Profile cover photo
Profile photo
SportyWalkiOrg
17 followers -
MMA, BJJ, Judo, Zapasy, Kickboxing, Boks, Karate, Szermierka
MMA, BJJ, Judo, Zapasy, Kickboxing, Boks, Karate, Szermierka

17 followers
About
Posts

Post has attachment
O 600 gramów Bryant Jennings (17-0, 9 KO) okazał się cięższy od Artura Szpilki (16-0, 12 KO) podczas dzisiejszej ceremonii ważenia. Od kiedy Polak zmienił kategorię z cruiser na ciężką jeszcze nigdy nie był tak lekki - zaledwie 101,4 kilograma. Czy to również znaczy, że jest w życiowej formie? Przekonamy się już jutro!
http://www.sporty-walki.org/content/2014/01/24/221332/index.jsp
Photo

Post has attachment
16 listopada w Bytomiu odbędą się czterdzieste siódme zawody Amatorskiej Ligi MMA. Organizatorem turnieju jest MMA Challengers oraz Fight Club Bytom. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Thai Battle – to cykl imprez promujących piękno i niepowtarzalność boksu tajskiego, którego celem tego jest się wyłonienie najlepszych zawodników w Polsce z pośród wszystkich organizacji zajmujących się Muay Thai w Polsce. W najbliższą niedzielę zawodnicy spotkają się na rozgrywkach w Wołowie. Będzie to trzeci i ostatni w tym roku turniej eliminacyjny, kwalifikujący do możliwości walki o mistrzowskie pasy.
http://www.sporty-walki.org/content/2013/11/13/141659/index.jsp

Post has attachment
W piątek 15 listopada odbędzie się kolejna gala PLMMA 24 Extra. Impreza organizowana przez Mirosława Oknińskiego tym razem zagości w podwarszawskim Legionowie. W walce wieczoru wystąpią Łukasz Bieńkowski i Szymon Dusza, a pojedynek o pas PLMMA w kategorii lekkiej zmierzą się Adrian Zieliński oraz Adam Golonkiewicz.
http://www.sporty-walki.org/content/2013/11/12/233849/index.jsp

Post has attachment
Zapraszamy do obserwowania naszego profilu.

Post has attachment
Zapraszamy do oglądania treningu bokserskiego Mateusza Masternaka, we wrocławskim klubie Maximus.

Post has attachment
W dniach 16 i 17 listopada 2013 r. w Hali Widowiskowo Sportowej Arena Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w Warszawie odbędzie się XVII Puchar Polski Wushu. Wstęp jest wolny od opłat.

Post has attachment
Graficzne logo portalu Sporty-Walki.org
Photo
Wait while more posts are being loaded