Profile cover photo
Profile photo
Marcin “Seji” Segit
Rule of Acquisition #45: Expand or die.
Rule of Acquisition #45: Expand or die.
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Za +Erpegowe Piekiełko: ruszyła zbiórka na 7. edycję systemu "Battlelords of the 23rd Century".

Post has attachment
Twórca świata Tékumel (Empire of the Petal Throne), profesor M.A.R. Barker, nagrał swego czasu niemal 30 minut tekumelskiej muzyki i pieśni, śpiewanych oczywiście w języku tsolyáni. Nagranie nie jest najlepszej jakości (zgrywane z taśmy, ponoć było kiedyś dostępne nawet wydanie CD), warto jednak posłuchać, jak muzykę i język fikcyjnego świata wyobrażał sobie jego autor.

Post has attachment
Pomóż wytrenować sieć neuronową za pomocą historii swojej postaci. :) Link dzięki +Paweł Matysiak.

Post has attachment
Pics from Pieniny mountains hiking last weekend. Trail: Sromowce Niżne – Przełęcz pod Klasztorną Górą – Vapennik – Płaśnie – Przełęcz pod Tokarnią – Wysoki Wierch – Szlachtowa – Szczawnica – Palenica – Szafranówka – Leśnica – Szczawnica.

Post has attachment
Goodman Games zapowiada drugi tom przedruków materiałów z Judges Guild. Podobnie jak tom pierwszy, również i to wydawnictwo zostanie opracowane w formacie powiększonym w stosunku do oryginalnych publikacji. Zainteresowanym polecam zainwestować w odpowiednio duży i mocny regał oraz solidny stół.

Post has attachment
Evil Hat złożyło wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego Star Frontiers. Być może szykuje się kolejny po Alternity reboot starego settingu z TSR.

Post has attachment
"Fanzin SF. Artyści, wydawcy, fandom" to książka dla wszystkich zainteresowanych ruchem fanowskim i fandomowymi publikacjami. Znajdziecie w niej historię fandomu, zarówno polskiego, jak i światowego, oraz przegląd fanzinów, informatorów i innych fanowskich periodyków. Nie ma tam co prawda nic o fanzinach erpegowych, ale i tak polecam. :)

Post has attachment
Jeszcze przez 11 dni można wesprzeć zbiórkę na zbiorcze wydanie tekstów Lorena Wisemana, zmarłego w lutym tego roku. Wiseman był jednym z założycieli Game Designers' Workshop, projektantem i redaktorem. Stał za sukcesami odnoszonymi przez Travellera i Twilight: 2000. Zbiór zawiera artykuły napisane w latach 2000-2015 dla Journal of the Traveller' Aid Society.

Post has attachment

Post has attachment
Za +Erpegowe Piekiełko:
"Na Gen Conie przyznano Indie Groundbreaker Awards. W tym roku "Masks: A New Generation" zdobyło nagrodę dla najlepszych zasad, natomiast niepokojąca erotyczna gra dla jednej osoby "The Beast" autorstwa Aleksandry Sontowskiej i Kamila Węgrzynowicza zdobyła nagrodę w kategorii "najbardziej innowacyjna gra". Gratulujemy!"

+Aleksandra Sontowska +m foczka Rozpędzacie się. :)

Komplet wyników za 2017: https://tagsessions.blogspot.com/2017/08/congratulations-to-indie-groundbreaker.html
Wait while more posts are being loaded