Profile cover photo
Profile photo
Rabes. Rafał Stankowski
About
Rabes. Rafał Stankowski's posts

Post has attachment
Stały kontakt z Klientem, na każdym etapie tworzenia niepowtarzalnych projektów z drewna, to klucz do satysfakcjonujących efektów realizacji. Pozwala to, w miarę możliwości modyfikować projekt także w fazie wykonawczej. Oryginalność, to nasze drugie imię! Zapraszamy do współpracy: http://rabes.pl.
Photo

Post has attachment
Na naszej stronie umieściliśmy galerię ze zdjęciami naszych dotychczasowych realizacji. Znajdą tam Państwo między innymi drewniane schody, meble oraz drzwi. Nasze projekty są realizowane na indywidualne zamówienie Klienta. Jeśli chcą Państwo zmienić wystrój swojego domu lub mieszkania, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie omówimy szczegóły projektu i wykonania zamówienia. Kontakt do nas znajduje się na stronie: http://rabes.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do umówienia się na spotkanie wstępne! Na nim omówimy szczegóły projektu i warunki wykonania. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub za pomocą formularza na naszej stronie. Gwarantujemy korzystne ceny i przyjemną współpracę! Zachęcamy do kontaktu: http://rabes.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Drewniane wykończenie domu, to zabieg, dzięki któremu możemy dopasować wnętrze do naszych upodobań. Drewniane elementy podkreślą wyjątkowość i oryginalność pomieszczenia. Odpowiednio dopasowany kolor, faktura i rodzaj drewna, z którego są wykonane sprawią, że będą kompatybilne z pozostałą częścią pokoju lub korytarza. Zapraszamy do kreowania własnych pomysłów! W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu: http://rabes.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Co sprawia, że nasze meble wyróżniają się na tle innych mebli? Przede wszystkim tworzone są z pasją i zaangażowaniem! Dla nas, to nie tylko przedmiot codziennego użytku, ale również niepowtarzalna część domu, przynależny do niego element. Meble wykonujemy z sercem, dbając o detale i efektowne wykończenie. Nasze produkty są bezkonkurencyjne! Więcej o naszych wyrobach znajdą Państwo na stronie: http://rabes.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Style w meblarstwie zmieniały się wraz z nadchodzącą epoką. Bogate w mozaiki, zdobione tkaninami i frędzlami, ale także proste w konstrukcji, masywne i ascetyczne. Każdy styl ma swoje charakterystyczne cechy, po których można go rozpoznać. My tworzymy meble niepowtarzalne i oryginalne! Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: http://rabes.pl/. 
Photo

Post has attachment
Czy wiesz, że najstarsze meble pochodzą z okresu neolitu? Pierwszym materiałem, z którego je robiono był kamień. Dopiero potem zaczęto używać do tego celu drewna. Zdobione, rzeźbione, z mozaikami i ornamentami, pełniły także funkcję dekoracyjną. Jeśli marzysz o swojej wersji fotela lub krzesła, skorzystaj z naszej oferty: http://rabes.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Salon, to miejsce, gdzie spotyka się cała rodzina, aby spędzić wspólnie czas, odpocząć i zrelaksować się. By czas w salonie upływał przyjemnie, ważne jest, aby jego wygląd był miły dla oka, a wyposażenie wygodne. Możesz sam zaprojektować meble do salonu tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom. Skontaktuj się z nami, a wspólnie omówimy szczegóły: http://rabes.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Klasyka i nowoczesność. Styl i elegancja. Najwyższa jakość i perfekcyjne wykonanie. To priorytety, którymi kierujemy się wykonując każde zlecenie. Potrzebujesz masywnych schodów, czy może stolik do kawy? Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły zamówienia: http://rabes.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Jeśli Twoim marzeniem jest garderoba, która pomieści wszystkie Twoje ubrania, my pomożemy Ci spełnić to marzenie. Wykonamy na Twoje zamówienie szafę, która nie tylko będzie pojemna, ale też funkcjonalna i dostosowana do Twoich potrzeb. Wspólnie omówimy projekt, aby spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Jeśli jesteś zainteresowany również innymi drewnianymi meblami, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://rabes.pl/oferta/.
Photo
Wait while more posts are being loaded