Profile cover photo
Profile photo
Inkubator Technologiczy
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Czy wiesz, że w najbliższy weekend, tj. 09-10.04.2016 roku odbędzie kolejny z serii Hackathon LubCode  - 36 godzinny maraton programistyczny?

W ten weekend sala konferencyjna Inkubatora Technologicznego - współorganizatora tego wydarzenia, będzie miejscem, do którego zjadą programiści z całej Polski. Na cel wezmą wzbogacenie i stworzenie aplikacji mobilnych oraz stron internetowych dotyczących naszego miasta Lublina.
Jeżeli jesteś fanem informatyki lub zapalonym programistą odwiedź naszą stronę http://inkubator.lublin.pl - tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat tego wydarzenia. Co najważniejsze dowiesz się ciekawych informacji np. gdzie organizowany jest event, kim są mentorzy Hackathon'u, która drużyna wygrała a także co było nagrodą główną w tak prestiżowym wydarzeniu.
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu Study Jam for Android organizowanym przez Google Developer Group Lublin. Odbędzie się ono 30 kwietnia 2016 roku o godzinie 10.00 w Inkubatorze Technologicznym w Lublinie. Podczas eventu będzie okazja do nauczenia się tworzenia od podstaw aplikacji mobilnych na Androida oraz zostaną zaprezentowane narzędzia developerskie. Szczegółowe informacje oraz rejestracja w poniższym linku
Add a comment...

Post has attachment
Miłośnicy tańca i nie tylko !!! :) 
Inkubator Technologiczny ogłasza konkurs - do wygrania dwa vouchery na taniec towarzyski i dwa vouchery na egzotyczny taniec brzucha. 
Wystarczy spełnić trzy proste warunki :D a Twoje marzenia o nauce tańca już dziś mogą się spełnić. Wystarczy wejść na nasza stronę na facebooku http://tiny.pl/g7fnm i spełnić kryteria wzięcia udziału w konkursie. Podczas losowania wyłonimy czwórkę zwycięzców dając im możliwość doświadczenia czegoś nowego w miłym towarzystwie i pod opieką najlepszych trenerów. Więcej informacji na temat organizowanych kursów znajdziesz na stronach :
www.facebook.com/InkubatorTechnologiczny/?fref=nf
oraz
www.facebook.com/Taneczny-Inkubator-188668738180297/?fref=ts
Add a comment...

Post has attachment
Kiedyś dzieci biegały po podwórku bawiąc się w wojnę, dziś czas na wersję bardziej zaawansowaną - dzięki father.io będziemy mogli zamontować INCEPTOR na nasze smartfony i zagrać w pierwszą grę FPS w czasie rzeczywistym ;)
https://www.indiegogo.com/projects/father-io-first-real-life-massive-multiplayer-fps--2#/
Add a comment...

Post has attachment
W dniu 11.03.2013 odwiedziła nas w Inkubatorze Otylia Jędrzejczak
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Filmik z Warsztatów 3D na naszym kanale Youtube
Add a comment...

Post has attachment
W dniu dzisiejszym w Inkubatorze od rana trwały Warsztaty druku 3D. Teraz wrzucimy jedno zdjęcia, w najbliższych dniach pojawi się pełna relacja
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już 1 czerwca w Inkubatorze technologicznym odbędą się warsztaty druku 3D. Na stronie Inkubatora technologicznego znajdziecie informację o zapisach.
Drugim sposobem uzyskania wejściówek na warsztaty jest obejrzenie dzisiaj o 17 programu "Zobacz, co słychać" na TVP3 lub wysłuchania audycji w Radiu Lublin - z tym, że o 20.  W trakcie programów, prowadzący warsztaty - Jacek Dziedzic - będzie opowiadał o planowanym w Inkubatorze wydarzeniu a słuchacze i widzowie będą mogli wygrać wejściówki
Photo
Add a comment...

Post has attachment
w dniu 22.05.2013 w sali szkoleniowej Inkubatora odbyło się kolejne szkolenie dla firm inkubowanych "Zarządzanie zasobami ludzkimi - rekrutacja i selekcja pracowników"
PhotoPhotoPhotoPhoto
Szkolenie wewnętrzne 22.05.2013
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętacie Dzień Druku 3D. Obiecaliśmy wam warsztaty tematyczne. Obserwujcie nasz  profil i stronę internetową  - niedługo wrzucimy informacje.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded