Profile cover photo
Profile photo
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe VENTO
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Obsługa łożysk niejednokrotnie wymaga profesjonalnego sprzętu. W naszym przedsiębiorstwie posiadamy szereg produktów, które usprawnią korzystanie z łożyska, w tym również jego instalację, bądź demontaż. Szczegółowe informacje dostępne pod wskazanym adresem: http://www.vento.com.pl/narzedzia-do-obslugi.

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do śledzenia zakładki „aktualności”, którą regularnie uzupełniamy o nowinki technologiczne. Śledząc najnowsze trendy branżowe, pragniemy dostarczać Państwu wyłącznie najnowsze produkty z zakresu centralnego smarowania. http://www.vento.com.pl/aktualnosci
Photo

Post has attachment
W naszym przedsiębiorstwie oferujemy wiele produktów, które usprawniają pracę maszyn przemysłowych. Współpracujemy zarówno z większymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi, jak i mniejszymi działalnościami gospodarczymi. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy! http://www.vento.com.pl/

Post has attachment
Wielu z Państwa, poszukuje tańszego zamiennika popularnych smarów do maszyn, przy zachowaniu jednocześnie wysokej jakości stosowanych preparatów. W naszym przedsiębiorstwie oferujemy skorzystanie z praktycznego rozwiązania centralnego smarowania. Obniża ono koszty eksploatacji, a jednocześnie nie doprowadza do przesmarowania układów. http://www.vento.com.pl/smarowanie-maszyn-i-
Photo

Post has attachment
W naszym asortymencie znajdują się wysokojakościowe oleje, przeznaczone do użytkowania w wysokich temperatur. Dzięki wyjątkowym właściwościom, prezentowane produkty umożliwiają pracę nawet najbardziej wymagających urządzeniom. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: http://www.vento.com.pl/smarowanie-maszyn-i-.
Photo

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu wysokojakościowych usług, z zakresu systemów smarowania, a także prowadnic laserowych. Wieloletnie doświadczenie, a także bogata praktyka, czynią nas pionierami na rynku! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: http://www.vento.com.pl/prowadnice-specjalne.

Post has attachment
Poszukujecie porządnych dozowników smaru i oleju? W naszej ofercie znajdziecie doskonały produkt Oilrite. Informacje na temat produktów umieściliśmy na stronie internetowej http://www.vento.com.pl/dozowniki-smaru-i-ol. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Post has attachment
Informacje na temat naszej oferty na łożyska znajdziecie na stronie internetowej http://www.vento.com.pl/lozyska-toczne. Oferujemy wysokiej jakości łożyska toczne i liniowe. Łożyska u nas zakupicie w korzystnych cenach. Zapraszamy.

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wydajne pompy elektryczne do oleju. Wykorzystuje się je do np. olejów hydraulicznych, przekładniowych, silnikowych. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej http://www.vento.com.pl/pompy-i-smarownice-e. Zapraszamy.

Nasza firma stale się rozwija. Stale poszerzamy asortyment. Klienci korzystający z naszej oferty wiedzą, że mają dostęp do najlepszych produktów. Zajrzyjcie na stronę internetową http://www.vento.com.pl/aktualnosci.
Wait while more posts are being loaded