Profile cover photo
Profile photo
Hornik-Pietrzyk Ewa, lek. stomatolog. Spec. ortodonta
3 followers
3 followers
About
Posts

Wybór aparatu ortodontycznego zależy przede wszystkim od rodzaju wady. Na konsultacjach oceniamy skalę problemu ze zgryzem i dobieramy odpowiednie leczenie. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.ortodonta-katowice.eu/page/oferta . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Codzienna higiena jamy ustnej i ochrona zębów przed negatywnymi nawykami, procentują w przyszłości pięknymi, prostymi i zdrowymi zębami. Pilnujmy nasze dzieci, aby od początku kształciły w sobie dobre nawyki. Więcej o usługach ortodontycznych przeczytacie na stronie http://www.ortodonta-katowice.eu/page/oferta . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bardzo często pokutuje jeszcze wśród osób dorosłych opinia, że po pomoc ortodontyczną mogą prosić osoby młode. Dlatego wiele dojrzałych pacjentów nie korzysta ze wsparcia ortodonty i nie próbuje walczyć o swoje zęby. Dla każdego, kto mimo wieku potrzebuje i chce pomocy specjalisty, zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu http://www.ortodonta-katowice.eu/page/oferta .
Photo
Add a comment...

Nawyki z najmłodszych lat mają znaczący wpływ tworzenie się wad zgryzu. Dlatego każdy rodzic powinien zwracać uwagę na zachowanie dziecka. Najważniejsze jest szybkie odstawienie smoczka, butelki czy podawanie gryzaków. Jeśli macie pytanie dotyczące profilaktyki ortodontycznej, zachęcamy do kontaktu http://www.ortodonta-katowice.eu/page/oferta . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Nasz gabinet ortodontyczny otwarty jest dla każdego pacjenta. Pomagamy uzyskać piękny uśmiech zarówno młodszym, jak i starszym osobom. Jeśli chcesz umówić się na wizytę, zapraszamy do kontaktu. Dane teleadresowe znajdziecie na stronie http://www.ortodonta-katowice.eu/page/kontakt . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Często w ocenie prawidłowego rozwoju zębów niezbędne jest wykonanie pantomogramu. Dokładne zdjęcie pozwala sprawdzić czy zęby rosną prosto i czy potrzebna będzie pomoc ortodonty. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, zachęcamy do wizyty w naszym gabinecie http://www.ortodonta-katowice.eu/page/o-mnie .
Photo
Add a comment...

Wielu młodych rodziców popełnia liczne błędy, które mogą wpłynąć negatywnie na kształtowanie się zgryzu dziecka. Jeśli nie wiecie, jak postępować, warto odwiedzić doświadczonego ortodontkę, który doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do naszego gabinetu http://www.ortodonta-katowice.eu/page/o-mnie .
Add a comment...

Post has attachment
Coraz częściej pacjentami gabinetów ortodontycznych są osoby dorosłe. Wzrost świadomości o zdrowych i prostych zębach wśród tej grupy oraz nowoczesne metody leczenia przyczyniły się do tego, że każdy niezależnie od wieku może zadbać o swoje zdrowie. Jeśli potrzebujecie pomocy ortodonty, zachęcamy do kontaktu. Więcej informacji o ofercie znajdziecie na stronie http://www.ortodonta-katowice.eu/page/kontakt .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Profilaktyka ortodontyczna ma duże znaczenie zwłaszcza u dzieci. Jeśli uważacie, że w Waszym przypadku istnieje konieczność założenia aparatu na zęby, to zapraszamy do naszego gabinetu! Zadbamy o Wasze uśmiechy: http://www.ortodonta-katowice.eu/page/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli interesuje Was skuteczne leczenie wad zgryzu, to zapraszamy na konsultacje z dr Ewą Hornik-Pietrzyk. Przyjmujemy dorosłych i dzieci. Na stronie internetowej znajdziecie certyfikaty, potwierdzające nasze kompetencje: http://www.ortodonta-katowice.eu/page/certyfikaty.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded