Profile cover photo
Profile photo
City Color Reklamy i Wydruki
About
City Color Reklamy i Wydruki's posts

Post has attachment
Przypominamy, że w ofercie naszej firmy znajdą Państwo usługi związane z produkcją pieczątek . Po wcześniejszych konsultacjach z klientem jesteśmy w stanie przygotować dowolny wzór stempla. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.citycolor.pl/pieczatki/oferta/pieczatki.
Photo

Post has attachment
Planujecie Państwo organizację imprezy firmowej? W ofercie naszej firmy znajdziecie wysokojakościowe balony z nadrukiem. Gwarantujemy, że będą one świetnym elementem dekoracji, który na długo zapadnie w pamięci zaproszonych gości. Szczegółowy opis produktu dostępny jest na stronie internetowej: http://www.citycolor.pl/balony/oferta/balony.
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo efektownych systemów wystawienniczych? Jeżeli tak, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych ścianek. Wszystkie dostępne produkty wykonane zostały z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu charakteryzują się najwyższą jakością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy: http://www.citycolor.pl/scianki-wystawiennicze/oferta/scianki-wystawiennicze.
Photo

Jeżeli szukają Państwo skutecznej formy reklamy dla swojej firmy, to polecamy skorzystanie z plakatów reklamowych. Dzięki nim możliwe jest szybkie i skuteczne dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://www.citycolor.pl/ulotki-i-plakaty/oferta/plakaty/.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią usługi związane z organizacją imprez tematycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Jeżeli zależy Państwu na tym, aby przyjęcie przeszło do towarzyskiej historii, to zapraszamy do kontaktu: http://www.citycolor.pl/index.php/kontakt. 

Post has attachment
Na Państwa specjalne życzenie możemy podjąć się wykonania różnorodnych reklam wizualnych. Od lat wykonujemy szyldy reklamowe, piktogramy i tabliczki, dzięki którym firma staje się bardziej rozpoznawalna w otoczeniu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferty: http://www.citycolor.pl/fototapety-i-obrazy/oferta/fototapety.
Photo

Wszystkich naszych fototapet mogą Państwo używać w kuchniach i łazienkach. Materiał, na którym zostały nadrukowane charakteryzuje się wyjątkowymi cechami wygłuszającymi oraz izolacyjnymi, dzięki czemu fototapeta skutecznie ociepla i wycisza pomieszczenie. Więcej informacji na temat produktu znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.citycolor.pl/fototapety-i-obrazy/oferta/fototapety. 

Kubki reklamowe cieszą się wyjątkową popularnością wśród naszych klientów. Jeżeli szukają Państwo sposobu na dopełnienie kampanii marketingowej lub podziękowanie uczestnikom konferencji, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej oferty: http://www.citycolor.pl/kubki/oferta/kubki.

Post has attachment
Informujemy, że wszystkie tabliczki informacyjne dostępne w naszej ofercie wykonane zostały przy użyciu wysokiej jakości druku lub techniki ploterowej. Gwarantujemy, że wybór naszych produktów spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy: http://www.citycolor.pl/piktogramy-tabliczki-przydrzwiowe-informacyjne-bhp/oferta/tabliczki-informacyjne-i-bhp. 
Photo

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór naklejek podłogowych wykonanych z trwałej folii samoprzylepnej. Charakteryzuje je duża wytrzymałość. Naklejki są odporne na ścieranie, złe warunki atmosferyczne i zmywanie. Dodatkowo informujemy, że laminaty naszych naklejek posiadają atesty antypoślizgowe. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.citycolor.pl/naklejki-scienne-i-podlogowe/oferta/naklejki-scienne-i-podlogowe.
Wait while more posts are being loaded