Profile

Scrapbook photo 1
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
hasan farahmanesh
Lived in karaj, iran
3,224 followers|262,344 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

hasan farahmanesh

Shared publicly  - 
 
تصاویر روباتی که مین ها را شخم می زند
دانشمندان سوئیسی روباتی طراحی کرده‌اند که به کمک یک خرمن‌کوب مین‌های مدفون را خنثی می‌کند.طبق گزارش سازمان یونیسف در حال حاضر بالغ بر 110 میلیون مین به جا مانده از مناقشات پنجاه سال اخیر در خاک بسیاری از کشورها موجود است.

سازمان‌های متعددی درمکان‌یابی و برطرف کردن مین‌ها فعالیت دارند و این فرایند مستلزم زمان و انرژی فراوانی است.

روبات حفار دی‌تی‌آر دی-3 قادر به مکان‌یابی و خنثی‌سازی این مین‌‌ها است.
دی‌تی‌آردی-3، که از راه دور کنترل می‌شود، با استفاده از یک خرمن‌کوب زنجیره‌ای و یا یک پنجه می‌تواند مین‌ها را از عمق بیست و پنج سانتی متری زمین خارج کند.
این روبات می‌تواند در عرض یک ساعت زمینی به مساحت هزار متر مربع را از مین پاکسازی کند.
آر‌دی-3، که محصول کشور سوییس است ، از فاصله‌ی 500 متری کنترل می‌شود.
 ·  Translate
8
1
nagi dideh's profile photo‫كاظم مزيناني‬‎'s profile photoAli Omidian's profile photo
2 comments
 
جالب‌تر اینه که این طراحی از سوی کشوری صورت گرفته که هیچگاه درگیر منازعات و جنگ نبوده.
Add a comment...
In his circles
1,133 people
Have him in circles
3,224 people
‫اکبر اشتیاقی‬‎'s profile photo
Mohammad Abdollahi's profile photo
Mohsen Ch's profile photo
Ali Bbd's profile photo
amir hosseyn's profile photo
Elicaelectric IRAN's profile photo
‫صنعت موفق‬‎'s profile photo
smsbaresh TPNJ co's profile photo
News Grmy's profile photo
People
In his circles
1,133 people
Have him in circles
3,224 people
‫اکبر اشتیاقی‬‎'s profile photo
Mohammad Abdollahi's profile photo
Mohsen Ch's profile photo
Ali Bbd's profile photo
amir hosseyn's profile photo
Elicaelectric IRAN's profile photo
‫صنعت موفق‬‎'s profile photo
smsbaresh TPNJ co's profile photo
News Grmy's profile photo
Work
Occupation
طراحی وب سایت - طراحی پکیج های تبلیغاتی - عکاسی صنعتی و معماری - مولتی مدیا - بازیابی اطلاعات هارد دیسک - عکاسی جواهرات - عکاس- طراح - عکاسی معماری photography - web design - hdd recovery and repair - printing - graphic design - joomla - software
Employment
  • Designer and Photographer, 2001 - present
  • چاپ
    2005 - present
  • طراحی وب
    2006 - present
  • گرافیک دیزاین
    2001 - present
  • عکاسی
    2000 - present
  • web design
    2006 - present
  • graphic design
    2001 - present
  • photography
    2000 - present
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Dating, A relationship, Networking
Birthday
March 21, 1979
Other names
حسن فرح منش‎, حسن فرحی
Story
Tagline
عکاسی صنعتی و معماری - طراحی وب سایت و پکیج های تبلیغاتی
Introduction
از 14 سالگی با کمودور 64 و سپس آمیگا 500 و در 15 سالگی (1373) با اولین کامپیوتر شخصی یعنی آی بی ام 286 با 1 مگابایت رم و 20 مگابایت هارد دیسک  کار می کردم ودر محیط داس و یونیکس کلی زندگی کردیم.
یادش بخیر اولین رایتر و اولین سی دی رام و ... همه چیز زود گذشت و حالا تکنولوژی پر از تنوع شده و من همیشه عاشق اون بودم و هستم.
کار خودم را در مشهد با سخت افزار کامپیوتر در سال 1375 شروع کردم
در داده پردازی پارس و سپس نمایندگی سامسونگ و رایانه قدس رضوی مدت 4 سال مدیریت بخش سخت افزار را داشتم
پس از آن در کرج به کار طراحی مشغول شدم و الان حدود 10 سال است که در زمینه طراحی - چاپ - عکاسی - طراحی وب سایت و تیزرهای ویدئویی فعالیت دارم
وب سایت من نمایش نمونه ای از کارهای من میباشد
http://www.farahmanesh.ir
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
karaj, iran - mashad, iran