Profile cover photo
Profile photo
i-Verejnezakazky.cz
1 follower -
veřejné zakázky na 1 místě ze 120 zdrojů pro Vaše podnikání
veřejné zakázky na 1 místě ze 120 zdrojů pro Vaše podnikání

1 follower
About
i-Verejnezakazky.cz's posts

Post has attachment
Pojďme se podívat trochu podrobněji na pravidelný přehled, který vám zasíláme jednou denně nebo jednou týdně.
Například v oboru "Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora" je aktuální nejvyšší otevřená veřejná zakázka za 165 289 256 Kč, kterou vypsalo Ministerstvo vnitra. Nejnižší aktuálně vypsaná zakázka je pak za 20 660 Kč. Ta se týká grafického návrhu webových stránek Památníku národního písemnictví.
Jak vidíte, vybere si skutečně kdokoliv, od živnostníka po velkou firmu.
Vyzkoušejte to i vy na http://www.i-verejnezakazky.cz/.
Photo

Post has attachment
4 543 veřejných zakázek – právě tolik jich teď najdete na https://www.i-verejnezakazky.cz.
Sledujeme pro vás zakázky z více než stovky oborů, a na vás pak už je jen vybrat si ty obory, které jsou pro vás nebo vaši firmu zajímavé. Veřejné zakázky, které vyhovují vašemu výběru, vám v pravidelných intervalech zašleme do vaší e-mailové, datové nebo poštovní schránky. A to vše jen za 199 Kč měsíčně.
Je to snadné, přehledné a pohodlné. Vyzkoušejte to.

Kontaktujte nás na zákaznické lince 840 111 244 nebo na info@cpost.cz.
Photo

Post has attachment
Jak funguje výpis veřejných zakázek, které se týkají vámi vybraných oborů a které by vás mohly zajímat?
Do vaší schránky – poštovní, e-mailové nebo datové – bude v pravidelných intervalech doručen výpis. V něm pak najdete seznam vyselektovaných veřejných zakázek, jejich výši, zadavatele i termín podání nabídek. V detailu jednotlivých výběrů je pak podrobný popis veřejné zakázky.

Neváhejte a vyzkoušejte to sami. Stačí jen navštívit http://www.i-verejnezakazky.cz nebo nás kontaktovat na zákaznické lince 840 111 244.
Photo

Post has attachment
Máte stavební firmu? V tom případě by vás naše služba iZakázky určitě měla zajímat. 

Například proto, že obor Stavební práce máme přehledně rozdělený na další podobory, takže si můžete vybrat veřejné zakázky určené přesně pro vaši firmu. Ať už se specializujete na přípravu staveniště nebo naopak na dokončovací práce, zařídíme, aby ve vaší schránce skončily jen ty zakázky, které vám budou vyhovovat.
Nebo proto, že stavební zakázky tvoří 50 % všech aktuálně vypsaných zakázek, a to už je skutečně úctyhodné číslo.

Navštivte https://www.i-verejnezakazky.cz nebo nás kontaktujte na bezplatné lince 840 111 244 a zjistěte, jak snadné je mít přehled o vypsaných veřejných zakázkách.
Photo

Post has attachment
Služba iZakázky vás bude pravidelně, přehledně a podle vašich požadavků informovat o vypsaných veřejných zakázkách. Aktuálně jich pro vás v naší databázi máme 4 459.
Obory, ze kterých si můžete vybrat, jsou od A do Z, a to doslova: od administrativy po zemědělství, od architektonických služeb po zdravotní péči. Obor, který vás zajímá, si můžete vybrat buď z naší zjednodušené nabídky, nebo ho jednoduše dohledejte podle klíčových slov. Obě tyto možnosti najdete na adrese https://www.i-verejnezakazky.cz/portal/zvolit-obor.xhtml.

O tom, že naše služba opravdu funguje, už se přesvědčilo mnoho živnostníků i majitelů firem. Například paní Alena Hájková, obchodní ředitelka firmy LUKA Garden s. r. o. nám řekla: „Nečekali jsme, že služba nabídne takový počet veřejných zakázek, které se týkají i našeho, hodně specifického oboru podnikání. Skvělá možnost získat nové obchodní příležitosti.“

Neztrácejte cenný čas hledáním zakázek na mnoha různých místech. Se službou iZakázky máte vše na jednom místě: v e-mailové, datové nebo poštovní schránce. Teď navíc získáte při objednávce jeden měsíc služby zdarma!
Photo

Post has attachment
Veřejné zakázky jsou pro podnikatele velmi atraktivní možností stabilního příjmu i zisku významných referencí. Abyste nemuseli v pravidelných intervalech procházet weby, úřední desky a vývěsky, je tu pro vás naše služba iZakázky.

Co iZakázky umí?
Díky iZakázkám máte jistotu, že budete mít přehled o všech čerstvě vypsaných veřejných zakázkách a výběrových řízeních. Denně pro vás dohledáváme nové obchodní příležitosti a máme skutečně široký záběr: od obřích tendrů ministerstev a státních institucí až po zakázky na lokálních vývěskách obecních úřadů. Záleží jen na vás, které obory budeme hlídat právě pro vás – aktuálně jich je na výběr přes 120. Můžeme vám zaručit, že se k vám dostanou pouze zakázky, které odpovídají zaměření vaší firmy. 
Sami si můžete vybrat, kam vám informace doručíme. Datová schránka, e-mail nebo pošta – je to jen na vás.
Systém sleduje zakázky ve výši již od 1 000 Kč, takže dokáže najít vhodnou zakázku pro živnostníky i různě velké firmy.

Jaká je cena?
Pravidelné, aktuální a přesné informace o veřejných zakázkách můžete získat za pouhých 199 Kč měsíčně. Nabízíme tři varianty předplatného: na 1 měsíc, na 3 měsíce nebo na 12 měsíců – abyste měli na rok klid a mohli se soustředit jen na výběr těch ideálních zakázek právě pro vás. Objednejte si službu právě nyní a k objednávce získáte jeden měsíc zdarma!
Službu si můžete zařídit on-line na portálu iZakázky nebo osobně na kterékoliv poště v České republice.

Kde se dozvím víc?
Vše potřebné najdete na adrese www.i-verejnezakazky.cz. Kontaktovat nás můžete i na telefonním čísle 840 111 244.
Photo
Wait while more posts are being loaded