Profile cover photo
Profile photo
BJS Events - Grupa BJ Studio
1 follower -
Firma Eventowa z siedzibą w Warszawie od 1997 roku z powodzeniem kompleksowo organizuje eventy dla dzieci oraz firm. ZAPRASZAMY !!!
Firma Eventowa z siedzibą w Warszawie od 1997 roku z powodzeniem kompleksowo organizuje eventy dla dzieci oraz firm. ZAPRASZAMY !!!

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Tak bawiliśmy gości na Gali International Project Management Association Polska (IPMA Polska). Zabawa była epicka :D
Add a comment...

Post has attachment
Zapewne domyślacie się, że w branży eventowej potrzebna jest spora doza kreatywności. Można powiedzieć nawet więcej - ludzie pracujący przy planowaniu imprez powinni ze sporą łatwością wychodzić po za schematy.
Niektórzy z naszych animatorów naprawdę mają wyobraźnię na poziomie ponad przeciętnym. Ostatnio na naszym blogu mogliście przeczytać o nietypowych pomysłach na imprezę Mikołajkową. Otóż na jeden ze scenariuszy wpadł ostatnio jeden z animatorów.
Na pewno kojarzycie tak popularną w ostatnim czasie zabawę w tak zwanych Escape Roomach. Dla tych co nie wiedzą o co chodzi, zabawa polega na wydostaniu się z zamkniętego pokoju przy pomocy znajdujących się tam wskazówek. Gra istnieje w wielu wariantach, od zabawnych, do naprawdę strasznych (Horror Room). Zabawa jest naprawdę świetna.
Właśnie po wizycie w jednym z takich miejsc, jednemu z naszych animatorów zaświtał pomysł, czy nie warto by zaproponować imprezowej wersji Escape Room. I w ten sposób powstał scenariusz, wstępnie nazwany "ZAGADKA KRYMINALNA".
Główne założenie jest takie: na przyjęciu, w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z jego członków. Zadaniem goście jest jego odnalezienie. Naturalnie cała jest prowadzona przez naszych wspaniałych konferansjerów przy wsparciu animatorów. Goście przez cały wieczór rozwiązują różnego rodzaju zagadki oraz biorą udział w konkursach. Nagrodą są kolejne wskazówki, które zbliżają bawiących się do wielkiego finału i rozwiązania zagadki.
Już teraz stworzyliśmy kilka wariantów, ale tak naprawdę ten scenariusz można dowolnie modyfikować. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że możemy przygotować jego wersję zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
Ogranicza nas jedynie wyobraźnia :)
Dajcie znać jak wam podoba się ten pomysł? My wierzymy, że to będzie hit tego sezonu!
W razie gdybyście chcieli poznać więcej szczegółów, albo macie inny pomysł na swoją imprezę zapraszamy do kontaktu albo za pomocą maila (biuro@bjstudio.com.pl) lub przy pomocy formularza kontaktowego na naszej stronie (http://www.bjstudio.com.pl/).
Pozdrawiamy gorąco,
Załoga BJ Studio :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na imprezie halloween wieje nudą? Zmień to! Poznaj 4 sprawdzone sposoby na niezapomniane Zaduszki.
Add a comment...

Post has attachment
Udowadniamy, że imprezy bożonarodzeniowa, wcale nie musi być nudna! Zapraszamy do ciekawej lektury.
Add a comment...

Post has attachment
Dzisiaj, trochę krótszy wpis na naszym blogu, jednak również wart uwagi. Kilka tygodni temu mieliśmy okazję organizować galę International Project Management Association Polska (IPMA Polska). Jest to największa konferencja w branży Project Managment w Polsce.
Wydarzenie ważne i co tu dużo mówić, dla nas prestiżowe. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z eventu.
Add a comment...

Post has attachment
Nowości na naszym blogu :) Tym razem rozwodzimy się nad scenografiami na imprezach gwiazdkowych dla firm oraz dzieci. Na pewno już tutaj o tym wspominaliśmy, ale powtórzymy - jako, że nie lubimy sztampy i uważamy, że nuda zabija, piszemy o nietypowych sposobach na wystrój sali. Impreza w stylu japoński? Festiwal Światła czy też wizyta w Krainie Alicji w Krainie Czarów, brzmi całkiem ciekawie prawda ? :)
Jak zawsze prosimy was o wyrażenie swoje opinii. Dajcie znać jak podobał wam się ten artykuł oraz co sądzicie o naszej serii wpisów świątecznych, obiecujemy odpowiedzieć ;)
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded