Profile cover photo
Profile photo
Fotoindex.pl
Najtańsze fotoprodukty i najlepsze fotolaby
Najtańsze fotoprodukty i najlepsze fotolaby
About
Fotoindex.pl's posts

Post has attachment
Kod "Fotoindex" zyskuje na popularności. Tym razem 15% rabatu na cały asortyment w serwisie Fotodruk.pl i +Obrazy na płótnie 

Więcej wyjątkowych promocji i fotoproduktowych okazji na http://fotoindex.pl/promocje-i-okazje/

Post has attachment
Fototapety niewątpliwie wracają do łask. Do artykułu w serwisie +Łazienka dodaliśmy swoje 10 groszy.

Post has attachment
Rabat 20% na fototapety, obrazy i plakaty w serwisie +Inspiruje nas przestrzeń  - Na hasło "Fotoindex". Tylko do końca maja. Grzech nie skorzystać.

Post has attachment
Czy dotarła już do Ciebie fotoksiążka, fototapeta, odbitki albo inny fotoprodukt? Zajrzyj na http://Fotoindex.pl/ i pozostaw swoją opinie w profilu firmy która Cię obsługiwała. Pomóż innym w dokonaniu słusznego wyboru. 

Prezentujemy rankingi i opinie blisko 180 fotolabów i drukarni. Jeśli nie udało Ci się znaleźć konkretnej marki, daj znak w komentarzu.

Post has attachment
To już ostatni dzwonek na zamawianie fotokalendarzy. Tylko bez paniki!  http://fotoindex.pl/fotokalendarze/ 

Post has attachment
Tym razem na łamach Spider'sweb pisze o nas +Marcin Połowianiuk 

Post has attachment
Bardzo ładnie napisały o nas dwa branżowe serwisy. Pierwszy, to  największy portal branży meblowej i wyposażenia wnętrz - meble.pl. Drugi to istniejący od 1999 roku serwis "Polska Poligrafia". 

http://www.meble.pl/aktualnosci,warto-zajrzec-na-fotoindex-pl,14275.html

http://druk.info.pl/art/fotoindex-pl-pozwala-porownac-ceny-fotoproduktow-oraz-opinie-klientow-o-internetowych-laboratoriach-fotograficznych.html

Post has attachment
Dekorowanie wnętrz to wyjątkowo obszerny temat. Zanim dotrzemy do fotoobrazów, zapraszamy do porównania cen fototapet i fotonaklejek oferowanych przez najpopularniejsze serwisy internetowe w Polsce http://fotoindex.pl/porownanie-cen/fotonaklejki-fototapety/ 

Wraz z udostępnieniem kolejnej porównywarki, Fotoindex powiększył się o oferty kolejnych fotolabów i drukarni internetowych. Tym samym przekroczyliśmy liczbę 100 firmowych profili ...a będzie sporo więcej.

Post has attachment
Dwie kolejne porównywarki cen dołączyły do Fotoindexu. Możecie porównać ceny fotokartek, fotopocztówek i fotozaproszeń http://fotoindex.pl/porownanie-cen/fotokartki-fotopocztowki/ oraz ceny skanowania slajdów, negatywów i odbitek http://fotoindex.pl/porownanie-cen/skanowanie-slajdow-negatywow/
Photo

Post has attachment
Wiecie że za ceramiczny kubek z własnym zdjęciem możecie zapłacić 10 zł lub prawie 4 razy tyle? Od dzisiaj nie musicie przeczesywać setek stron w poszukiwaniu najtańszych Fotokubków, Fotopuzzli i innych popularnych fotoupominków. Kolejna porównywarka cen dołączyła do Fotoindexu.  
http://fotoindex.pl/porownanie-cen/fotoupominki-fotogadzety/
Wait while more posts are being loaded