Profile cover photo
Profile photo
PanOwiec
20 followers
20 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
Kraków myślami z Gdańskiem

Nienawiść momentalnie zgasiła życie
Ludzie nie dowierzali w to co się stało
Wszyscy zatrzymali się w południe
Zjednoczeni, solidarni z Gdańskiem

#StopNienawisci

Mayor of Gdańsk- Paweł Adamowicz died on Monday of his wounds a day after being stabbed by a attacker who rushed the stage during one of Poland’s biggest annual charity events.

#StopHate

Last evening ENL Kraków drew coat of arms of Gdańsk

#Ingress #FieldArt
+NIA Ops +Ingress +Niantic Project
PhotoPhotoPhotoPhoto
20.01.2019
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has shared content
#sitrep #ingress

Idę rano do sklepu, bo nie lubię kolejek. Później popołudniu będzie szał. Jutro kolejna bezhandlowa niedziela, nie wiem kto to wymyślił. Sprawdzam jeszcze co w skrzynce na listy. Znów pełna spamu. Gazetki ze wszystkich okolicznych sklepów, promocje na wszelkie możliwe kredyty, szybszy internet czy nowy zestaw garnków indukcyjnych. Biorę całą garść papierów i wrzucam w kosz. Idę. Zatrzymuję się, bo coś przykuło moją uwagę. Tam jest mała koperta. Biorę ją do ręki. Nadawca: Centrala. Szybko otwieram. Zdjęcie. To nasza Ziemia. Odwracam. Data: 22.04.2018 i pytanie: "Pamiętacie?". Tak, pamiętamy!

22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Z tej oto ważnej okazji agenci ENL postanowili zazielenić Śląsk.

20 warstw o łącznej wartości 31,060,807 MU weszło w poranne CP o godzinie 5:00, po CP powstało kolejne 8 warstw dające finalny wynik 43,590,095 MU.

W czasie akcji 6 agentów zdobyło onyxowego illuminatora.

W akcji udział wzięli:
arekpce
B0ssmanka81
Calineczka13
Dejvplay
DJ_Pawlak
eemill
gabrielacz
Gallindalf
Hydreg
Jeronie
Klapisek
Ko1ba
KotletSchabowy
Mar1usz
mike0100
Mrowek21
MuJahEdinn
Nakaido
pandahe1en
PanOwiec
PanSztygar
Parrys
pofelpou
Rvdy7
Shark1963
UmMaSek
zgadula
zuberdobi
zupaPOMIDOROWA
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.04.2018
27 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Znów garstka agentów z Krakowa zebrała się późną godziną na Rynku Głównym i nabazgrała zaplanowane, choć bliżej nieokreślone trójkąty. Ale zacznijmy od początku...

-Może narysujemy pączka?
-Nie!
-Dlaczego?
-Bo to za łatwe.
-To co?
-Sprawdźcie w kalendarzu, może znajdziecie znów jakieś dziwne święto.
-O. Jest Dzień Pizzy.

Słuchawka po drugiej stronie została odłożona. Centrala się rozłączyła.

No to rysujemy. Pierwszy szkic do kosza, drugi plan to samo. Problemy z pomidorem. Znów pomidor. POMIDOR! Nie ma pomidora, będzie salami. A ananas? Nie będzie go, będzie normalna pizza, a nie nasz wynalazek. Kolejne poprawki, bo ciasto za grube, bo ser nie taki. Dobra sera też nie będzie. Ciasto cienkie, ale brzegi za grube. Kolejne poprawki. Niby banalny pomysł, linkowanie wydaje się być bułką z masłem, ale narysowanie tego na małym obszarze i jeszcze tak by coś to przypominało okazało się wyzwaniem. Trzeba było się z tym pogodzić, nie będzie idealne, ale symboliczne. Dobra, rysunek-mamy, klucze-są, plan linkowania-jest. Zaczynamy!

Rynek mocno niebieski, kilka crossów na drodze, warunki pogodowe dość dobre. Odliczamy 3... 2... 1... Miłej zabawy! Wszystko ładnie idzie z planem, pojawiają się pierwsze linki, pierwsze pola. Nasz plan nabiera kształtów. Nagle słyszymy: "Smerfy na salami, mamy towarzystwo.". Dobry znak, że agenci RES lubią mięsko, zły że są takimi łakomczuszkami, że chcą zjeść surową, niedokończoną pizzę. Skupiamy całą siłę i uwagę na salami, przecież mięsko musi być. Niby piątek jest, ale post dopiero za tydzień. Znika plasterek, to my znów dokładamy nowy. Przeciwnicy wciągają następny, to my kolejny plasterek przyprawiony mocno Aegisami. Oni ADA. My mocno XMP i kolejny plasterek. Udało się już go utrzymać i zrobić pamiątkowy zrzut całej pizzy.

Zaraz po tym zleciało się więcej agentów RES i wpólnie usiedli do jedzenia. Smacznego i na zdrowie! Słyszeliśmy, że jednak nie wszyscy dojechali na czas, a też mieli ochotę ugryźć coś dla siebie.

Jest to kolejna udana akcja i niezapomniana dzięki bitwie o salami. Dziękujemy agentom RES za dostarczenie odrobiny trudu i adrenaliny. Jeżeli tak Wam smakowała pizza może następnym razem zrobimy coś wspólnie?

Udział wzięli:
@gl0wa
@KotletSchabowy
@pandahe1en intel
@PanOwiec
@qnpd0b
@Socom7
@YaGrys
@Zathaniel

PhotoPhotoPhotoPhoto
12.02.2018
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Krakowskie ENL w osobach KotletSchabowy, PanOwiec, qnpd0b, Socom7, tinamoux i Zathaniel postanowiło uczcić tegoroczny Dzień Doceniania Wiewiórek (https://www.timeanddate.com/holidays/fun/squirrel-appreciation-day) rysując na krakowskim Rynku Głównym stosowny fieldart. Dowodzenie akcją objął doświadczony agent PanOwiec, natomiast za przygotowanie załączonych zrzutów ekranu odpowiadał agent rouz.

Akcja przebiegła bez poważniejszych trudności, choć dla dwóch agentów (tinamoux, Socom7) był to pierwszy FA w ich karierze. Układ sił na Rynku przed rozpoczęciem rysowania był korzystny; wyczyszczenie zielonych crossów kosztowało zaledwie 2 ady; nie zanotowano również prób utrudniania akcji ze strony RES (za co dziękujemy). Do głównych przeszkód należy zaliczyc wysoki poziom smogu w centrum Krakowa oraz tłumy pijanych imprezowiczów, którzy o tej porze wylegają na staromiejskie uliczki - zwłaszcza w soboty

Jak donosi portal www.nietypoweswieta.pl, "Pomimo faktu, że wiewiórki są przygotowane na okres zimowy, to jednak zdarza się, że ich zapasy nie są wystarczające, bądź nie są wystarczająco zróżnicowane, dlatego mała pomoc na pewno nie zaszkodzi." Choć większość znanych nam wiewiórek jest w stanie zadbać o siebie, to jednak krakowskie ENL deklaruje nieustającą chęć niesienia pomocy tym miłym stworzonkom.
Do zobaczenia przy następnej okazji!

ENG

"January 21 is Squirrel Appreciation Day, a day to acknowledge the role that squirrels play in nature and the environment."

ENL agents from Kraków PL decided to celebrate this little-known holiday with an appropriate field art.

Agents involved
KotletSchabowy
PanOwiec Planning
qnpd0b
rouz Screen
Socom7
tinamoux
Zathaniel

#Ingress #Enlightened #FieldArt
Photo
Video
21.01.2018
2 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded