Profile

Cover photo
TACİRLER YATIRIM
Lives in Beşiktaş, Akmerkez Yolu, Türkiye
39 followers|40,950 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Story
Tagline
Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Introduction
Bünyesinde ticaret, inşaat, sanayi, finans gibi sektörlerde faaliyet gösteren 13 firmayı barındıran Tacirler Holding A.Ş. ortakları tarafından kurulmuş olan Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş., 1991 yılından bu yana faaliyet göstermekte olduğu Türk sermaye piyasalarında verdiği hizmetlerle etkin rol oynamaktadır.
İstanbul’da bulunan Genel Müdürlüğü yanı sıra Türkiye geneli ve KKTC’de 16 şube, 2 irtibat bürosu ve dünyanın her yerinden erişimin mümkün olduğu internet şubesi ile yatırımcılarına hizmet vermekte olan Tacirler Yatırım Menkul Değerler, hizmet kalitesi ile sektörde fark yaratmaktadır. Kuruluşundan bu yana güçlü sermaye özelliğini ve güvenilir mali yapısını sürdüren Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş., “Borsada kazananların adresi” olmakla birlikte, 1991’den bu yana “önce güven” diyen yatırımcılara ev sahipliği yapmanın gururunu taşıyor.
Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilen tüm yetki belgelerine sahip olan Tacirler Menkul Değerler A.Ş. işleme açık tüm piyasalarda faaliyet göstermektedir.İnternet şubesi ve mobil uygulama seçenekleri sermaye piyasasındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.
Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin her yıl zenginleştirerek sunduğu kampanyalar yatırımcılar için çok avantajlı fırsatlar sunmaktadır.
Tacirler Yatırım, 2011 yıl sonunda ulaştığı 106.6 Milyon TL'lik öz sermayesi ile banka kökenli olmayan aracı kurumlar arasında ilk sırada yer alırken, tüm aracı kurumlar arasında ise 5. sırada yer almıştır.
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Beşiktaş, Akmerkez Yolu, Türkiye