Profile cover photo
Profile photo
GK-Product s.c. Nowogórski R., Gad M.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nasz asortyment obejmuje także podajniki. Polecamy np. podajnik szpulowy PS-4, który służy do rozwijania uszczelek z czterech szpuli. Podajnik ten posiada cztery zestawy kołowe, z czego dwa z hamulcem. Konstrukcję możemy pomalować natryskowo w dowolnym kolorze z palety RAL. https://www.gkproduct.pl/pl/podajniki/podajnik-szpulowy-ps-4

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie znajdą Państwo także regał optymalizacyjny dwupoziomowy, który służy do segregacji ram i skrzydeł okiennych, a także gotowych okien. Dzięki dwupoziomowej konstrukcji zyskujemy oszczędność powierzchni produkcyjnej. Specjalnie dla naszych Klientów istnieje możliwość modyfikacji konstrukcji. Polecamy - https://www.gkproduct.pl/pl/regaly/regal-optymalizacyjny-dwupoziomowy-na-ramy-i-skrzydla-okienne-rd-rs-01.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szafa magazynowa przelotowa SM-PR-24X100 będzie doskonale nadawała się do magazynowania i transportu międzystanowiskowego ram i skrzydeł okiennych. Podłoga szafy posiada rolki, dzięki czemu umieszczenie ramy w wybranym przedziale jest bardzo wygodne. Zachęcamy do zakupów -https://www.gkproduct.pl/pl/regaly/szafa-magazynowa-przelotowa-sm-pr-24x100.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz zapytać o produkty dostępne w naszej ofercie? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania! Chętnie opowiemy także o naszych produktach. Dane kontaktowe są dostępne na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie!
https://www.gkproduct.pl/pl/kontakt

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie dostępne są wózki przeznaczone do transportu oraz segregacji szkła. Nasze wózki mają różne rozmiary i kształty. Zostały zaopatrzone w kółka, które ułatwiają przemieszczanie produktów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na https://www.gkproduct.pl/pl/wozki

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie dostępne są specjalne stoły do okuwania i szklenia. Są to wysokiej jakości, dobrze przygotowane stoły robocze. Szczegółowe informacje dotyczące tego typu produktów zostały udostępnione na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie!
https://www.gkproduct.pl/pl/stoly

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy również dwustronne stojaki transportowe. To bardzo wygodne urządzenie, które znakomicie sprawdza się w hali produkcyjnej. Koła zostały wykonane w ten sposób, by doskonale poruszały się po ogumowanej powierzchni roboczej. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na naszej stronie internetowej!
https://www.gkproduct.pl/pl/stojaki

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy świetnej jakości wózki przeznaczone do transportu oraz segregacji szkła. Zostały zaopatrzone w koła, dzięki czemu bez trudu można je przenosić z miejsca na miejsce bez większego wysiłku. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej!
https://www.gkproduct.pl/pl/wozki

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie dostępne są najwyższej jakości stoły robocze. Blat można wyłożyć listwą szczotkową lub profilem poliamidowym. Aby zwiększyć wygodę użytkowania stół został wyposażony w półkę na narzędzia. Zapraszamy do zapoznania się z produktem!
https://www.gkproduct.pl/pl/stoly/stol-roboczy-sr-01

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcemy zachować porządek w magazynie i jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, dobrym rozwiązaniem będą regały magazynowe. W ofercie posiadamy regały na okna, na panele oraz regały na okucia. Dysponujemy regałami dwupoziomowymi, jednostronnymi i dwustronnymi, obrotowymi, itp. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem - https://www.gkproduct.pl/pl/regaly.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded