Profile cover photo
Profile photo
BMTI PROJEKT MAREK BIEL - Aranżacja wnętrz
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nawiewnik jest to urządzenie służące do kontrolowanego napływu świeżego powietrza zewnętrznego. Gwarantuje ono zdrowe warunki klimatyczne w pomieszczeniach, które użytkujemy. Nawiewniki dzielone są na: ciśnieniowe sterowane manualnie, ciśnieniowe automatyczne i higrosterowane. Nawiewniki okienne znajdą Państwo w naszej ofercie - http://www.60stopni.pl/artykul/nawiewniki-okienne-17.

Post has attachment
Zajmujemy się również profesjonalną aranżacją ogrodów. Z naszą pomocą Twój ogród będzie wyglądał naprawdę wyjątkowo i wzbudzi zazdrość u wszystkich sąsiadów. Przygotowujemy ogród do zimy, pielęgnujemy krzewy i drzewa, kosimy trawę i pozbywamy się chwastów. Oferujemy także czyszczenie basenów i oczek wodnych. Zachęcamy do współpracy - http://www.60stopni.pl/artykuly/dla-ogrodu.
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się między innymi w utrzymywaniu czystości budynków. Czyścimy dachówki, które zostały pokryte mchem lub zostały zabrudzone przez zanieczyszczenia komunikacyjne. Oferujemy także impregnację, która spowoduje, że dach będzie bardziej odporny na wpływ warunków atmosferycznych. Zachęcamy do współpracy - http://www.60stopni.pl/kontakt.
Photo
Wait while more posts are being loaded