Profile cover photo
Profile photo
EC-5 ARCHITEKCI
23 followers
23 followers
About
EC-5 ARCHITEKCI's posts

Post has attachment
W natłoku codziennej intensywnej pracy, trochę Was zaniedbaliśmy. Powracamy jednak z naszymi nowymi pracami, mamy nadzieje że zrekompensują naszą nieobecność.

http://ec-5.com/produkty/hotele/hotel-mercure-w-poznaniu/#&panel1-1
Photo

Post has attachment
http://ec-5.com/moda-na-nature/

Nie tylko Islandczycy, Szwedzi, czy Norwegowie odczuwają potrzebę ucieczki z miasta i odpoczynku w pobliżu natury. W pobliżu Serocka powstał hotel, który podobnie ja islandzki ION Luxury Adventure Hotel powstał w otoczeniu przyrody i ma być wytchnieniem wśród naturalnego piękna, choć jest oczywiście wyposażony w rozmaite udogodnienia i luksusy.
Photo

Post has attachment
Ponownie portal Dobrze Mieszkaj napisał o naszych wnętrzach. Całą realizacje wnętrz tego domu możecie obejrzeć na naszej stronie internetowej
http://ec-5.com/produkty/wnetrza/dom-czestochowska/#&panel1-1  
lub w naszej galerii
https://plus.google.com/b/108094036048027578404/photos/108094036048027578404/albums/5848171857435844993

Post has attachment
http://ec-5.com/przystanki-autobusowe/

W gęstej tkance miasta przestrzeń publiczna jest zazwyczaj kojarzona z szarością i brakiem funkcjonalizmu. W Gdyni postanowiono zmienić niezbyt przyjazny wizerunek przystanków autobusowych.
Photo

Post has attachment
Napisali o nas na portalu Dobrze Mieszkaj
całą realizacje tego wnętrza możecie zobaczyć na naszej stronie
http://ec-5.com/produkty/wnetrza/loft-u-scheiblera/#&panel1-9

Post has attachment
http://ec-5.com/hotel-i-literatura-algonquin-hotel/
Dostojewski stwierdził kiedyś, że beletrystyka to tak naprawdę dwa rodzaje książek: „o człowieku wyruszającym w podróż” i „obcym przybywającym do miasta”. Nasuwa się wniosek, że podróże i literatura dobrze się uzupełniają, zatem rozpoczynamy cykl o hotelach inspirowanych pisarzami i ich pracą.
Pierwszy to Nowojorski Algonquin Hotel, który powstał 22 listopada 1902 roku. Niewielki hotel o elewacji z czerwonej cegły i kamienia wapiennego, zaprojektowany przez Goldwin Starrett. Otworzył swe podwoje w jednej z najmodniejszych dzielnic Nowego Jorku,  sąsiadując z dwoma najpopularniejszymi restauracjami epoki – Sherry i Delmonico oraz pięcioma z największych nowojorskich klubów – Yale, Harvard, Bar Association, New York Yacht i Century.
Photo

Post has attachment
http://ec-5.com/bed-breakfast/

Śniadanie do hotelowego łóżka? Romantyczna kolacja przy świecach? Wystawne przyjęcie weselne? Hotele mają wiele okazji, żeby pochwalić się niecodzienną porcelaną.
Coraz częściej klasyczna biel przełamywana jest różnego rodzaju zdobieniami: kwiatami, nieregularnymi plamami, symetrycznymi wzorami.
Photo

Post has attachment
http://ec-5.com/przepych-olimpiady/
Olimpiada w rosyjskim Soczi zakończona,  budziła sporo emocji nie tylko sportowych. Ogromne koszty, korupcja, niedociągnięcia budowlane, ale jest jeszcze druga strona medalu: elegancja i przepych hoteli przygotowanych nie tyle dla kibiców sportowych, ile dla celebrytów.
Photo

Post has attachment
http://ec-5.com/lodzki-palacyk/
Jak przystało na ziemię obiecaną, Łódź słynęła ze swoich eleganckich pałaców. W odróżnieniu od miejskich wilii były to posiadłości dość rozległe, często z ogrodem, a przynajmniej z oranżerią. Dziś, podobnie jak wiele innych zabytkowych budynków, część łódzkich pałaców ulega zniszczeniu. Ale w niektórych odżywa atmosfera dawnej świetności.
Photo

Post has attachment
Przedstawiamy nasz konkursowy projekt Pijalnia Czekolady E. Wedel
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
PIJALNIA CZEKOLADY E. WEDEL
12 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded