Profile cover photo
Profile photo
KSM Diecezji Gliwickiej
13 followers -
KSM zrzesza młodych ludzi, pragnących twórczo i aktywnie wykorzystać swój czas
KSM zrzesza młodych ludzi, pragnących twórczo i aktywnie wykorzystać swój czas

13 followers
About
Posts

"Oto zginie ten, co jest ducha nieprawego, a sprawiedliwy żyć będzie dzięki swej wierności."

(Ha 2,4)
Add a comment...

Post has attachment
Wesprzyj Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Gliwickiej poprzez przekazanie 1% od podatku na Fundację dla Młodzieży. 

Pieniądze uzyskane z tytułu 1% przeznaczone będą na wszechstronny rozwój młodego człowieka m.in. rozbudzanie talentów, poczucia piękna oraz przygotowanie młodzieży do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i obywatelskim. Zamierzamy osiągnąć założone cele poprzez praktyczne warsztaty, szkolenia a także dofinansowanie udziału ubogiej młodzieży w przedsięwzięciach edukacyjnych. 

Aby wesprzeć KSM naszej diecezji należy przekazać 1% od podatku na rzecz FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY. W odpowiednich rubrykach rocznego zeznania podatkowego PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 proszę wpisać nr KRS: 0000339553 oraz dopisek KSM GLIWICE
Photo
Add a comment...

"I usłyszałem głos Pana mówiącego: Kogo mam posłać? Kto by Nam poszedł? Odpowiedziałem: Oto ja, poślij mnie!"

(Iz 6, 8)
Add a comment...

Post has attachment
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży już kolejny rok przeprowadza AKCJĘ EDUKACYJNĄ w ramach inicjatywy WAKACJE Z WARTOŚCIAMI. Zapraszamy dzieci i młodzież na kolonie i obozy języków obcych. Organizuje je powołana i prowadzona przez KSM Ogólnopolska Szkoła Języków Obcych „eMKa”. Celem tej placówki jest nie tylko edukacja, ale również dobre wychowanie dzieci i młodzieży w połączeniu z nauką języków obcych. Od strony merytorycznej Szkołą „eMKa” kieruje wykładowca akademicki, dr Marek Kuczyński, autor programów nauczania wpisanych na listę MEN oraz podręczników do nauki języka angielskiego, w tym bestselleru pt. „Angielski dla twoich potrzeb”. Opracowana przez niego metodologia nauczania języków obcych ma charakter innowacyjny i wynika z jego wieloletnich badań naukowych w dziedzinie językoznawstwa stosowanego, metodyki i psycholingwistyki. 

W bieżącym roku zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych koloniach i obozach na różnych poziomach zaawansowania oraz na różnego rodzaju turnusach np. językowo-konnych, językowo-tanecznych, językowo-turystycznych, językowo-artystycznych czy językowych z savoir vivre.   

Bliższe informacje i zgłoszenia w biurze KSM:
tel./fax: (068) 453 92 73, tel. (068) 453 92 74, od pn. do pt. w godz. od 8.00-16.00 e-mail: ksmzg@zg.ksm.org.pl, www.emka.ksm.org.pl
Photo
Add a comment...

‎"Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony" 

(Mk 16,15)
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded