Profile cover photo
Profile photo
Studio interaktywne Footstep
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "HTML5 i CSS3. Definicja nowoczesności" autorstwa Dawida Mazura.

Post has attachment
Już 21. kwietnia Google wprowadza nowy algorytm premiujący strony przyjazne urządzeniom mobilnym. Garść użytecznych informacji u nas na blogu.

Post has attachment
Kontynuując tematykę tworzenia stron responsywnych dodaliśmy kolejny artykuł do naszego cyklu poradników o tworzeniu stron RWD. Tym razem przybliżamy tematykę tworzenia resposnywnej stopki przy użyciu CSS3 calc(), czyli popularne Sticky Footer w nowatorskim ujęciu.

Post has attachment
Zostaliśmy zaproszeni przez +blogifirmowe.com do wzięcia udziału w Badaniu czytelników blogów firmowych 2015. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety oraz przeczytania krótkiego artykułu o content marketingu.

Post has attachment
Dzięki przeprowadzonym szkoleniom udoskonaliśmy ostatnio nasze poradniki dotyczące tworzenia responsywnych stron internetowych - teraz jeszcze łatwiej zrozumieć tworzenie stron RWD - odświeżone poradniki dostępne już na naszym blogu: https://www.footstep.pl/blog/strony-responsywne-tutorial i https://www.footstep.pl/blog/strona-responsywna-tutorial

Post has attachment
Właśnie ukończyliśmy prace związane z wdrożeniem naszej nowej strony internetowej, przy okazji publikując nowy artykuł o pozycjonowaniu stron responsywnych. Zapraszamy!

Post has attachment
Coraz częściej ludzie zadają nam pytanie, czym właściwie jest marketing internetowy i jakie korzyści może generować dla stron firmowych i sklepów internetowych. Postanowiliśmy zebrać podstawowe informacje i opublikować je u nas na blogu, rozpoczynając nowy cykl poświęcony reklamie w Internecie.

Post has attachment
 Naszą ostatnią (na razie!) częścią poradnika dotyczącego stron responsywnych jest artykuł o tworzeniu menu dopasowanych do różnych rozdzielczości ekranu.

Post has attachment
Przedstawiamy kolejną część poradnika dotyczącego tworzenia stron responsywnych - w tym artykule zobrazowany zostanie sposób na stworzenie strony responsywnej opartej o wartości procentowe.

Post has attachment
Rosnącą popularnością w Polsce, zarówno wśród odwiedzających strony jak i webmasterów cieszy się temat responsywnych stron internetowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, postanowiliśmy przygotować składający się z trzech części poradnik dotyczący tworzenia stron responsywnych. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą częścią - strony responsywne oparte o wartości stałe.
Wait while more posts are being loaded