Profile

Cover photo
‫سیدمحمدحسین حسینی‬‎
Attended Allameh Tabatabaii University
Lives in Columbia, SC, USA
9,011 followers|1,717,597 views
AboutPostsVideos

Stream

 
فیلم انتخابات سکه ای در یکی از شش حوزه ای که پیروز انتخابات با سکه تعیین شد!
در هر شش حوزه هيلاری کلینتون برنده سکه اندازون شد.
#برره

در ایالت #آیووا در میان نامزدهای #دموکرات‌،
در شش حوزه‌ رای‌گیری با بهانه رقابت دوشادوش و نزدیک، مسئولان برگزاری انتخابات به «انداختن سکه» روی آوردند!
 ·  Translate
56
1
Zahra Aghaeifar (‫زهرا  آقایی فر‬‎)'s profile photo‫مصطفی چمران‬‎'s profile photo
 
وااااا! خوب چرا به همون تک رای های بیشتر یکی از کاندیداها استناد نمیکنن برای انتخاب فرد پیروز؟!!
 ·  Translate
Add a comment...
 
فیلم سخنرانی امام خمینی:
«شماها خون دادید، شماها مبارزه کردید. ماها هیچ حقی نداریم. ما باید برای شما خدمت کنیم، خاک بر سر من که بخوام خون شما ریخته بشود و من استفاده اش را ببرم
۱۵ خرداد ۱۳۵۸، مدرسه فیضیه
 ·  Translate
122
12
‫ملـیـ ـتـا‬‎'s profile photoHelas Irani's profile photo‫رضا صدقی‬‎'s profile photoJavad's profile photo
5 comments
 
فرزند نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد.....
 ·  Translate
Add a comment...
 
کودتای پدرزن قباد
مدتی پیش در آزمایشگاه چند دوست ایرانی داشتیم درباره سریال #شهرزاد صحبت می کردیم (تازه چند قسمت منتشر شده بود).
بحث و گپ درباره سریال و حواشی اش گرم گرفته بود و بچه ها با ذوق و شوق درباره اش صحبت می کردند. شاید جالب باشد اگر بدانید بیشتر ایرانی های مقیم آمریکا برنامه های تلویزیون #ایران را دنبال می کنند. کلاه قرمزی، خندوانه، پایتخت، در حاشیه، شهرزاد و کیمیا از برنامه های بوده اند که می دانم ایرانی های اینجا دنبال می کردند. همین طور بعضی فیلم های سینمایی... مثلا این روزها ایران برگر و نهنگ عنبر... بعضی پرطرفدارتر بعضی کمتر... . سایت هایی هستند که به محض انتشار از طریق آنها فیلم ها قابل دسترسی است.
تا جایی که می دانم این روزها شهرزاد را تقریبا همه ایرانی های اینجا دنبال می کنند... آن روز هم در آزمایشگاه بحث داغ بود که وسط بحث دوست آمریکایی مان پرسید درباره چه فیلمی صحبت می کنید؟
یک نکته دیگه... اگر جایی یک آمریکایی باشد بد می دانند که چند نفر با هم #فارسی و یا به یک زبان دیگر صحبت کنند! بی احترامی تلقی می شود تقریبا... البته بعضی هم هستند که ظاهرا برایشان اهمیت ندارد. آن روز هم به خاطر حضور دوستان غیر ایرانی گفتگو بین بچه ها تقریبا #انگلیسی بود.
وقتی دوست آمریکایی مون پرسید درباره چه فیلمی صحبت می کنید بچه ها برایش توضیح دادند که سریالی است به اسم شهرزاد و شروع کردن به توضیح داستان ش... یکی از بچه ها هم گفت تاریخی است؛ حوادث کودتای سال 1953 در ایران (28 مرداد 1332) که قبلا درباره اش صحبت کردیم... گفت آهان همان که #اوباما هم چند وقت پیش گفت ما اشتباه کردیم در امور کشور شما دخالت کردیم؟ ... من گفتم آره... روش رو کرد به من گفت دوست دارم فیلم را ببینم تا بدانم آمریکایی ها را چطوری تو فیلم نشان دادید... موندم چی بگم! بعد مکث و تامل گفتم آخه آمریکایی ها تو فیلم نیستند!
دوست آمریکایی تعجب کرد از جوابم که یکی از بچه ها سریع گفت نه...! داستان ش عشق و عاشقی است... سیاسی نیست که!
—------—
روایت های دست اول از تجربیات زیسته ساکنان فرنگ در کانال تلگرام فرنگ نوشت 
https://telegram.me/farang_nevesht
 ·  Translate
46
2
Behnam Khodabandelo's profile photo‫سیدمحمدحسین حسینی‬‎'s profile photoHooman Rahbardadbakhsh's profile photo‫توحید عزیزی‬‎'s profile photo
14 comments
 
+Behnam Khodabandelo خب عرض کردم که صفحه ای که برای ساکنین خارج از کشور در نظر گرفتند باز نشد. نمی دونم چرا. بالاخره باید یه طوری پول رو بتونیم پرداخت کنیم!
 ·  Translate
Add a comment...
 
یاد دیالوگ های محسن تنابنده در مناظرات انتخاباتی ایران برگر به خیر :-)))))

📍📍زنان اصلاح طلب از مجلس بعدي چه مي‌خواهند؟
📌 اشرف بروجردی/ معاون سیاسی حزب اتحاد ملت: تصویر واقعی زنان ارائه شود
شرق
 ·  Translate
36
‫خاتون بانو‬‎'s profile photo
 
+Afsan Mehravar​ يادته اون تيكه پنهانی ها 😀
 ·  Translate
Add a comment...
 
فرهنگ سلاح در آمریکا
مالکیت #سلاح در #آمریکا یک سنت قدیمی است، سنتی که به اندازه تاریخ این کشور قدمت دارد. بحث درباره محدود کردن این سنت هم همواره از جنجالی ترین موضوع‌های اختلاف برانگیز بوده است.
بعد از #جنگ #استقلال در برابر #بریتانیا حق حمل #اسلحه به شهروندان آمریکا داده شد که ایالت های مختلف قوانین متفاوتی نسبت به این موضوع دارند و دولت فدرال قوانین خاصی را برای مالکیت اسلحه وضع کرده‌است.
متمم دوم #قانون_اساسی ایالات متحده مربوط به آزادی اسلحه است که این قانون جزو حقوق شهروندی آمریکا محسوب می‌گردد. استدلال موسسان ایالات متحده در آن زمان برای آزادی اسلحه حفاظت از آزادی‌های فردی بوده است.
در اصل برای جلوگیری از خودکامگی #حکومت این حق به شهروندان داده شد و موسسان ایالات متحده این اختیار را به مردم دادند تا با ایجاد گروه‌های شبه نظامی برای مقابله با خودکامگی احتمالی زمامداران و جلوگیری از ایجاد #استبداد در این کشور بتوانند عکس‌العمل نشان دهند. هنوز هم با همین استدلال این قانون برقرار است. البته ظاهر قشنگی دارد و الا دولت آمریکا اعتراضات ساده جنبش 99 %  را تحمل نکرد؛ چه برسد به اینکه اگر این جنبش در مخالفت با حکومت از سلاح استفاده می کرد!
در آمریکا طبق آمارهای سال ۲۰۱۲ حدود ۲۷۰ میلیون اسلحه شخصی در اختیار مردم قرار داشته که قوانین نیمی از ایالات به افراد اجازه حمل آنها را در فضای عمومی می دهد. در آن سال هر روز به طور متوسط ۳۲  نفر در آمریکا به علت شلیک گلوله کشته شدند و بیشتر سلاح‌های به کار گرفته شده، به طور قانونی تهیه شده‌اند.
این آمار در سال 2015 به 300 میلیون اسلحه رسیده است. در این سال هم 13286 نفر با سلاح گرم کشته و 26819 نفر مجروح شده اند.
برای خرید اسلحه فقط کافی است به یک فروشگاه مراجعه کنید و در عرض چند دقیقه اسلحه مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایید و شرایط اولیه آن چک سابقه متقاضی می باشد یعنی شما باید صلاحیت حمل اسلحه راداشته باشید، هیچ خلافی نکرده باشید و پرونده خشونت نداشته باشید. در بعضی ایالت ها مثل #کالیفرنیا شما اسلحه خود را می خرید، اما بعد از ده روز تحویل شما می دهند؛ دلیلش این است که اگر شما از روی عصبانیت و یا درگیری با شخصی برای خرید اسلحه رفته باشید سلاح در آن لحظه در اختیار شما قرار نگیرد تا عصبانیت شما فروکش کند تا از روی عصبانیت برای خود و دیگران مشکل ساز نشوید .این قانون در #تگزاس یک روز است و هر ایالتی قانون مخصوص به خودش را دارد.
برای حمل اسلحه باز هم قوانین در ایالات مختلف متفاوت می باشد؛ اما در بیشتر ایالات این قانون وجود دارد که شما باید گواهی استفاده آن را داشته باشید. یعنی یک کلاس باید گذرانده باشید تا نحوه استفاده آن را بدانید.
در سال ۱۹۹۴ قانون فدرال ممنوعیت سلاح های تهاجمی تصویب شد که در آن مالکیت سلاح های نیمه خودکار با ظرفیت خشاب بیشتر از ۱۰ گلوله را محدود می شد. اما این قانون در سال ۲۰۰۴ تمدید نشد و منقضی گشت!
طبق بررسي‌های انجام شده، در ايالاتی كه قانون آن‌ها در مورد اسلحه ضعيف مي‌باشد، دو برابر ايالاتي كه قانونی قوي دارند ابراز خشونت با اسلحه وجود دارد.
نکته قابل تامل این است که با این اوضاع و آمار فاجعه آمیز تیراندازی و کشتار در آمریکا تقریبا اکثر مردم این کشور موافق قانون آزادی سلاح می باشند. برخی از طرفداران مالکیت اسلحه از این امر به عنوان حق ذاتی یاد کرده و آن را بخشی اساسی از تاریخ و میراث آمریکا می‌خوانند.
سلاح با فرهنگ آمریکایی عجین شده و با تاریخ آمریکا درهم تنیده است. چون در سال‌های اولیه در جامعه تازه تاسیس آمریکا ناامنی شدیدی حکمفرما بوده و به علت جنگ‌های داخلی و حوادث اجتماعی و سیاسی مانند #تبعیض‌های گسترده و سیستماتیک علیه #سیاه_پوست ها، داشتن سلاح ضرورتی اجتناب ناپذیر بود. در حقیقت #تبعیض و تنش به علت بی‌ثباتی، حمل سلاح را در آمریکا ضروری می‌کرد. دفاع از زمین‌های کشاورزی که در بیشتر مواقع با جنگ‌های وحشیانه و به عنوان غنایم جنگی در دست صاحبان آن می‌افتاد نیز ضرورتی دیگر برای این موضوع بود. در واقع اسلحه به عنوان یک ضرورت برای بقا تبديل شده بود.
صنعت #رسانه آمریکا هم بر #فرهنگ اسلحه آمریکا تاثیر مستقیم و به سزایی دارد. حق داشتن اسلحه به عنوان یک حق فردی بسیار تبلیغ می‌شود. گردانندگان صنعت رسانه آمریکا از حامیان قدرتمند دسترسی آسان به اسلحه و مخالف سرسخت قوانین کنترل اسلحه در آمریکا هستند. خشونت با اسلحه و کشتار یکی از تم‌های اصلی و تکرار شونده در موسیقی، تلویزیون، بازی‌های رایانه‌ای و سینمای آمریکا است. در واقع این رسانه‌ها مروج این کنش ضد اجتماعی می‌باشند. #هالیوود با فیلم‌های گانگستری و وسترن که در آنها اسلحه یکی از شخصیت‌های اصلی و همیشگی بود، متولد شد و رشد کرد. بازی‌های رایانه‌ای گرچه دیرتر به صنعت رسانه آمریکا ملحق شدند اما استعداد ذاتی این پدیده در انتقال و ترویج فرهنگ اسلحه و کشتار با اسلحه بی‌نظیر بود که جامعه آمریکا می‌توانست به وسیله آن کشتار با اسلحه را با آن مشق کند.
شکوه آمریکایی را با گزاره‌ای به نام «اسلحه داشته باش تا قدرتمند باشی» معنی کرده اند و جامعه آمریکا هویت خود را با حمل سلاح پیوند زده است. نگه داشتن یک اسلحه در داخل یک خانه آمریکایی باعث می‌شود که صاحب آن احساس امنیت بهتری کند و اکثر آنان این اعتقاد را دارندكه ایمن‌ترند برای اینکه اسلحه دارند. البته تا حدودی هم این نظر مردم آمریکا طبیعی و ناشی از شرایط است. فکر کنید هر جا با هر فرد یا افرادی مواجه هستید با احتمال بالایی طرف مقابل اسلحه دارد و ممکن است از آن استفاده کند! خب شما هم ترجیح می دهید که برای دفاع از خود دست خالی نباشید! و البته این با ترس اجتماعی بین مردم آمریکا نیز عجین شده است. هر گونه تنش و بحثی می تواند به اسلحه کشی و کشتار ختم شود و به همین خاطر این ترس در سبک زندگی مردم آمریکا در رفتار با دیگران تاثیر بسزایی دارد.
یک اصل در زندگی اجتماعی آمریکایی ها وجود دارد، و آن این است که هنگام حمله  دشمنان با نیزه به شما، با چوب به سراغ آنان نروید.
از طرفی هم سود هنگفت فروش تسلیحات سبب شده است، شرکت‌های تسلیحاتی از لابی‌های قدرتمندی در #کنگره آمریکا برخوردار شوند که مانع از تصویب و اعمال هرگونه قوانین مرتبط با محدود کردن خرید و حمل سلاح شوند.
—------—
روایت های دست اول از تجربیات زیسته ساکنان فرنگ در کانال تلگرام فرنگ نوشت 
https://telegram.me/farang_nevesht
 ·  Translate
50
‫پریچهر‬‎'s profile photomohamad babaei's profile photoreza b's profile photo‫زهرا ء‬‎'s profile photo
13 comments
 
+reza b همشون یه چرت و پرت رو میگن
 ·  Translate
Add a comment...
 
در جمهوری اسلامی از معین تا احمدی نژاد نامزد انتخابات ریاست جمهوری می شوند و اکثر مواضع و عملکرد رئیس جمهور فعلی و دولت ش باب دل اپوزیسیون و دشمنان انقلاب اسلامی است بعد هم می گویند در جمهوری اسلامی انتخابات نداریم انتصابات است!
 ·  Translate
56
1
Hooman Rahbardadbakhsh's profile photo
Add a comment...
 
انتخابات سکه ای!
در ایالت #آیووا در میان نامزدهای #دموکرات‌، #هیلاری_کلینتون در یک رقابت بسیار تنگاتنگ و با اختلاف چند دهم درصدی توانست #برنی_سندرز را با استفاده از سکه پشت سر بگذارد.
در برخی از حوزه‌های رای‌گیری در ایالت آیووا با بهانه رقابت دوشادوش و نزدیک، مسئولان برگزاری انتخابات به «انداختن سکه» روی آوردند!
در ۶ حوزه در آیووا این پرتاب سکه بود که برنده را مشخص کرد و نقطه قابل تامل آن است که همه این پرتاب‌های سکه به نفع هیلاری کلینتون بود.
 ·  Translate
A coin toss was used to decide whether Hillary Clinton or Bernie Sanders won at six precincts in the Iowa caucus. Ms Clinton won six county delegates through coin tosses in Newton, Ames, West Branch and Davenport, as well as two precints in Des Moines, the Des Moines Register reported.
54
amir Khan's profile photoHasan Shavandi's profile photo‫سیدمحمدحسین حسینی‬‎'s profile photoZeynab Fallah's profile photo
18 comments
 
لابد دو طرف سکه یه شکل بوده
 ·  Translate
Add a comment...
 
لغو ضیافت #روحانی در #فرانسه بخاطر عدم رضایت فرانسوی ها برای لغو سرو #مشروب را شنیدم یاد ماجرای سفر #فابيوس به #ایران افتادم. #ایدز
 ·  Translate
61
1
kamran ahmadvand's profile photo‫سیدمحمدحسین حسینی‬‎'s profile photo‫سپیده سحر‬‎'s profile photo‫بختاور .ش‬‎'s profile photo
7 comments
 
+سیدمحمدحسین حسینی
افراط و تفریط بلای جان این مملکته و مردمشه !!!
"خیرالامور اوسطها "
...خدا رحم کنه بااین سیاستمدارامون 
 ·  Translate
Add a comment...
 
تخفیف بیمه خودرو؛ ویژه متاهل ها
- یکی از هزینه های زندگی #بیمه #خودرو شخصی است که در #آمریکا نسبت به سایر هزینه های متدوال زندگی نسبت بالایی در مقایسه با #ایران دارد. جزییات و تفاوت های جالبی هم بیمه خوردو با ایران دارد که ان شاءالله در آینده بیشتر توضیح داده خواهد شد.
با این توضیح مختصر درباره هزینه بیمه در آمریکا، جالب است بدانید شرکت های بیمه هنگام ثبت نام و خرید بیمه برای ماشین تان یک سوالی می پرسند: «متاهل هستید یا مجرد؟»
اگر متاهل باشید تخفیف ویژه ای که رقم قابل توجهی از هزینه بیمه است شامل حال شما می شود. اتفاقی که باعث می شود بسیار ذوق زده شوید و شاید تا مدت ها به فکر فرو بروید که عجب... چه شرکت های بیمه خوبی... در آمریکا حتی شرکت های بیمه هم به فکر هستند و برای فرهنگ سازی #ازدواج حاضر شده اند این همه از هزینه بیمه را تخفیف دهند! و هزاران فکر و نتیجه گیری جالب در مقایسه هایی که ممکن است در ذهن خود بگذرانید...
واقعا سیاست گذاران و برنامه ریزان شرکت های بیمه چه هدف و سیاستی را با این تخفیف به متاهلین دنبال می کنند؟ آیا به فکر تشکیل #خانواده و تشویق آن هستند...؟
- سال ها پیش یک شرکت بیمه پس از تحقیقاتی که روی هزینه ها و درآمدهایش انجام داده، به یک اصل منطقی پی برده است. تحت این عنوان که میزان تصادفات رانندگی مجردها از متاهل ها خیلی بیشتر است و متاهل ها در مجموع نسبت به مجرد ها محتاطانه تر رانندگی می کنند و میزان تصادفات شان در مقایسه با مجردها خیلی پایین تر است. درنتیجه هزینه ای که این شرکت بیمه در برابر تعهدی که به متاهل ها دارد کمتر از خسارت هایی که برای مجردها متقبل شده است.
با آگاهی از این اصل از آن زمان اعلام می کند تخفیف ویژه ای به متاهل ها ارایه خواهد داد... تا مشتریان بیشتری را جلب خود کند. چون می داند در نهایت سودی که از بیمه کردن آنها به دست می آورد بسیار بالاتر از این تخفیفی است که به آن ها می دهد.
به مرور باقی شرکت ها بیمه هم وقتی می بینند با این اوضاع درصد بالایی از مشتریان شان برای دریافت تخفیف و هزینه کمتر سراغ آن شرکت خاص می روند و مشتریان سابق خود را از دست خواهند داد، پس از بررسی متوجه ماجرا می شوند و آنها نیز این تخفیف را کمتر یا بیشتر را برای بیمه کردن متاهلین در نظر می گیرند.
ناگفته نماند شرکت های بیمه که از بزرگترین بنگاه های مالی هستند برای جلوگیری از چنین ضرباتی با هدف سود بیشتر با هم #کارتل هایی را تشکیل داده اند تا جلوی شبیه این اتفاقات را بگیرند.
—------—
روایت های دست اول از تجربیات زیسته ساکنان فرنگ در کانال تلگرام فرنگ نوشت
https://telegram.me/farang_nevesht
 ·  Translate
21
1
‫وحید رضا‬‎'s profile photonaeim karimi's profile photo‫حسن پروانه‬‎'s profile photoelyas ghanbari's profile photo
5 comments
 
خودروی دارم مدل 83تاکنون تصادف نکردم صدسال تخفیف دارم 400هزارتومان میخواهد. عدالت؟؟؟؟
 ·  Translate
Add a comment...
 
دوست عربستانی ام می گوید نگویید عربستان سعودی بگویید حجاز
 ·  Translate
 
کمپین استفاده از واژه عربستان بجای  واژه مجعول عربستان سعودی

11 فوریه یعنی دقیقا روز 22 بهمن  چهلمین روز از شهادت شهید شیخ نمر باقر النمر است.

قرارست در سراسر دنیا هواداران این شیخ شهید تظاهرات برگزار کنند. در ایران بنظرم بهترین راه اینست که علاوه بر بالا بردن پوسترهای این شهید در راهپیمایی روز 22 بهمن باید کمپینی راه انداخت به نام نه به سعودی. من خودم مدتی است شروع کرده ام فقط کلمه عربستان را برای نامیدن کشوری که اسم خاندان آل سعود را هم به یدک می کشد استفاده می کنم شاید برای خبرگزاری های غیررسمی ایران چنین کاری بد نباشد.

#نه_ به_ سعودی #عربستان #نمر_باقر_النمر #No_to_Saudi #Arabia #Nimr_al_Nimr  
 ·  Translate
8 comments on original post
36
‫زهرا ء‬‎'s profile photomohsen v's profile photo‫تازه به دوران رسیده‬‎'s profile photo‫ف ظهور‬‎'s profile photo
6 comments
 
حجاز بخشی از سرزمین عربستان است که شامل مکه و مدینه میشود، بخشهای دیگر اسامی دیگری دارند؛ مانند نجد.
 ·  Translate
Add a comment...
 
بیانیه ای از جانب خودمان:
اگر به هر بهانه ای توسط دولت آمریکا دستگیر شدم لازم نکرده کسی بیاد سر آزاد شدنم مذاکره کنه؛ چه برسه به اینکه جای من جاسوس تحویل بدن یا یا هر امتیاز دیگه ای... :-)
 ·  Translate
55
‫سیدمحسن بهرسی‬‎'s profile photo‫سیدمحمدحسین حسینی‬‎'s profile photo
42 comments
 
+سیدمحسن بهرسی رسوای زمانه منم... دیوانه منم... رسوای زمانه منم... دیوانه منم... یار پیمانه منم... از خود بیگانه منم... رسوای زمانه منم... :))))
به به...
 ·  Translate
Add a comment...
 
شورای نگهبان واقعا تایید صلاحیت ها را آسان گرفته... چرا لاریجانی و ابوترابی و بروجردی تایید شده اند؟
 ·  Translate
56
Hannan Mousavi's profile photo‫سیدمحمدحسین حسینی‬‎'s profile photoMohammadreza Bahadori's profile photomohamad babaei's profile photo
5 comments
 
از هر شهر دو سه نفر را تایید کنند که مردم سردر گم نشند!!!!
ثواب هم داره!!
 ·  Translate
Add a comment...
People
Have him in circles
9,011 people
haj saeed ghasemi's profile photo
Cafe Keraseh's profile photo
Lcee Iaul's profile photo
reza feiz's profile photo
Mohammad Zandi's profile photo
Kazem Alireza's profile photo
reza robah's profile photo
‫وانیا قنادی‬‎'s profile photo
‫امینه جاودانی پور‬‎'s profile photo
Education
  • Allameh Tabatabaii University
    اقتصاد‎, 1384
Basic Information
Gender
Male
Relationship
Married
Story
Tagline
سرباز صفر خامنه ای
Introduction

کاش تا وقتی زنده هستم، خدا من را بر موالات و دوست‌داشتن شما و دین شما پابرجا بدارد و در اطاعت از شما به من توفیق بدهد و شفاعت‌تان را روزی‌ام کند و من را از بهترین دوستان‌تان که پیروِ شما هستند قرار بدهد و من را از کسانی قرار بدهد که آثار شما را نقل کنم و راهِ شما را بروم و با هدایت شما راه بروم و در گروه شما محشور بشوم و چشمم فردا به دیدارتان روشن بشود. پدر و مادرم و خانواده‌ام و جانم و دارایی‌ام به فدای شما...

فرازی از دعای جامعه کبیره

adlodad.blogfa.com

Bragging rights
سرباز صفر خامنه ای
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Columbia, SC, USA