Profile cover photo
Profile photo
Agromarket Jaryszki
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Z radością informujemy, że kolejny raz otrzymaliśmy wyróżnienie „Dealera Roku”. Przyznawane jest ono firmom, które sprzedały najwięcej maszyn marki DEUTZ-FAHR. Nie byłoby to możliwe bez Was! Dziękujemy więc wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą i zaufanie, którym nas obdarzyliście. Zapraszamy do współpracy! http://www.agromarket.pl/aktualnosci/bez-kategorii/dealer-roku-2017/
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie wozy asenizacyjne. Proponujemy między innymi wóz asenizacyjny PN-3/18 marki Meprozet. Ów wóz nie tylko umożliwi sprawne usunięcie nieczystości, ale również nawożenie upraw, czy transport wody. Zbiornik wykonany jest ze stali ocynkowanej ogniowo, dodatkowo wóz można wyposażyć w hydraulicznie mieszadło ślimakowe, którego zadaniem będzie miksowanie nieczystości. Więcej na ten temat na: http://www.agromarket.pl/produkt/18000-l/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wspólnie z przedstawicielami DEUTZ-FAHR i KVERNELAND, w dniach 6-9 lutego, zorganizowaliśmy szkolenie dla uczniów klas technikum mechanizacji rolnictwa. Szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej, a dotyczyło sterowania nowoczesnymi maszynami rolniczymi, ich obsługi i połączenia ISOBUS. Dziękujemy wszystkim za obecność! Więcej na ten temat przeczytacie na naszej stronie! http://www.agromarket.pl/aktualnosci/bez-kategorii/szkolenie-dla-mechanizatorow/
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również maszyny firmy Meprozet. Proponujemy wozy asenizacyjne: wypompowywanie nieczystości płynnych, gnojowicy i ścieków komunalnych oraz wiele innych. W naszej ofercie znajdziecie też aplikatory, między innymi doglebowe do kukurydzy, doglebowe redlicowe, doglebowe talerzowe, działka wodne obrotowe. Zapraszamy do współpracy! Więcej na: http://www.agromarket.pl/meprozet/.
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie również maszyny duńskiej firmy Hardi. Na szczególną uwagę zasługują opryskiwacze zawieszane. Wśród nich opryskiwacz NK – usprawniający prace w winnicach, sadach i ogrodach na całym świecie oraz MASTER Plus – którego niezaprzeczalną zaletą jest duża pojemność. Więcej na temat maszyn przeczytacie na: http://www.agromarket.pl/hardi/zawieszane-hardi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Maszyny DEUTZ-FAHR to maszyny stworzone przy zastosowaniu najnowszych technologii, charakteryzujące się nie tylko wydajnością i trwałością, ale również ciekawym designem. W naszej ofercie znajdziecie ciągniki, prasy, owijarki, przyczepy, zgrabiarki i inne maszyny owego producenta. Zapraszamy do współpracy! http://www.agromarket.pl/deutz-fahr/
Add a comment...

Post has attachment
Mamy dla Was kolejne promocje! Nowe modele ciągników sadowniczych oraz rolniczych DEUTZ-FAHR w specjalnych cenach. Oferta trwa do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://www.agromarket.pl/aktualnosci/noworoczny-pakiet-korzysci/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszelkie maszyny mają to do siebie, że zdarza im się odmówić posłuszeństwa - często z winy szwankującej części. W tej kwestii również możemy Wam pomóc. Od lat świadczymy usługi serwisowe. Przygotowaliśmy również bogatą ofertę części, zarówno oryginalnych, jak i zamienników, ogumienia i akcesoriów – nasz magazyn to aż 5000 m² powierzchni. Zapraszamy do współpracy! Więcej o nas na: http://www.agromarket.pl/czesci-zamienne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcecie zakupić dobrą maszynę rolniczą –nową lub używaną? Proponujemy maszyny różnych firm - zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Oczywiście oferujemy również swą pomoc na każdym etapie współpracy, od doradztwa w kwestii wyboru maszyny po serwis. Zapraszamy do współpracy! http://www.agromarket.pl/o-firmie/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z atrakcji podczas Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA PREMIERY będzie prezentacja, i to pierwsza w Polsce, najnowszego modelu DEUTZ-FAHR - najmniejszego Agrotrona serii 6. Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was przy pawilonie nr 5. Do zobaczenia! http://www.agromarket.pl/aktualnosci/polagra-premiery-2018/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded