Profile

Cover photo
Devolli Bilisht
Works at Devolli Net
Attended Devoll
Lived in Greece
33 followers|12,102 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Devolli Bilisht

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
O Korçare o hiç fare bre ty mbyllte e mëndjes..@!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Devolli Bilisht

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Devolli Bilisht

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
People
Have him in circles
33 people
poncara albania's profile photo
Miri Metolli's profile photo
shaban cakolli's profile photo
Ermir Kambo's profile photo
Ervin Meco's profile photo
Work
Occupation
www.devolli.net
Employment
  • Devolli Net
    present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
Greece
Story
Introduction
Dhe ky plis ngaherë ish i fortë Shkoi në Evrope,brodhi në Azi,Por kudo nga flokët gjer në thonjtë Mbeti Devolli... Dritëro Agolli.
Education
  • Devoll
Basic Information
Gender
Male