Profile cover photo
Profile photo
Biomed Neurotechnologie sp. z o.o. sp.k.
5 followers
5 followers
About
Biomed Neurotechnologie sp. z o.o. sp.k.'s posts

Post has attachment
W zakładce https://www.biomed.org.pl/zakres-uslug.html#breadcrumb dostępne są informacje na temat zakresu usług, świadczonych przez firmę Biomed. Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do zapoznania się z informacjami, a w przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu. 

Post has attachment
Zachęcamy do regularnego śledzenia naszego kalendarza szkoleń. Aktualne informacje na temat zbliżających się wydarzeń znajdziecie Państwo zawsze w zakładce https://www.biomed.org.pl/kalendarz-szkolen-pl.html#breadcrumb Dostępny jest tam już harmonogram na najbliższe miesiące!

Post has attachment
Przypominamy, że w zakładce https://www.biomed.org.pl/zestawy-do-terapii-5.html#breadcrumb znajdziecie Państwo propozycje zestawów do terapii dostępnych w ofercie Biomed. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat sprzętu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Post has attachment
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym Klientom dużo uśmiechu i magicznych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Niech ten wyjątkowy czas będzie dla Państwa okazją do odpoczynku dla ciała i ducha.
Photo

Post has attachment
Wszystkich tych z Państwa, którzy starają się o dofinansowanie zakupu aparatury z oferty Biomed Neurotechnologie, zachęcamy do zapoznania się z zakładką https://www.biomed.org.pl/dofinansowania-i-projekty-6.html#breadcrumb Znajdziecie tam Państwo informacje na temat dostępnych możliwości pozyskania dodatkowych środków na zakup sprzętu.

Post has attachment
Dysleksja z roku na rok staje się coraz popularniejszych problemem wśród dzieci i młodzieży. Na szczęście, dzięki zdobyczom nauki można skutecznie z nią walczyć. Jedną z najpopularniejszych meto terapii osób cierpiących na dysleksję jest Metoda Wrankego. Szczegółowe informacje na jej temat możecie Państwo znaleźć w zakładce https://www.biomed.org.pl/co-to-jest-metoda-warnkego.html#breadcrumb

Post has attachment
W zakładce https://www.biomed.org.pl/objawy-i-diagnoza-adhd.html#breadcrumb znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat objawów i diagnozy ADHD. Schorzenie to dotyka ok. 3-7% dzieci, najczęściej chłopców. Dzięki profesjonalnej, systematycznej terapii można skutecznie zniwelować objawy choroby. 

Post has attachment
Pozostajemy do Państwa dyspozycji! Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą firmy Biomed Neurotechnologie, zapraszamy do kontaktu. Nasze dane teleadresowe dostępne są w zakładce https://www.biomed.org.pl/kontakt.html#breadcrumb
Photo

Post has attachment
W zakładce https://www.biomed.org.pl/aktualne-oferty-pracy.html#breadcrumb możecie Państwo znaleźć listę aktualnych ofert pracy w Biomed Neurotechnologie. Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z naszą firmą, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi informacjami i aplikowania na wskazane stanowiska.

Post has attachment
Z dumą prezentujemy listę referencji, które zostały udzielone firmie Biomed Neuortechnologie. Pozytywne opinie na temat naszych działań stanowią dla nas najlepszą motywację do dalszego rozwijania i udoskonalania oferty. Szczegóły https://www.biomed.org.pl/referencje-pl.html#breadcrumb
Wait while more posts are being loaded