صدا و سیمای پُرروها

هر وقت میزگرد یا بخش‌های خبری‌ صدا و سیما را ببینید بعید است چیزی درباره اظهارنظرکارشناسی و توصیه به نگاه تخصصی نشنوید. اما در همین صدا و سیما آدم‌های ناپرورده و پُررو که در شلختگی مدیریتی صدا و سیما دور برداشته‌اند را می‌بینید که فکر می‌کنند چون سلبریتی شده‌اند حق دارند در برنامه‌هایی که از جیب مردم ساخته می‌شود در هر موضوع بی‌ربطی اظهارنظر کنند. نمونه واضحش عادل فردوسی پور که عادت به خودنمایی پیدا کرده و در یک برنامه فوتبالی هم تولد داریوش مهرجویی را تبریک می‌گوید هم به مردم کرمان توصیه می‌کند از اعتراض به سریال شهرزاد دست بردارند! کسی هم نیست بگوید درست یا غلط، این حرف‌ها به تو چه؟! چه ربطی به فوتبال و برنامه نود دارد؟ صدا و سیمای ما ظاهرا اصلا در کارش برخورد و جریمه نازپروده‌هایش نیست و می‌گویند دوره ضرغامی این «مجری محوری» اوج گرفت. تقریبا امکان ندارد حتی یک بار اعلام شود که فلان مجری به خاطر اشتباهش مورد برخورد اداری قرار گرفته یا خودش مجبور شود که از مردم عذرخواهی رسمی کند. مقایسه کنید با برخورد آهنین بی‌بی‌سی که وقتی مجری پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی دنیا اشتباه می‌کند چطور بدون سر سوزنی اغماض و مصلحت‌سنجی اخراجش می‌کنند.
Translate
93
2
Hossein Irani Mosalman's profile photoRahil Svieta's profile photoمجتبی دانشطلب's profile photoK HB's profile photo
21 comments
 
خب این سوگلی ها رگ خواب رسانه ملی رو درست پیدا کردن ....
بمحض تشر خوردن قهر می کنن و باعث افت سطح مخاطب و همچنین سیل درخواستهای بازگشت ملت میشن ...
عقلای رسانه هیچوقت مصالح بالاتر رو قربانی این چیزهای دم دستی و قابل اغماض نمی کنن !
Translate
Translate
Translate
 
حوصله این بحث‌های الکی و مخالفت‌های هرباره رو ندارم
مجری فراری یا اون ور حد خودش رو نگه می‌داره و چرت و پرت‌های سیاسی نمی‌گه، که خب نگهش نمی‌دارن، یا مجبورش می‌کنن مثل خودشون حماقت رو به اوج برسونه که همین مساویه با افتادن از چشم اکثریت مردم. فرار کردن بدترین راه حل برای بچه پر روهای صدا و سیماست.
Translate
 
+مجتبی دانشطلب وقتی همشهری رفسنجانی‌اش جناب پورمحمدی که قبلاً مدیر شبکه سه بود و حامی جولان‌هایش الآن مدیر سیما شده، چرا نباید پررو و وقیح باشد؟
ضمناً فردوسی‌پور فقط مجری نیست، و بر خلاف مقررات صدا و سیما، هم تهیه کننده است و هم مجری، و سالی یک میلیارد تومان برای برنامه 90 در اختیارش قرار می‌گیرد که البته خودش مدعی است جز چند میلیون ناقابل چیزی تهش برای خودش (خود ِ مجری‌اش البته) نمی‌ماند!
Translate
Translate
Translate
 
+ساندنس کید داعشی‌ها هم آتش و سوختگی اساسی ایجاد کردن در همه بشریت. یک جان هم برای اونا بگو دلت خنک بشه.
Translate
Translate
 
هفته قبل هم حبیب کاشانی رو مسخره می کرد، حالا اگر یکی از رفقاشو می اورد تو برنامه اونقدر قربون صدقه اش می رفت که بیا و ببین. حالا چون حاج حبیب کاشانی از حزب موردعلاقه اش نیست باید بهش تیکه بندازه اون هم مثل این بچه های لوس هر دو سه دقیقه تکرارش کنه
من اگه به جای حاج حبیب بودم همونجا به نشانه ی اعتراض از برنامه می رفتم.

کنایه کاشانی به فردوسی پور
http://jahannews.com/vdcfvxdj0w6dvxa.igiw.html
Translate
 
+Ali Tehranchi تو که حرفت اینه که «به ما چه»، پس به طریق مشابه می‌شه گفت: «به تو چه»؟
Translate
Translate
 
+Ali Tehranchi قسم ات رو قبول کنیم یا کامنت‌گذاری و مطالبت را؟
این‌که اقلیت غرب‌زده سوار ملت باشند جریان عادی زندگی نیست. تعدادی از کرمانی‌ها اعتراض دارند، و پاچه/یقه‌گیری فردوسی‌پور جریان عادی زندگی نیست.
Translate
 
+ساندنس کید این ادبیاتت ما رو کشته! یک نگاهی به نوشته خودت همین‌جا بکن و بعد ژست اخلاق بیا. ژست اخلاقی که وسط بحث لازمت شده. :-)
در ضمن، شما بگو اکثریت غرب‌زده. چیزی عوض نمی‌شه.
Translate
Translate
Translate
 
+Ali Tehranchi نبویان و ... میان تلویزیون؟! یک خالی بهتر ببند! دولت مدعی تدبیر و امید، اجازه سخنرانی در دانشگاه‌ها رو به نبویان نمی‌ده. دقیقاً نبویان کی «این‌همه» اومده تلویزیون و حرف زده؟
شبکه افق رو به من دادن؟! آقا یک چیزی بگو بگنجه! تنگ‌نظری از شما است که طاقت دیدن چند ساعت برنامه برای جبهه و جنگ و معارف انقلاب را هم ندارید.
وقتی طرف از ورزش هم برای توجیه گندکاری‌های ظریف مایه می‌گذارد باز هم ماله می‌کشید.
Translate
 
لایک به پست
بعضی از این مجری ها در حد راننده تاکسی ها عمل میکنن
در همه موضوعات غیرتخصصی نظر میدن
کی ما باید یاد بگیریم هر کسی در حوزه تخصصی که باهاش آشناست حرف بزنه!
یه جایی هم آدم بگه نمیدونم... یا باید از متخصصش نظر بخوام
Translate
Translate
K HB
 
ham ferdowsi pour ham aksar mojriaye barnamehaye sargarmi tu tv e ma, shadiiidan daride o vaghiho por ru hastan. be nazare man ke eteghadi be eslam nadaram o eddeA e ham nadaram ina vaghih mian.... namidunam shoma masalan mosalmuna in had az porruE ro chetowr ejaze midin?!

Translate
Add a comment...