Profile cover photo
Profile photo
autoDNA.ee
6 followers -
VIN-koodi kontrollida
VIN-koodi kontrollida

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Mis on õige sõidutehnika?
Iga juht peaks aeg ajalt mõtlema, kas tema sõidutehnika on korrektne. Hea mõte on analüüsimist alustada pealtnäha kõige lihtsamatest manöövritest. Seda, mis need lihtsamad manöövrid on, saate lugeda meie uusimast blogipostitusest.#Kasulikteada #autoDNA #Õigesõidutehnika
Add a comment...

Post has attachment
Kas usute, et auto on turvaline?
2017. aasta Volkswagen Passat, mis on peidetud ajalooga! Kuulutuse esmasel vaatlusel võib tunduda, et auto on suhteliselt uus ja mõistliku läbisõiduga. Kuid tuleb välja, et auto on osalenud õnnetuses Soomes, sealt edasi Eestisse toodud, korda tehtud ja müüki pandud suure summa eest. Tasub olla ettevaatlik kasutades autoDNA ajaloo aruandeid sõidukite kohta.

Aruanne autoDNA.ee
https://buff.ly/2L0pXLi

Kuulutus: https://buff.ly/2L1THHU

#autoDNA
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kas oskate nimetada, mis kohustuslikud ohutussüsteemid peavad autos olema?
Kindlasti on enamik kursis, et Euroopa Liidu nõuete kohaselt peavad autotootjad paigaldama autodele ohutussüsteemid nagu veojõukontroll, ABS-süsteem ja rehvirõhu andurid. Kuid mis on uued Euroopa Liidu poolt nõutud ohutussüsteemid? Saage sellest teada lugedes meie uusimat blogipostitust.

#EuroopaLiit #Kasulikteada #autoDNA #2018
Add a comment...

Post has attachment
Kas olete kindlad, mis riigist auto on toodud?
2013. aasta Porsche Cayenne. Müügikuulutuses on välja toodud, et auto on toodud Saksamaalt, kuid tegelikkuses on toodud Leedust. Auto on esialgselt pärit Ameerika Ühendriikidest, kus auto osales 2015. aastal liiklusõnnetuses, kus arvutatud kahjustuste parandamise summa tõusis üle 54 000 euro. Täpselt kuu aega hiljem registreeriti auto Leetu, kus auto osales jälle õnnetuses seekord arvutatud kahjusummaga üle 2 500 euro.
Ostke targalt ja hoiame kasutatud autode turgu puhtana!

Aruanne autoDNA.ee
https://buff.ly/2MsXDG4

Kuulutus: https://buff.ly/2MoGGg1

#kasutatudauto #ostatargalt #Kasulikteada #autoDNA
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kas oled kunagi mõelnud millest kujunevad kütuse hinnad?
Kütusehindade tõius ei ole kellelegi meelepärane. Taoline üllatus võib olla veidi kergemini talutav, kui oleme teadlikud sellest, millised tegurid kütusehindu mõjutavad. Saa sellest teada lugedes meie uusimat blogipostitust.

#Kõrgedkütusehinnad #Kasulikteada #autoDNA
Add a comment...

Post has attachment
Nautige nädalavahetust teades, et järgmise autoostuga ei saa te petta. Kasutage meie 10% sooduskoode auto aruannete jaoks.
Sooduskood: WEEKEND
Kehtib kogu ostukorvile kuni 12.08.2018
https://buff.ly/2OXXbhy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kas tasub teha autole chiptuning?
Saa teada, mis mõju avaldab chiptuning auto mootorile ja elueale, lugedes meie uusimat blogipostitust.

#Kasulikteada #autoDNA #Chiptuning #Power
Add a comment...

Post has attachment
Mis on maailma kõige kiirem maastur?
Tänapäeval on maasturite populaarsus tõusmas. Sellega on kaasnenud arusaam, et maasturid ei suuda kiiruse poolest konkureerida teiste keretüüpidega. Reaalsuses ei ole nii ja toome välja 10 hetkeseisuga maailma kõige kiiremat maasturit meie kõige uuemas blogipostituses.

#autoDNA #Kiiremaastur #Kasulikteada
Add a comment...

Post has attachment
Kas arvate, et auto läbisõit on õige?
2006. aasta Mercedes-Benz. Nimetatud auto ajalugu on väga kirju! 2016. aasta detsembris osales auto avariis 5000-7000 euro väärtuses. 2016. aasta detsembris fikseeriti auto läbisõiduks 649 302 km. 2017. aasta märtsis ehk 2 kuud hiljem fikseeriti auto läbisõiduks 417 000 km, kuid juba 4 kuud hiljem oli auto läbisõiduks fikseeritud 253 095 km. Seega saab eeldada, et auto läbisõit on tagasi keritud kaks korda. Kui soovite osta auto ohutult, siis kasutage autoDNA ajaloo aruandeid ja saage teada, mis on auto tegelik ajalugu.

Aruanne autoDNA.ee
https://buff.ly/2Ky8PfM

Kuulutus: https://buff.ly/2Ky8QQS

#valeläbisõit #autoDNA #kasutatudauto #ostatargalt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kas muretsete oma siduri seisukorra eest? Saage teada, kuidas säästa auto sidurit #tihedas #liikluses lugedes meie uusimat blogipostitust.
https://buff.ly/2Kqs62E
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded