Profile cover photo
Profile photo
KomfortHome
About
Posts

Post has attachment
Zajmujemy się montażem klimatyzacji w mieszkaniach i domach, jak również w firmach. W zakresie naszych usług mieści się zarówno dobór urządzenia, jak i kompleksowa instalacja, uruchomienie klimatyzatora, a także naprawa uszkodzonej przez montaż ściany. O szczegółach przeczytacie na: http://www.komforthome.pl/montaz-i-serwis-klimatyzacji.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobrze dobrana i prawidłowo zamontowana instalacja wentylacyjna ma wiele zalet. Wentylacja przede wszystkim usuwa zużyte, zanieczyszczone powietrze a doprowadza czyste i świeże. Dzięki temu komfort użytkowania danego obiektu – zarówno biura, jak i domu bądź mieszkania jest znacznie wyższy. W zakresie usług naszej firmy znajduje się również dobór i montaż wentylacji. http://www.komforthome.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również z firmami i instytucjami. Od lat zajmujemy się montażem klimatyzacji, kurtyn powietrznych, rekuperatorów w domach prywatnych, jak również w obiektach komercyjno-przemysłowych czy biurowych. Pomagamy naszym klientom wybrać rozwiązanie w 100% dopasowane do ich potrzeb i budżetu. Z naszą szczegółową ofertą możecie zapoznać się na: http://www.komforthome.pl/pl/o-nas.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded