Profile

Cover photo
gabriela gabi
36,221 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

gabriela gabi

Shared publicly  - 
 
:)
 ·  Translate
                                   Забранетата ЉУБОВ Бев во лудите тинејџерски години,не знаев што е тоа љубов,излегував со момчината што беа близу до мојата воздраст но искрено во сите бев заљубена,барем така си мислев,но се...
1
Add a comment...

gabriela gabi

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Mnogu tocno ispeano i mnogu moken glas :D

gabriela gabi

Shared publicly  - 
 
:)
 ·  Translate
                                   Забранетата ЉУБОВ Бев во лудите тинејџерски години,не знаев што е тоа љубов,излегував со момчината што беа близу до мојата воздраст но искрено во сите бев заљубена,барем така си мислев,но се...
1
Add a comment...

gabriela gabi

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Jako dobar pevac imece on karieru... samo ovu pjesmu je otpevao bas lose.. i trema je prevelika ..
 ·  Translate
Links