Profile cover photo
Profile photo
Attila Khan
" Happy is a man who can say i am a Türk "
" Happy is a man who can say i am a Türk "
About
Attila's posts

Post has shared content

Post has attachment
Yapmayın diyor kendileri :) 

Post has attachment
Başka türlü düzelmez zaten :) 

Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
Yani fena fikir değil aslında :) 

Son 15 yıldır anlatılan bir masaldır bu Kürdü ile Çerkezi ile bilmem nesi ile Kurtuluş Savaşını kazanmışız...
Çanakkale savaşında Osmanlı ordusunun resmi kaybı 48 bin asker peki bu 48 bin şehidimizin nerelerden gelip Çanakkale'de öldüğü biliniyor mu? Elbette biliniyor her bir şehidin, ana-baba adından tutun köyüne kadar kim oldukları biliniyor.
Peki Çanakkale'de kimler şehit olmuş? 48 bin şehidin 992 tanesi Güneydoğu'dan katılmış yani %2si ama bu rakam da bizi yanıltmasın, bu 992 kişinin 502'si de zaten Antep'ten katılmış.
Mesela Muş'tan kaç kişi şehit olmuş 7 kişi ! Diyarbakır'dan 49, Van'dan 36, Siirt'ten 40, Mardin'den 7 kişi. Görüldüğü gibi rakamlar ortada Kürtler Çanakkale'ye pek uğramamış!
Peki Kurtuluş savaşında durum farklı mı ? Orada da durum oran olarak aynı. Toplam 35 bin resmi şehidimiz var kurtuluş savaşında. Bunların 685'i Güneydoğu doğumlu yani oran olarak yine %2 !
Rakamlara baktığımızda görüyoruz ki Kürtler Kurtuluş Savaşı'nda da ortalıkta gözükmüyor, kimse kendini kandırmasın...

Bir sürü takipçi istiyorsanız arı kovanına tekme atın. :) 

Buradan çocuk sahibi olacak tüm taze çiftlere sesleniyorum ; erkek isimlerinin sonuna e, ye eklemek suretiyle bayan isimlerini kız çocuklarınıza vermeyiniz misal Kamile, Cemile, Şükrüye, Hasane, Şefike, Behçetiye vbg yav kızı beğeniyorsun adı Şemsiye sen şok. Yapma bunu yapma bunu. :) 

Bir sonraki hayatınızda ne olarak gelmek istersiniz deseler banko ayı yada kıroyu seçerdim çünkü balın iyisini ayılar, malın iyisini ise kırolar yiyor. :) 
Wait while more posts are being loaded