Profile cover photo
Profile photo
Lemian Bonelli
159 followers -
D14U2FUCKWITH ...(Mile-High Club & Club Cars) ;-)
D14U2FUCKWITH ...(Mile-High Club & Club Cars) ;-)

159 followers
About
Lemian's posts

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-09-06
7 Photos - View album

Post has attachment
(Pixz & Artwerx by Lemian W. Bonelli)... Here is a few samples of my photo-art. My photos/artworks are all originals...all one of a kind. My book will be coming out soon, and my photos/artworks will be for purchase I do hope you enjoy my work. (Lemian aka LB/Lemm)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-09-06
7 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Best Answer - Chosen by Asker

Nickel is 0.25 grams usually cost 5 bucks
Dime is 0.5 grams costing 10 bucks 
Dub is 1 gram costing 20 dollars, 2 dubs is 2 grams costing 40, ect.
An 8th is 3.5 gram costing between 60 and 70 dollars
An once maybe cost 300 dollars and is like 27 grams
A pound is thousands of dollars

(I do not sell weed... I just placed the accurate measurement and prices so everyone would know)... 
Photo

Post has attachment
We could hardly wait to get back to the real big city, NEW YORK!
Wait while more posts are being loaded