Profile cover photo
Profile photo
wstrojuewy.org
30 followers -
PROLIBERTYŃSKI, ANTYHEJTERSKI PORTAL KLUBOWY I SPOŁECZNE STUDIO FOTOGRAFICZNE KOBIECEGO AKTU DLA BEZPRUDERYJNYCH I EMPATYCZNYCH LUDZI (projekt w budowie). Aktualnie trwa przerwa techniczna i organizacyjna w prowadzeniu strony, startujemy wiosna / lato 2018.
PROLIBERTYŃSKI, ANTYHEJTERSKI PORTAL KLUBOWY I SPOŁECZNE STUDIO FOTOGRAFICZNE KOBIECEGO AKTU DLA BEZPRUDERYJNYCH I EMPATYCZNYCH LUDZI (projekt w budowie). Aktualnie trwa przerwa techniczna i organizacyjna w prowadzeniu strony, startujemy wiosna / lato 2018.

30 followers
About
Posts

Post has attachment
MORTAL (CZYTAJ: POLISH) KOMBAT - OWSIAK VERSUS PAWŁOWICZ. (artykuł #72, © Andrusia)

Andrusia znów nieco politykuje, ale w kontekście kobiecych spraw i na kanwie ostatniej seksistowskiej (czyżby?) wypowiedzi Jerzego Owsiaka. A co ma z tym wspólnego gra komputerowa Mortal Kombat? Przekonacie się po przeczytaniu artykułu:

http://wstrojuewy.org/publicystyka.html#0072

#owsiak #jurekowsiak #jerzyowsiak #woodstock #przystanekwoodstock #przystanekwoodstock2017 #woodstock2017 #wosp #wośp #pis #pawlowicz #pawłowicz #krystynapawlowicz #Krystynapawłowicz #dobrazmiana #krycha #krystyna #mortalkombat #fatality #seksizm #paździerz #frustracja #zdradzieckiemordy #niemieckieszmaty #lewacy #lewaczki #faszyści #faszystki #erotomani #sataniści #ćpuny
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PRZECZYTAJ ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO! (artykuł #71, © Andrusia)

Tematykę polityczną poruszam tylko wtedy, gdy władza ingeruje w kwestie wolności, albo burzy podstawy funkcjonowania państwa. Niestety ostatnio robi to dość często i nie mam wyboru. Wejście w życie nowelizacji ustaw o Krajowej Radzie Sądownictwa i ustroju sądów powszechnych oraz o Sądzie Najwyższym sprawi, że w sądzie wygra ten, kto będzie miał właściwe poglądy polityczne lub odpowiednie znajomości. I to nawet w zwykłych sprawach cywilnych albo gospodarczych. W sieci od kilku dni krąży apel pt. „Drodzy Sąsiedzi, Przyjaciele, Obywatele...” z zachętą, by rozprowadzać go w swoim otoczeniu. To dobra inicjatywa, ale moim zadaniem apel w formacie A4 jest zbyt długi, źle zredagowany i niewygodny w rozpowszechnianiu. Na jego podstawie i na własne potrzeby zrobiłam krótszą wersję (1/3 A4), która jest bardziej ekologiczna ;-) i łatwiej wkłada się ją sąsiadom do skrzynek. Jeśli ktoś uzna, że jest OK, niech śmiało z niej skorzysta. Zachęcam do aktywności! Nie bądźmy w tej sprawie bierni. Drukujmy i rozpowszechniajmy apel w swoim otoczeniu. Bierzmy udział w pikietach i protestach organizowanych w całym Kraju. Każda i każdy z nas powinien uzmysłowić sobie, że to nasza sprawa i wyraźmy swój sprzeciw zanim będzie za późno!

Apel w wersji skróconej do wydruku 1/3 A4:
http://wstrojuewy.org/apel-w-obronie-sadow.pdf

Apel w wersji oryginalnej do wydruku A4:
http://wstrojuewy.org/drodzy-sasiedzi.pdf

#ZamachLipcowy #ObrońmyDemokrację #SądySąNasze #IdźPodSejm #PodSejm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Konkurs został rozstrzygnięty! Niestety nikt nie zgadł, ale doceniam nielicznych na Fb, którzy próbowali. A niektórzy próbowali wręcz na siłę nie zgadnąć lub testowali moją cierpliwość. Na przyszłość chyba muszę wymyślać prostsze pytania i pisać bardziej łopatologicznie, bo nawet znaleźli się tacy, którzy przysłali mi swoją odpowiedź we wiadomości, a wydawało mi się, że jasno opisałam zasady. Jeżeli ktoś wstydzi się pisać komenty na naszej stronie, tylko stać go na prywatne liściki, ochy i achy to przepraszam, ale pomylił adresatki. Nie przedłużając, oto odpowiedzi: Ad 1. Pozowałam na tle Gdańska. To jedyne miasto w Polsce, które ma niewiele ponad 460.000 mieszkańców. Zdjęcie, o które pytałam można oglądnąć jako ostatnie, po kliknięciu na obrazek tytułowy tego artykułu: http://wstrojuewy.org/publicystyka.html#0069. Ad 2. Nasza nowa inicjatywa POLSKA NA GOLASA :-) będzie przypominać swoją formą amatorską galerię aktu, w której będziemy zamieszczać zdjęcia przysyłane nam przez nasze klubowiczki i klubowiczy, które oprócz nagości będą zawierać jakiś przekaz o dowolnym charakterze. Więcej na ten temat przeczytacie za niedługo w naszym nowym serwisie. Pozdrawiam wszystkie gapy! :-) Blondi

P.S. Jeżeli ktoś chce odkupić swoje winy za brak udziału w konkursie (a zapamiętam sobie dobrze, kto mnie olał i w odpowiednim momencie odpłacę), to może się zrehabilitować. W komentarzach pod tym postem możecie spróbować odgadnąć skąd zostało zrobione konkursowe zdjęcie. Oczywiście znów fory mają mieszkańcy Trójmiasta :-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
FABULARNE SESJE FOTOGRAFICZNE AKTU - CO TO TAKIEGO??? (artykuł #70, © Blondi)

Powoli wychodzimy z cienia. Blondi wyjaśnia na czym polega rodzaj fotografii, w której z powodzeniem realizuje się do dawna i w której będziemy się specjalizować. Tekst w sam raz, aby rzucić trochę światła na to co będziemy robić i osłodzić ostatnie chwile oczekiwania na nasz, obiecywany od dawna, nowy portal. Zapraszamy:

http://wstrojuewy.org/publicystyka.html#0070

#prawdziwakobiecość #naturalnakobiecość #prawdziwekobiety #fotografia #fotografiaaktu #akt #nagość #aktfabularny #sesjafabularna #sesjapozowana #sesjaaktu #erotyka #erotyzm #seksualność #sex #seks #perwersja #niedoskonałości #modelka #modelki
Photo
Add a comment...

Post has attachment
LATO WSTROJUEWY 2017 – POLSKA NA GOLASA :-) (artykuł #69, © Blondi)

Tym razem mamy dla Was trzy rzeczy od Blondaski:

1) Jej letnia i nietypowa sesja foto aktu.
2) Zapowiedź nowej inicjatywy wstrojuewy - POLSKA NA GOLASA :-)
3) Zgadywanka i konkurs z nagrodą.

Odpowiedzi konkursowe podawajcie w komentarzach pod tym postem. Szczegóły na naszej stronie:

http://wstrojuewy.org/publicystyka.html#0069

p.s. Jakieś 2 tygodnie temu zapomnieliśmy zapowiedzieć poprzedniego artykułu. Pod tekstem Blondaski znajdziecie wcześniejszy tekst Andrusi pt. OWŁOSIONA CIPKA I SZTUCZNY TYŁEK AMBER ROSE, o niejednoznacznych postawach i zachowaniach celebrytek i tym co z tego wynika dla nas – zwykłych ludzi. Zapraszamy!

#lato #pierwszydzieńlata #wakacje #naturyzm #naturysta #naturystka #naturyści #naturystki #nnhd #nnhd #nationalnudehikingday #nudehikingday #fotografia #fotografiaaktu #sesjaaktu #akt #aktpanoramiczny #bodypositivity #prawdziwekobiety #naturalnakobiecość #polskanagolasa:-) #polskanagolasa #pruderia #ponuractwo #ponurak #ponuraczka #nagość
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A WŁAŚNIE, ŻE MI SIĘ TO (NIE)PODOBA! #4: NOWA PIERWSZA DAMA FRANCJI. (artykuł #67, © Blondi)

Tym razem bierzemy w obronę pierwszą damę Francji z uwagi na fakt, że swoim małżeństwem wyłamuje się standardom i idzie w poprzek zaściankowej ludzkiej mentalności. Czyli tak jak my :-) W ramach cyklu „A WŁAŚNIE, ŻE...” Blondaska konstruktywnie krytykuje żałosnych moralistów, których kłują w oczy nietypowe związki i silne kobiety. Zapraszamy:

http://wstrojuewy.org/publicystyka.html#0067

- - - - - - - - - -

#pierwszadama #pierwszadamafrancji #EmmanuelMacron #BrigitteMacron #BrigitteTrogneux #AgataDuda #polityka #kobieta #kobiety #Francja #onr #ObózNarodowoRadykalny #ObozNarodowoRadykalny #ObózNiespełnionychRuchaczy #patriarchat #ageizm #dyskryminacja #liberalizm #centrum #zaścianek #polskiepiekiełko #pedofilia #gerontofilia #patologia #niemoralność #hjet #hejter #hejterzy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
WORLD NAKED GARDENING DAY, CZYLI SEZON NA EGONATURYZM UWAŻAM ZA OTWARTY! (artykuł #66, © Andrusia)

Wszystko na około młode, piękne i „idealne”, więc jak mamy za dużo lat, wagę powyżej normy, fałdki, obwisłości, wystający brzuch, cellulit itp. to właściwie najlepiej od razu do piachu. Jednak nie dajmy się zwariować! Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli odtrutkę na te wszystkie brednie z luzackim odpoczynkiem na łonie natury? Andrusia podpowiada prosty sposób. Zapraszamy!

http://wstrojuewy.org/publicystyka.html#0066

- - - - - - - - - -

#WorldNakedGardeningDay #NakedGardeningDay #wngd #marszwolności #fotografia #fotografiaaktu #akt #obyczaj #światopogląd #liberalizm #wolność #naturyzm #nudyzm #egonaturyzm #naturysta #naturystka #naturyści #naturystki #naturist #naturism #nudism #bodyfreedom #bodypositivity #getnaked #naked #nude #nakedinnature #nakedadventures #prawdziwekobiety #naturalnakobiecość
Photo
Add a comment...

Post has attachment
WIELKANOC 2017 - TO DOPIERO (DWA) JAJA!!! (artykuł #65, © Blondi)

Tym razem zamieniliśmy się rolami i to my fotografowałyśmy, a facet pozował. Dlaczego tak? Dowiecie się po przeczytaniu świątecznego artykułu naszej Blondaski. Kobitki na pewno przyklasną, ale faceci? Przekonamy się kto tak naprawdę jest tolerancyjny i ma liberalny światopogląd. Życzymy wszystkim wesołych świąt!

http://wstrojuewy.org/publicystyka.html#0065

- - - - - - - - - -

#święta #wielkanoc #wielkanoc2017 #wiosna #jajka #jaja #męskość #męski #niemęski #homoseksualizm #homofobia #meżczyzna #facet #fotografia #fotografiaaktu #akt #męskiakt #stereotypy #empatia #tolerancja #światopogląd #liberalizm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
WIOSNA WSTROJUEWY 2017, CZYLI NASZA EWA BUDZI SIĘ DO ŻYCIA. (artykuł #64, © Andrusia)

Zapraszamy na nowy artykuł i sesję Andrusi. Tym razem to jej przypadło powitanie wiosny i postanowiła zrobić to za pomocą rzadko stosowanej w akcie techniki fotograficznej. Więcej informacji o sesji i kiedy zaczniemy działać znajdziecie tutaj:

http://wstrojuewy.org/publicystyka.html#0064

#wiosna #pierwszydzieńwiosny #przedwiośnie #kwiaty #zielonatrawa #zieleń #ciepło #słońce #zima
Photo
Add a comment...

Post has attachment
MICHALINA WISŁOCKA I MARIA SKŁODOWSKA-CURIE - BOHATERKI, CZY KOBIETY TAKIE JAK MY? (artykuł #63, © Andrusia)

Tym razem trochę motywacji na przykładzie ikon feminizmu, o których zrobiono ostatnio filmy, i które wbrew pozorom wiele łączy. Michalina Wisłocka i Maria Skłodowska-Curie były zwykłymi kobietami, które doszły do „czegoś” dzięki uporowi, odwadze i konsekwencji. Dlatego Andrusia nie zachwyca się nimi i nie ocenia przez pryzmat ich dokonań, tylko charakteru. Zapraszamy:

http://wstrojuewy.org/publicystyka.html#0063

#motywacja #upór #odwaga #konsekwencja #pasja #silnawola #bohaterstwo #bohaterka #silnekobiety #odważnekobiety #silnakobieta #odważnakobieta #michalinawisłocka #wisłocka #mariaskłodowskacurie #skłodowskacurie #skłodowska #sztukakochania
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded