Profile cover photo
Profile photo
MOBIL SERWIS
About
Posts

Post has attachment
Odpowiednie oświetlenie to istotna kwestia podczas różnego typu robót, jak również imprez plenerowych czy koncertów. Oferujemy wynajem wydajnych, energooszczędnych masztów i wież oświetleniowych, między innymi wieży oświetleniowej o wysokości 8 m i mocy od 4 do 45 kVA. O szczegółach przeczytacie na: http://mobilserwis.com.pl/wynajem/maszty-oswietleniowe/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy również wynajem akcesoriów pomocniczych, takich jak ogrodzenia tymczasowe i budowlane, które umożliwią zabezpieczenie terenu budowy. W naszej ofercie znajdziecie też niezastąpione po zmroku maszty oświetleniowe, nagrzewnice i wiele innych. Szczegółowe informacje dostępne są na: http://mobilserwis.com.pl/wynajem/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprawnie działające betoniarki są niezbędne podczas wielu prac budowlanych, zarówno podczas budowy domu, jak i niedużego tarasu. Oferujemy wynajem betoniarki Belle o pojemności 130 l. Betoniarka wyposażona jest w silnik elektryczny o mocy 0,56 kW. Więcej informacji znajdziecie na: http://mobilserwis.com.pl/wynajem/belle-tbe-130/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie 2500 jednostek sprzętowych, wszystkie od czołowych producentów. Proponujemy wynajem maszyn, urządzeń i akcesoriów różnego typu, między innymi: minikoparek, agregatów, frezarek, giętarek, kilofów pneumatycznych, odkurzaczy przemysłowych, ogrodzeń tymczasowych i innych. Z naszą ofertą możecie zapoznać się na: http://mobilserwis.com.pl/wynajem/. Zapraszamy do współpracy!

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W wielu branżach niezbędne jest wykorzystanie podnośników nożycowych. Owe podnośniki umożliwiają sprawne wykonanie prac na wysokości, a stabilna platforma zapewnia bezpieczeństwo osobie wykonującej daną czynność. W naszej ofercie znajdują się podnośniki SKYJACK SJIII 3226 oraz SKYJACK SJIII 3219. Więcej na ten temat na: http://mobilserwis.com.pl/wynajem/skyjack-sjiii-3219/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od 2009 roku zajmujemy się wypożyczaniem różnego typu maszyn i urządzeń budowlanych, narzędzi ogrodniczych oraz zbiorników na paliwo. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i niewielkimi przedsiębiorstwami. W zakresie naszych usług mieści się również transport i serwis sprzętu budowlanego, co więcej, swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. O szczegółach możecie przeczytać na: http://mobilserwis.com.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku z tym, że właśnie ruszył sezon budowlany, polecamy się z wynajmem pojemnych betoniarek. BELLE TBE 130 rozwiąże wszystkie Państwa problemy. Maszyna waży pięćdziesiąt kilogramów. http://mobilserwis.com.pl/wynajem/belle-tbe-130/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie ma takiego produktu, którego nie bylibyśmy w stanie Państwu polecić, ponieważ wiemy, że każdy z nich sprosta najbardziej skomplikowanym zadaniom zleconym nam przez naszych klientów. Jesteśmy do dyspozycji. http://mobilserwis.com.pl/wynajem/silver-line-sl-8/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Współpracujemy z najlepszymi producentami maszyn i narzędzi budowlanych, dlatego już dziś możemy zaproponować Państwu klucze udarowe elektryczne firmy Makita a także klucze dynamometryczne. Jesteśmy pewni, że spełnią Państwa oczekiwania. http://mobilserwis.com.pl/wynajem/klucze/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej firmy umiejscowiona jest w Warszawie. Posiadamy również oddziały w Łodzi i Gdańsku, natomiast biuro znajduje się przy ulicy Radzymińskiej 326 pokój 229 w Ząbkach. Zachęcamy do kontaktu klientów zainteresowanych naszymi usługami. http://mobilserwis.com.pl/transport/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded