Profile cover photo
Profile photo
Youcode Programming Education
25 followers -
I'm An Software Engineer that like Programming and Web developing ...
I'm An Software Engineer that like Programming and Web developing ...

25 followers
About
Posts

Post has attachment
کاهش رتبه سایت ها از طرف گوگل بعلت تبلیغات زیاد - «کدنویسی به زیان ساده» | http://youcode.ir/ آیا وب‌سایت‌هایی با نمایش پنجره‌های تبلیغات بزرگ و پاپ آپ شما را نیز آزار می‌دهند؟ گوگل خبر خوشی برای کاربرانی دارد که در زمان وبگردی از سایت‌هایی با پاپ آپ‌های متعدد به ستوه آمده اند نوشته کاهش رتبه سایت ها از طرف گوگل بعلت تبلیغات زیاد اولین بار در کدنویسی به زبان ساده پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
افزایش سرعت وای فای با چند راهکار ساده و مفید - «کدنویسی به زیان ساده» | http://youcode.ir/ افزایش سرعت وای فای با چند راهکار ساده و مفید با بررسی کردن موارد اساسی در روتر و مودم و نرم افزار مربوط نوشته افزایش سرعت وای فای با چند راهکار ساده و مفید اولین بار در کدنویسی به زبان ساده پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
آیا امواج وای فای برای بدن انسان و محیط زیست ضرر دارند؟ - «کدنویسی به زیان ساده» | http://youcode.ir/ یک پنجاهم سطح خطرناک امواج را به عنوان حد استاندارد امواج رادیویی آنتن‌های موبایل در دنیا معرفی کرده‌اند که نشان از ایمن بودن تمامی تشعشعات فرکانسی از جمله امواج وای فای (Wifi) دارد. نوشته آیا امواج وای فای برای بدن انسان و محیط زیست ضرر دارند؟ اولین بار در کدنویسی به زبان ساده پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
افزایش چند برابری سرعت اینترنت توسط محققان فناوری اطلاعات - «کدنویسی به زیان ساده» | http://youcode.ir/ افزایش چند برابری سرعت اینترنت توسط محققان فناوری اطلاعات محققانی که از گروه علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی دانشگاه MIT بر روی نوشته افزایش چند برابری سرعت اینترنت توسط محققان فناوری اطلاعات اولین بار در کدنویسی به زبان ساده پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
جلوگیری از دریافت پیام تلگرام اشتباه توسط مخاطب شما - «کدنویسی به زیان ساده» | http://youcode.ir/ نرم افزار تلگرام یکی از پرطرفدارترین نرم افزار های پیام رسان است که در بین ایرانیان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. نگرانی بسیاری از کاربران، حذف پیام هایی است که بدون قصد کاربر ارسال شده است. نوشته جلوگیری از دریافت پیام تلگرام اشتباه توسط مخاطب شما اولین بار در کدنویسی به زبان ساده پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
آشنایی کامل با انتخاب گرهای css به زبان ساده - «کدنویسی به زیان ساده» | http://youcode.ir/ در این مطلب می خواهیم بعد از آموزش ساختار دستورات نحوی CSS به سراغ آشنایی با انتخاب گرهای CSS برویم و نحوه ی اعمال دستورات استایل دهی را بر روی تگ های HTML آموزش دهیم. نوشته آشنایی کامل با انتخاب گرهای css به زبان ساده اولین بار در کدنویسی به زبان ساده پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
ساختار نحوی دستورات CSS را براحتی بیاموزید و بکار بگیرید - «کدنویسی به زیان ساده» | http://youcode.ir/ در حال حاضر نیازی به درک نوع استایل اعمال شده نیست چرا که در بخش های بعدی بطور مفصل انواع استایل های عناصر را آموزش خواهیم داد. در این بخش با ساختار نحوی دستورات CSS آشنا خواهید شد. نوشته ساختار نحوی دستورات CSS را براحتی بیاموزید و بکار بگیرید اولین بار در کدنویسی به زبان ساده پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
آینده گوشی های پرچم دار از کمپانی های معروف در سال ۲۰۱۷ - «کدنویسی به زیان ساده» | http://youcode.ir/ در حال حاضر در نیمه دوم سال میلادی قرار داریم و با شروع سال جدید شاهد انتشار اخبار و شایعاتی در مورد آینده گوشی های پرچم دار از کمپانی های معروف تولیدکننده گوشی‌های هوشمند خواهیم بود نوشته آینده گوشی های پرچم دار از کمپانی های معروف در سال ۲۰۱۷ اولین بار در کدنویسی به زبان ساده پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
امن نگه داشتن اطلاعات حیاتی و مهم با راه های ساده - «کدنویسی به زیان ساده» | http://youcode.ir/ در ادامه این مطلب راه هایی برای امن نگه داشتن همه اطلاعاتی که برای شما اهمیت بالایی دارند اشاره خواهیم کرد. با این چند راه ساده ولی مهم شاید دیگر نیازی به مشاوره با خدمات فناوری های اطلاعات نداشته باشید. نوشته امن نگه داشتن اطلاعات حیاتی و مهم با راه های ساده اولین بار در کدنویسی به زبان ساده پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
راه های جستجوی پیشرفته در گوگل را بهتر بشناسید - «کدنویسی به زیان ساده» | http://youcode.ir/ گوگل به خاطر علاقه‌اش به سرعت معروف است و کسی در سرعت موتور جستجوی آن شکی ندارد. اما غالبا، عنصر انسانی در یک جستجوی اینترنتی نادیده گرفته می‌شود. این ۱۰ ترفند به شما کمک می‌کنند تا مهارت‌های جستجوی اینترنتی خود را تقویت کنید. نوشته راه های جستجوی پیشرفته در گوگل را بهتر بشناسید اولین بار در کدنویسی به زبان ساده پدیدار شد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded