Profile

Cover photo
Verified name
Kohavision
509 followers|2,913,560 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Kohavision has a new profile photo.

Shared publicly  - 
3
2
Hamdi Miftari's profile photo
 
Ky program me pelqen,por filmat te cilet ne gyrbetqart po ishiqojm me te vertet katastrof pa limit , fillon filmi si psh, Asi turqisht ne ora 21e30 mbrenda dy deri tre min , fillon reklama minimum15min , pastaj fillon filmi tre min,prap fillon reklama 15 min , qka dmth kjo qe ne e shikojm filmin vetem 10 min hiq ma shume , se kuptojm ne fare kete program ,ju lutemi lejeni filmin ta shiqojm siq eshte rregull evropiane , e jo reklama tan kohen , ndersa filmin ca minuta ,mos na mashtroni se turp per kete tv dhe kryeredaktor me kete e pershendesim krye redakt, nese nuk gaboj Veton Surojin te cilin kemi respekt per te , besoj na kuptoni me gjasa qe mos ti perseritni keto gabime te teperta me reklama qka tek ne perendim kto reklama jan te teperta sna duhen fare ,me shpres qe do te na kuptoni dhe kerkesen do ta merrni parasysh
 ·  Translate
Add a comment...

Kohavision has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Kohavision has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Kohavision has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
1
DilaOfficial KTV's profile photo
 
- Kohavision , kanali televiziv më i mirë që kam parë ndonjëherë! 
Jeni më të mirët!
 ·  Translate
Add a comment...

Kohavision has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Kohavision has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Kohavision has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Kohavision has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
2
Kujtim Hoti's profile photoVera Toplamaj's profile photo
2 comments
 
P
Add a comment...
Links
YouTube