Profile cover photo
Profile photo
Flash 3D - kasetony reklamowe, litery 3D, neony Toruń.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Nasz firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie nowoczesnej reklamy świetlnej. Wyróżnia nas wysoka jakość naszych produktów oraz profesjonalne realizacje zleceń. Nasze zalety to elastyczność oraz duże możliwości produkcyjne, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać reklamy, kasetony czy litery świetlne o rozmaitych budowach – zarówno lekkie i niewielkie pod względem powierzchni, jak również wielkogabarytowe. Różnorodność profili oraz zastosowanie oświetlenia LED sprawia, że są one uniwersalne, reklamując rozmaite rodzaje działalności. Reklamy led oraz kasetony są bezobsługowe, łatwe w konserwacji i odporne na warunki zewnętrzne. Spełniamy indywidualne oczekiwania Klientów, dostosowujemy kolor świateł, rodzaj materiału oraz sposób wykonania reklamy zgodnie z projektem i wymogami Klientów.
#flash3d #reklamy #reklamyświetlne #neony #litery3d
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zaplanowany na 21 maja:

Naszą pełną ofertę znajdziecie tutaj. (Zajrzyjcie koniecznie, bo może to być krok w dobą stronę dla Waszego biznesu!)
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz, żeby Twoja reklama działalności była naprawdę widoczna?

Skorzystaj z naszej oferty i zamów jedną z naszych propozycji. Zapewnimy Ci najlepszą widoczność Twojej reklamy firmowej w każdy możliwy sposób. Oferujemy szeroki wybór liter świetlnych, realizacji przestrzennych, reklam podświetlanych, a także wszelkiego rodzaju litery 3D. Doradzimy jak odpowiednio oznakować i wyróżnić elewację budynku Twoim logotypem i nazwą usług, które prowadzisz.
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy sprawne przygotowanie projektu oraz jego wycenę w czasie do 48 godzin od momentu przyjęcia zlecenia. Realizacja naszej usługi to maksymalnie 4 tygodnie. Gwarantujemy skuteczność reklamy w krótkim czasie!
Add a comment...

Post has attachment
Drogie Panie, życzymy Wam wszystkiego najlepszego ;-*
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Litery z neonem
Litery, loga oraz inne elementy przestrzenne wykonane tą techniką charakteryzują się tym, że bok litery wykonany jest z taśmy aluminiowej, a lico z plexy lub innego materiału jest lekko cofnięte w głąb litery (ok. 5 mm). Najważniejszą różnicą między tą a innymi technikami jest fakt, że zamiast diod stosujemy rurkę szklaną.

Czym jest neon? Neon to rurka szklana pokryta od wewnątrz luminoforem i wypełniona gazem nadającym jest określony kolor świecenia. Litery wykonane tą technologią świecą bardzo mocno, dając piękny efekt nie porównywalny do innych źródeł światła. Istnieje możliwość montażu neonu na froncie lub boku litery, dzięki czemu możemy uzyskać oryginalny i niepowtarzalny rodzaj reklamy.
Add a comment...

Post has attachment
Litery ze stryroduru z licem z lustra


Reklamy przestrzenne styrodurowe z licem oraz wszelkiego rodzaju inne elementy przestrzenne wykonujemy z markowych płyt min.:BASF i URSA, tworząc efektowne formy reklamy typu szyldy reklamowe, grafiki ze styroduru oraz loga na elewacji. Dzięki ploterom do cięcia styroduru mamy możliwość wycinania dowolnych kształtów.
Czym jest styrodur? Styrodur (inaczej polistyren ekstrudowany) to materiał budowlany służący do ocieplania fundamentów, stropów, tarasów i innych. Styrodur materiałowo podobny jest do styropianu lecz jest bardziej zwarty w konsystencji, jest twardszy, mniej nasiąkliwy i nie posiada widocznych kuleczek ani por.
Czym jest lico lustrzane? Lico to dodatkowy materiał plexa lub dibond z powierzchnią lustra, wyfrezowany na maszynie CNC lub laserze i przyklejone do bryły styrodurowej za pomocą kleju. Lustra z plexi i dibondu występują w dwóch kolorach złotym i srebrnym. W tej technologi wykonujemy następujące produkty:

> Litery i loga ze styroduru z licem z pleksi lustrzanego
> Litery i loga ze styroduru z licem z dibondu lustrzanego
> Litery i loga ze styroduru z licem z PCV oklejone folią lustrzaną
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded