Profile cover photo
Profile photo
Česká spořitelna, a.s.
436 followers
436 followers
About
Česká spořitelna, a.s.'s posts

Post has attachment
Časy se mění, hodnoty zůstávají. Česká spořitelna slaví 190 let od svého založení. Jak se vám líbí nové video?

Padělatelé platebních karet odhaleni!
Česká spořitelna spolupracovala s Policií ČR na zadržení tříčlenné cizojazyčné skupiny padělatelů platebních karet. 
K zadržení pachatelů Policií ČR došlo 20. prosince 2014 v časných ranních hodinách, v době, kdy prováděli další skimming na bankomatech ČS. Na území Prahy byla odhalena jejich kompletně vybavená padělatelská dílna. Poprvé bylo v ČR zdokumentováno použití 3D tiskárny na padělání platebních karet.
Případ se týká i jiných bankovních subjektů, ale hlavní zásluhu na dopadení pachatelů měla Česká spořitelna spolu se svými klienty.

Post has attachment
"Ahoj prosimte nemůžeš mi přeposlat z internetovýho bankovnictví 30Kč na můj účet ? já jsem tam právě v mínusu a nemám si to jak přeposlat, vše mám jen v hotovosti" ...
I taková zpráva vám může přijít od vašeho přítele na Facebooku. Tomu se pravděpodobně někdo naboural do účtu a snaží se z vás vymámit údaje k vašemu internetovému bankovnictví a dostat se k vašim penězům. Návod, jak se těmto sofistikovaným podvodům na sociálních sítích bránit, najdete v našem novém videu.

Post has attachment
Jaké věci jsou pro vás v životě „k nezaplacení“?
Photo

Post has attachment
Máte za sebou skvělý oběd v restauraci, jídlo bylo skvělé, číšníci příjemní. Je tedy na místě dát spropitné. Ale jak na to, když se chystáte platit kartou?
Pokud to platební terminál umožňuje, dýško můžete zadat do něj. V tom případě ale většinou spropitné putuje majiteli či provozovateli restaurace. 
Pokud chcete spropitným ocenit kvalitu obsluhy, etiketa radí dát dýško hotově přímo do ruky obsluze.
Photo

Post has attachment
Peníze je dobré mít pod kontrolou. Jak často kontrolujete své účty a stav svých financí?
Denně? Týdně? Měsíčně?
Photo

Post has attachment
Bez internetbankingu si většina z nás už nedokážete představit život. 
Na jakém zařízení využíváte tuto službu častěji? V mobilu nebo v notebooku?
Photo

Post has attachment
Pamatujete si první počítač, který jste v životě viděli? Nebo vzpomínáte si na svůj první mobilní telefon? A napadlo vás, že se z těchto věcí stane běžná věc, bez které si většina z nás už svůj život nedokáže představit? Pokrok nezastavíte. Od 1. října mohou všichni klienti využívající Osobního bankéře používat novou službu #BLUE, která na tuto službu navazuje a zároveň představuje i další novinky – jako je například Virtuální pobočka či Finanční plán. Více informací najdete na www.blue.cz.
Photo

Post has attachment
Napravo vinohrady, nalevo vinný sklípek. 
A k tomu nezaměnitelná atmosféra vinařského města Znojma a jeho okolí. Tak přesně tudy povede v sobotu 6.září závod Znojmo "Burčák Tour" Kooperativy, který se jede v rámci seriálu Kolo pro život. A jak je již z názvu patrné, ani čerstvý burčák nebude chybět. Proto přijměte srdečné pozvání. 

Více informací najdete zde ► http://bit.ly/Kolo_Pro_Život_Znojmo
Photo

Post has attachment
Mobilní aplikace Servis 24 je dlouhodobě nejoblíbenější bankovní aplikací v České republice. Stačí totiž pár dotyků na telefonu a můžete spravovat a kontrolovat svůj účet. Kdykoliv a kdekoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celý rok.

Jakou službu byste v rámci aplikace ještě uvítali?
Photo
Wait while more posts are being loaded