Profile cover photo
Profile photo
GK-Product s.c. Nowogórski R., Gad M.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Wyobrażacie sobie warsztat bez stołu? W zależności od dostępnej powierzchni można wybrać między małym, składanym stołem przeznaczonym do niewielkich prac warsztatowych, który możemy zabrać na dwór lub solidnym stołem o dużej powierzchni z grubym blatem i metalowymi nogami gwarantującymi stabilność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.gkproduct.pl/pl/stoly.
Photo

Post has attachment
Regały, półki i szafki służą do przechowywania narzędzi o dużych gabarytach, takich jak piły czy wiertarki. Regały warsztatowe są dobrym rozwiązaniem dla zagospodarowania małych przestrzeni, ponieważ dzięki temu zyskamy więcej miejsca i narzędzia zawsze będą pod ręką. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.gkproduct.pl/pl/regaly.
Photo

Post has attachment
Dom powinien mieć garaż z prawdziwego zdarzenia. Poza miejscem na samochód konieczne jest całe zaplecze – narzędzia do samochodu, zapas opon, akcesoria i środki do mycia, oleje i smary. Niejeden pan domu nie wyobraża sobie garażu bez małego warsztatu, który umożliwi mu nie tylko dłubanie przy samochodzie, ale także majsterkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.gkproduct.pl/pl/stoly.
Photo

Post has attachment
Oferujemy Państwu szeroki wachlarz rolek transportowych spełniających większość wymagań jakie stawia nowoczesny przemysł. Wykonujemy rolki transportowe w różnych długościach, rozmiarach oraz wykonaniach specjalnych według wytycznych klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.gkproduct.pl/pl/akcesoria.
Photo

Post has attachment
Stojaki transportowe to niezawodny i pewny transport okien i szyb do celu przeznaczenia. Stabilna stalowa konstrukcja, która zapewnia bezpieczny transport towaru. Konstrukcja stojaków i ich wymiar jest zawsze dopasowana do potrzeb klienta.Wszystkie dodatkowe elementy są odpowiednio zintegrowane ze stojakiem.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.gkproduct.pl/pl/stojaki.
Photo

Post has attachment
Podajniki rolkowe to funkcjonalne urządzenia przy obróbce długich i ciężkich przedmiotów. Bardzo wytrzymałe, stalowe, łożyskowane rolki znacznie ułatwiają pracę, a regulacja wysokości czyni urządzenie wszechstronnym. Podajniki często stosowane są z przecinarkami, ale równie dobrze nadają się do innych obrabiarek. Masywna konstrukcja statywu zapewnia bezpieczną pracę przy maksymalnych obciążeniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.gkproduct.pl/pl/podajniki.
Photo

Post has attachment
Stojaki transportowe to niezawodny i pewny transport okien i szyb do celu przeznaczenia Stabilna stalowa konstrukcja, która zapewnia bezpieczny transport towaru. Konstrukcja stojaków i ich wymiar jest zawsze dopasowana do potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.gkproduct.pl/pl/stojaki.
Photo

Post has attachment
Regały paletowe rzędowe to podstawowe i najprostsze w konstrukcji oraz zastosowaniu regały magazynowe. Ich uniwersalność pozwala na składowanie zarówno towarów spaletyzowanych o bardzo dużej różnorodności, jak i towarów niespaletyzowanych dzięki bogatemu wyposażeniu dodatkowemu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.gkproduct.pl/pl/regaly.
Photo

Post has attachment
W naszych sklepach zaopatrzysz się w różnego rodzaju wózki transportowe, które przydadzą się zarówno w przydomowym warsztacie lub garażu, jak i w zakładzie produkcyjnym czy magazynie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wózków ręcznych— z powodzeniem wybierzesz model odpowiedni do swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.gkproduct.pl/pl/wozki.
Photo

Post has attachment
Naszą specjalnością jest dostarczanie kompleksowych linii i niezawodnych urządzeń do organizacji procesów magazynowo-transportowych. Dysponujemy szerokim wyborem m.in. przenośników, które są jednym z najpopularniejszych rozwiązań w zakresie przesyłki towaru wewnątrz obiektów magazynowych. Naszym priorytetem jest usprawnienie prac zakładów produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.gkproduct.pl/pl/stoly.
Photo
Wait while more posts are being loaded