز صفر خامنه ای
Introduction

کاش تا وقتی زنده هستم، خدا من را بر موالات و دوست‌داشتن شما و دین شما پابرجا بدارد و در اطاعت از شما به من توفیق بدهد و شفاعت‌تان را روزی‌ام کند و من را از بهترین دوستان‌تان که پیروِ شما هستند قرار بدهد و من را از کسانی قرار بدهد که آثار شما را نقل کنم و راهِ شما را بروم و با هدایت شما راه بروم و در گروه شما محشور بشوم و چشمم فردا به دیدارتان روشن بشود. پدر و مادرم و خانواده‌ام و جانم و دارایی‌ام به فدای شما...

فرازی از دعای جامعه کبیره

adlodad.blogfa.com

Bragging rights
سرباز صفر خامنه ای
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Columbia, SC, USA