Profile cover photo
Profile photo
Bachem. Zakład produkcji szyldów, tablic, tabliczek znamionowych. Bakowicz P.
1 follower
1 follower
About
Bachem. Zakład produkcji szyldów, tablic, tabliczek znamionowych. Bakowicz P.'s posts

Post has attachment
Rzetelny producent tabliczek firmowych, jakim niewątpliwie jest marka http://www.tabliczkiznamionowe.pl/, każdego dnia dąży do maksymalizacji zadowolenia klienta ze realizowanej usługi. Ze swojej strony firma dokłada wszelkich starań do precyzji realizacji, a także do terminowego oddania produktu finalnego bezpośrednio do rąk klienta. Każdy z tych argumentów sprawia, że przedsiębiorstwo osiąga tak wysoką pozycję konkurencyjną na arenie gospodarczej.

Post has attachment
Tabliczki znamionowe to dla nas synonimy różnorodności. Dla uproszczenia swojej pracy dzielimy je na dwie podstawowe kategorie - tabliczki anodowane oraz tabliczki trawione. Niemniej jednak, niezależnie od rodzaju, każda z nich może być uzupełniona o dodatkowe elementy, w tym folię ochronną, zaokrąglone rogi bądź specyficzne otwory. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia klienta. Więcej informacji o naszej specjalizacji i wartościach, którymi się kierujemy ukazuje strona internetowa http://www.tabliczkiznamionowe.pl/
Photo

Post has attachment
Oferta tabliczek znamionowych skierowana jest do Klientów nie tylko z Wrocławia i okolic, ale także całej Polski. Szybka realizacja zamówienia i współpraca z firmami kurierskimi pozwalają nam przyjmować zlecenia z różnych miejsc w kraju przy gwarancji szybkiego dostarczenia produktu. Jeśli chcą Państwo poznać naszą ofertę, zapraszamy na stronę http://www.tabliczkiznamionowe.pl/ . 
Photo

Post has attachment
Firma Bachem ma przyjemność powitać Państwa na swoim oficjalnym profilu. Historia naszego przedsiębiorstwa sięga 2003 roku, dzięki czemu na przestrzeni lat udało nam się zdobyć wiele cennych doświadczeń, zaskarbić zaufanie klientów i ugruntować pozycję na rynku. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, lecz naszą działalność kierujemy do osób z całego kraju. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór produktów z anodowanej blachy aluminiowej lub z blach trawionych – nierdzewnej, mosiężnej i kwasoodpornej. Znajdziecie wśród nich m.in. tabliczki znamionowe, firmowe, opisowe, panele sterownicze, skale oraz liniały, z których każda dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Więcej informacji o produktach dostępnych w naszej ofercie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej - www.tabliczkiznamionowe.pl/produkty.php 
Photo

Post has attachment
Krótki termin produkcji, przy zachowaniu najwyższej jakości? To nasza specjalność! Realizacja zamówienia trwa u nas od pięciu do siedmiu dni roboczych. Jeżeli jednak potrzebujecie Państwo tabliczek "na już", jesteśmy w stanie wykonać je i wysłać nawet w ciągu 48 godzin. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, wystarczy się z nami skontaktować - wszelkie dane na http://www.tabliczkiznamionowe.pl/kontakt.php.
Photo

Post has attachment
Nasza siedziba mieści się przy ulicy Sycowskiej 6 we Wrocławiu. Łatwo tu dojechać z każdego punktu miasta. Zamówienia można składać przez Internet, wystarczy wypełnić formularz dostępny na http://www.tabliczkiznamionowe.pl/zapytanie.php. Zapraszamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego – chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
Photo

Post has attachment
Witamy Państwa na G+!  Już od 2003 r. produkujemy dla Państwa tabliczki znamionowe, tablice, szyldy oraz tabliczki firmowe. Wykonujemy je przede wszystkim z blachy aluminiowej, kwasoodpornej, nierdzewnej oraz z mosiądzu, ale również z materiałów takich jak PCV. W naszej ofercie znajdują się ponadto panele sterownicze na maszyny i urządzenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.tabliczkiznamionowe.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded