Profile cover photo
Profile photo
Lukullus
About
Lukullus's posts

Jeśli jesteście zainteresowani organizacją imprezy w naszej tawernie, zachęcamy do kontaktu. Wcześniejsza rezerwacja lokalu pozwoli uniknąć tłumów i zapewni komfort. Więcej o naszej ofercie przeczytacie na stronie http://www.tawernalukullus.pl/ . Zapraszamy.

Post has attachment
W naszej restauracji czeka na was nie tylko smaczne jedzenie, ale także gracka muzyka. Zależy nam, aby nasi goście poczuli się u nas tak dobrze, jak w odległej Grecji. Więcej o nas możecie przeczytać na stronie http://www.tawernalukullus.pl/o-nas/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Nasza restauracja cieszy się sporym zainteresowaniem wśród osób, które szukają miejsca na zorganizowanie imprez. W związku z tym postanowiliśmy powiększyć salę bankietową. Więcej o nas i naszej inwestycji możecie przeczytać na stronie http://www.tawernalukullus.pl . Zapraszamy.

W naszym lokalu goście mogą każdego dnia spróbować pysznych dań z kuchni greckiej. Staramy się urozmaicać nasze menu, abyście mogli zasmakować i pokochać regionalne smakołyki Grecji. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.tawernalukullus.pl/menu/ . Zapraszamy.

Kuchnia gracka ma wiele zalet i pozytywnie wpływa na zdrowie. Staramy się tak tworzyć menu, aby każdy nasz gość mógł znaleźć swoje smaki. Więcej o naszej ofercie i karcie dań przeczytacie na stronie http://www.tawernalukullus.pl . Zapraszamy.

Post has attachment
Greckie wesele to marzenie wielu młodych osób. Dzięki nam mogą je oni spełnić. Mamy odpowiednio przygotowaną i wyposażoną salę weselną, smaczne, greckie dania oraz świetną muzykę. Dokładne informacje znajdziecie na stronie http://www.tawernalukullus.pl/wesela/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Wielu Polaków zafascynowanych jest kulturą, kuchnią i krajobrazami greckimi. Dlatego też chcieliśmy stworzyć w Gdańsku miejsce, które choć w części będzie oddawać klimat Grecji. Więcej o nas możecie przeczytać na stronie http://www.tawernalukullus.pl/o-nas/ . Zapraszamy.
Photo

Impreza sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też przygotowaliśmy już dla was ofertę balu. Dokładne informacje znajdziecie na stronie http://www.tawernalukullus.pl/sylwester/ . Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do dokonywania rezerwacji.

Post has attachment
Mają Państwo pytania bądź wątpliwości? Pragną Państwo zarezerwować stolik? Zachęcamy serdecznie do kontaktu: http://www.tawernalukullus.pl/kontakt/. Na naszej stronie również umieściliśmy również mapę dojazdu. 
Photo

Post has attachment
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy na naszej stronie menu: http://www.tawernalukullus.pl/menu/. Skontaktuj się z naszą restauracją w celu rezerwacji stolika i rozsmakuj się w greckich smakach. 
Photo
Wait while more posts are being loaded