Profile cover photo
Profile photo
ULTRAMEDIC - Centrum Medyczne
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Wiosną oraz latem kleszcze wykazują wzmożoną aktywność. Ultramedic oferuje szczepienia ochronne przeciw kleszczom – ochronią one przed chorobami przenoszonymi przez kleszcze i różnymi niebezpiecznymi powikłaniami. Jeśli planują Państwo dłuższy pobyt na terenach zalesionych, warto się zaszczepić. Zapraszamy - http://www.ultramedic.com.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jaskra stanowi grupę bardzo niebezpiecznych chorób, które prowadzą do nieodwracalnego uszkodzenia nerwu wzrokowego. Skutkiem może być pogorszenie wzroku lub też jego całkowita utrata. W naszym gabinecie w Bielsku-Białej zajmujemy się diagnostyką jaskry. Zapraszamy do umówienia się na wizytę - http://www.ultramedic.com.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz uzyskać pozwolenie na broń? W takim razie musisz wziąć udział w obowiązkowych badaniach lekarskich i psychologicznych. Badanie lekarskie sprawdza ogólny stan zdrowia kandydata, natomiast badanie psychologiczne bada poziom rozwoju intelektualnego i ocenia poziom dojrzałości społecznej. Badania dla osób ubiegających się o broń prowadzone są w naszym centrum, zapraszamy - http://www.ultramedic.com.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług medycznych. Gwarantujemy miłą oraz rzetelną obsług – u nas nie będziesz tracić czasu, czekając w kolejce. Dysponujemy nowoczesnymi gabinetami i doświadczonym oraz wykwalifikowanym personelem. Zapraszamy do kontaktu - http://www.ultramedic.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Problemy ze słuchem? Ostatnio coraz częściej łapiesz się na tym, że musisz prosić swoich rozmówców o powtórzenie, tego co powiedzieli do Ciebie? Nie lekceważ żadnych symptomów i zgłoś się do laryngologa. W Ultramedic wykonujemy badania słuchu, zabiegi ambulatoryjne, zajmujemy się także leczeniem zachowawczym - http://www.ultramedic.com.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do naszej poradni dietetycznej! Pomożemy Ci zadbać o zdrowie i zrzucić zbędne kilogramy. Oferujemy usługi w zakresie odchudzania, planowania diet i układania jadłospisów. Wykonujemy także profesjonalną analizę składu ciała. Zachęcamy do odwiedzenia Ultramedic w Bielsku-Białej - http://www.ultramedic.com.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy z nas chce mieć piękny uśmiech i zdrowe zęby. Jeśli chcemy to osiągnąć, należy pamiętać o codziennym dbaniu o nasze zęby, a także regularnych wizytach u stomatologa. W Ultramedic świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne. Zapraszamy na zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii stomatologicznej - http://www.ultramedic.com.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gdzie wykonać badania pracownicze w Bielsku-Białej? Oczywiście w Ultramedic! U nas wykonasz wszystkie badania wygodnie, w jednym miejscu w ciągu jednego dnia. Oferujemy badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników. Zachęcamy zakłady pracy do kontaktu, zapewniamy profesjonalną obsługę - http://www.ultramedic.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Badania preluksacyjne wykonywane są w celu wykrycia ewentualnych wad wrodzonych stawów biodrowych u noworodków i niemowląt. Warto pamiętać, że badania preluksacyjne są obowiązkowe u wszystkich niemowlaków. Na badania tego typu zapraszamy do centrum Ultramedic - http://www.ultramedic.com.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że centrum medyczne Ultramedic w Bielsku-Białej jest świetnie przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych? Dysponujemy windą i specjalnymi podjazdami. Posiadamy też szerokie korytarze, dzięki którym transport osób z ograniczeniami narządu ruchu nie będzie problemem. Zapraszamy - http://www.ultramedic.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded