Profile cover photo
Profile photo
KRYSTA KRZYSZTOF STARCZEWSKI
About
Posts

Post has attachment
Proponujemy Państwu system domu inteligentnego: http://www.krysta.com.pl/index.php/system-domu-inteligentnego.html. Jest to bezprzewodowy system, dzięki któremu będą Państwo mieli pełną kontrolę nad oświetleniem, ogrzewaniem oraz wszelkimi innymi elektrycznymi urządzeniami w domu. Nasz system steruje również podlewaniem ogrodu czy klimatyzacją. Dom przyszłości to dom inteligentny!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Krysta, obok dystrybucji automatyki do bram, zajmuje się również projektowaniem oraz instalacją systemów kontroli dostępu. W tym zakresie mamy Państwu do zaoferowania takie rozwiązania jak domofony, wideodomofony czy fotokomórki. Nasi specjaliści służą fachową pomocą w doborze odpowiedniej metody identyfikacji kontroli dostępu. Zapraszamy! http://www.krysta.com.pl/index.php/systemy-kontroli-dostepu.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferowana przez nas automatyka do bram to gwarancja wysokiej jakości. Zadbaliśmy o to, by Klienci, którzy sięgną po nasze rozwiązania byli w pełni usatysfakcjonowani dokonanym wyborem. Wszystkich zainteresowanych niezawodną automatyką zarówno do bram skrzydłowych, jak i garażowych zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się kompletna oferta: http://www.krysta.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy profesjonalną automatykę do bram skrzydłowych. Automatyka daje dużo wygody podczas korzystania z bram wjazdowych. Kierowcy docenią ich zalety zwłaszcza w zimową pogodę, gdy bramę będą mogli otworzyć pilotem. Proponujemy różne modele automatyki bram, zachęcamy do kontaktu - http://www.krysta.com.pl/index.php/automatyka-do-bram-skrzydlowych.html.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded