Profile cover photo
Profile photo
KONRADEK - RODZINNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK
6 followers
6 followers
About
KONRADEK - RODZINNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK's posts

Post has attachment
Jeśli planujecie Państwo zapisanie do naszego przedszkola swoich dzieci, informujemy, że przygotowaliśmy specjalne zniżki dla rodzeństwa, które korzysta z naszej oferty edukacyjnej. Serdecznie zapraszamy na stronę http://www.przedszkolekonradek.pl/, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje.
Photo

Post has attachment
W Przedszkolu Konradek oferujemy Państwu dowóz dzieci do naszej placówki. Gwarantujemy bezpieczeństwo i otoczenie Państwa pociech odpowiednią opieką podczas przejazdu od Waszego miejsca zamieszkania do przedszkola. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://www.przedszkolekonradek.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
W Przedszkolu Konradek przede wszystkim chcemy, aby Państwa dzieci były bezpieczne pod każdym względem. Otaczamy je wyjątkową opieką, dbamy o ich zdrowie, stosując w salach ozonowanie, które zabezpiecza przed rozprzestrzenianiem się bakterii i wirusów. Sprawdźcie naszą ofertę edukacyjną na stronie http://www.przedszkolekonradek.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
W naszym żłobku dzieci mogą się rozwijać w swoim tempie. Z naszej strony codziennie dodatkowo stymulujemy je podczas zajęć dydaktycznych, zabaw z językiem angielskim, zabaw plastycznych, zabaw logopedycznych i rytmicznych. Szczegóły naszej oferty edukacyjnej znajdziecie na stronie http://www.przedszkolekonradek.pl/zlobek.html. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Maluszki, które uczęszczają do naszego żłobka otoczone są troskliwą opieką opiekunek. Stwarzamy miłą, rodzinną atmosferę, w której dzieci czują się bezpiecznie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do odwiedzania żłobka przy Przedszkolu Konradek! W duchu naszego motta, że „Rodzinnej atmosfery nie da się zobaczyć, rodzinną atmosferę trzeba poczuć", zachęcamy do "poczucia" wyjątkowości tego miejsca. Szczegóły oferty na stronie http://www.przedszkolekonradek.pl/zlobek.html.
Photo

Post has attachment
Przy Przedszkolu Konradek zorganizowaliśmy w 2012 roku żłobek. Przyjmujemy do niego dzieci od 1 roku życia. Zapewniamy wspieranie harmonijnego rozwoju, zarówno emocjonalnego, jak i poznawczego i motorycznego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą, dostępną na stronie http://www.przedszkolekonradek.pl/zlobek.html.
Photo

Post has attachment
Zapewnienie bezpieczeństwa naszym wychowankom jest dla nas sprawą priorytetową. Nie chcemy, aby któremuś z naszych podopiecznych stała się krzywda, dlatego takie miejsca jak plac zabaw, są odpowiednio przystosowane i zabezpieczone. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.przedszkolekonradek.pl/.
Photo

Post has attachment
Czas spędzony w przedszkolu powinien być dla dzieci wielką przygodą, poznawaniem świata, eksplorowaniem go. Wykorzystując ciekawość i chęć do zdobywania wiedzy, można zaszczepić w dzieciach wiele wspaniałych cech. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi wychowankowie rozwijali swoje zainteresowania, a także własną osobowość. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, dostępną na stronie http://www.przedszkolekonradek.pl/.
Photo

Post has attachment
Wpisowe i miesięczne czesne w Przedszkolu Konradek nie posiada żadnych ukrytych kosztów. Opłaty zawierają koszty podstawowych zajęć edukacyjnych wraz z indywidualną terapią logopedyczną, całodzienne wyżywienie oraz ubezpieczenie. Wszystkie podstawowe opłaty w jednym czesnym. Jedynie za zajęcia dodatkowe płacicie Państwo oddzielnie. Szczegóły na stronie http://www.przedszkolekonradek.pl/cennik.html. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Odpowiednia dieta jest bardzo ważna dla zrównoważonego rozwoju i wzrostu Państwa pociech, dlatego w naszym Przedszkolu Konradek przygotowujemy posiłki na miejscu. Nasze doświadczone kucharki dbają o najwyższą jakość serwowanych potraw. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, dostępna na stronie http://www.przedszkolekonradek.pl/
Photo
Wait while more posts are being loaded