Profile cover photo
Profile photo
Mamkowo.pl
About
Posts

Post has attachment
Mamkowo postanowiło zaszaleć i zorganizować w 2019 roku więcej konkursów, niż przez dotychczasowe lata działalności. Fajne postanowienie, co? Zatem śledź nas!


http://www.mamkowo.pl/mamkowe-rozdania-2019/
Add a comment...

Post has attachment
Mamkowo.pl i Sklep Mamkowo przekazały na aukcję w Świdnicy na Dolnym Śląsku grę E-MOTIONZ w wersji EXCLUSIVE. To ultradynamiczna gra planszowa dla całej rodziny, wyprodukowana w Polsce.

http://www.mamkowo.pl/mamkowo-pl-dla-wosp/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Nawet jeśli nie masz zielonego pojęcia, co kupić pod choinkę jakiemuś młodemu człowiekowi, wciąż możesz jeszcze sprawić mu ogromną radość prezentem! Zamów bon podarunkowy na www.sklep.mamkowo.pl!

Bon może być na dowolna kwotę. Napisz tylko maila na adres: sklep@mamkowo.pl. Na zamówienia bonów świątecznych czekamy do godz. 14.00 w poniedziałek, 24 grudnia. Później też możesz zamówić bon, ale nie dajemy gwarancji, że prześlemy Ci go na tyle wcześnie, aby mógł trafić pod choinkę.

http://www.mamkowo.pl/brak-pomyslu-na-prezent-dla-dziecka-mam-rozwiazanie/
Add a comment...

Post has attachment
Stadnina w Rumi usytuowana jest z dala od miejskiego zgiełku. Łatwo tu można dojechać od strony Trójmiasta, jak i Małego Trójmiasta Kaszubskiego i półwyspu.

Jak czytamy na stronie Akademii: „Kawa i konie – smaki pasja to nasza dewiza, która zrodziła się z miłości Alberta Darbovena do kawy i koni. Wyspecjalizowana w branży kawowej firma J.J. Darboven, łącząc dwie największe pasje jej właściciela otwiera dla Państwa Akademię Jeździecką. Zapraszamy serdecznie do pięknego świata koni, gdzie zrealizujesz jeździecką pasję, a po jeździe odpoczniesz w klubie, delektując się smakiem doskonałej kawy lub herbaty”.

http://www.mamkowo.pl/warto-odwiedzic-kawa-i-konie-w-rumi/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Pizza, choć wyglądała niepozornie, pokonała mojego Męża, a to już wyczyn! Dzieci się świetnie bawiły, a ja poznałam zupełnie nowe smaki. W Toruniu, w pizzerii Montenegro na Boboli.


Toruń ma dwa lokale Montenegro – ten, w którym gościliśmy oraz przy ul. Kosynierów Kościuszkowskich. Przy ul. Boboli 31 czekał na nas maleńki kącik z zabawkami i bardzo miła obsługa. Dzieciaki od razu zajęły się zabawą, a my zamówiliśmy dwie pizze i danie dla maluchów. Zanim nasze zamówienie przyszło na stół – dostaliśmy świeżo wyciskane pyszne soki.

http://www.mamkowo.pl/mamkowe-miejsce-pizzeria-montenegro-w-toruniu/
Add a comment...

Post has attachment
GRA BUGSY TACTIC

22,20 PLN

Świetna zabawa w poszukiwaniu kolorowych robali. Po rzuceniu dwoma kośćmi szybko odszukaj odpowiedni krążek i połóż na nim swój znacznik. Wygrasz w Bugsy, gdy zwrócisz uwagę zarówno na kolory krążków, jak i na znajdujące się na nich obrazki.
Zawiera dwa warianty gry.


http://sklep.mamkowo.pl/p/30/11267/gra-planszowa-bugsy-tactic-gry-dla-starszakow.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Hit – MIŚ HORACY JUNIOR Z TABLETEM – uczy, śpiewa, opowiada bajki, usypia

Miś Horacy Junior to interaktywna zabawka przeznaczona już dla półtorarocznych dzieci. Zabawka potrafi zaśpiewać 2 piosenki i opowiedzieć 3 pouczające bajki. Emituje również „biały szum”, a dzięki funkcji „Niania” będzie czuwał nad spokojnym snem Twojego dziecka. Dodatkowo Horacy może poprowadzić z dzieckiem interaktywny quiz „Znajdź zwierzątko”.

Miś mówi w języku polskim.

ZAWARTOŚĆ:
- Miś Horacy
- tablet do sterowania misiem
- instrukcja obsługi

Do końca grudnia na www.sklep.mamkowo.pl obowiązuje rabat 6% - kod: prezent2018

http://sklep.mamkowo.pl/p/11/20320/mis-horacy-junior-z-tabletem-uczy-spiewa-opowiada-usypia-pierwsze-zabawki-dla-maluszkow.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do końca grudnia obowiązuje świąteczny rabat na zakupy na www.sklep.mamkowo.pl – przy zamówieniu wpisz kod „prezent2018”, a otrzymasz zniżkę w wysokości 6%
Super gra Mistakos walka o stołki
Czas na zwariowane meblowanie!
Wybierz krzesło w swoim kolorze i ustaw je na poprzednim tak, żeby nie spadło na stół.
Kto pierwszy skusi i dostanie punkty karne?
Świetna zręcznościowa zabawa dla graczy w każdym wieku.
Są 2 warianty gry:
Wariant 1
Celem gry jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych w trakcie układania stosu krzeseł.
Gracze mogą zdecydować, ile rund chcą zagrać. Średnio wybierają 5 rund. Gra może zakończyć się remisem. Grę rozpoczyna najmłodszy gracz. Wybiera kolor krzeseł i kładzie jedno na stole. Gra toczy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Następny gracz wybiera swój kolor krzeseł i kładzie je na krześle, ustawionym przez pierwszego gracza, tak aby żadna z nóg mebla nie opierała się na stole. Trzeci gracz dostaje ostatni kolor krzeseł. Ustawia swoje na krzesełkach przeciwników. Tylko jedno krzesło może stać na blacie, pozostałe można układać na sobie w dowolny sposób. Liczba punktów karnych równa się ilości krzeseł, które upadły na stół w czasie jego ruchu. Kolejną rundę rozpoczynamy od nowa. Zaczyna gracz po lewej stronie osoby, która przewróciła wieżę. Wygrywa osoba posiadająca najmniej punktów karnych.
Dostępny jest też drugi wariant gry polecany przez producenta, ale zawsze można stworzyć swoje zasady.

sklep.mamkowo.pl/p/30/9826/mistakos-walka-o-stolki-gra-zrecznosciowa-gry-dla-starszakow.html
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded