Profile cover photo
Profile photo
Balustrady Skrzypiński
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Gorąco polecamy Państwu nasze usługi i zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Służymy fachowym i rzetelnym doradztwem oraz obszerną konsultacją każdego zamówienia. Dane teleadresowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.balustrady-skrzypinski.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mosiądz - stop miedzi i cynku, obok wielu zalet praktycznych, zachwyca przede wszystkim estetycznym wyglądem. Mosiądz surowy w kontakcie z powietrzem ciemnieje i nabiera ciemnobrązowego koloru, co jeszcze bardziej podkreśla niebanalny wygląd obiektu wykonanego z tego właśnie materiału. Więcej na ten temat piszemy na stronie: http://www.balustrady-skrzypinski.pl/meble-z-mosiadzu.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doświadczenie zdobyte od 1989 roku pozwala nam realizować każde zlecenie dokładnie i precyzyjnie. Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji Klienta, ale również na idealnym, dopracowanym efekcie naszej pracy. W zakresie naszych usług oferujemy Państwu nie tylko wykonanie balustrad i karniszy. Podejmujemy się także obróbki plastycznej i obróbki skrawaniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług: http://www.balustrady-skrzypinski.pl/uslugi.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uzupełnieniem naszej oferty wyrobów metalowych są karnisze ze stali nierdzewnej i mosiężne. Posiadamy wiele gustownych modeli, charakteryzujących się nieporównywalnie większą trwałością od swoich drewnianych odpowiedników. Poszczególne typy, uzupełnione fotografiami, prezentujemy Państwu pod adresem: http://www.balustrady-skrzypinski.pl/rozety/mosiadz-polysk.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie nasze balustrady, wykonane z mosiądzu lub ze stali chromowo – niklowej, możemy na specjalne życzenie Klienta wzbogacić o elementy drewniane, a także o wypełnienie szkłem bezpiecznym. Wykonujemy wiele rodzajów balustrad znajdujących różnorodne zastosowanie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków: http://www.balustrady-skrzypinski.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pośród wielu oferowanych produktów i usług, naszą specjalizacją pozostaje produkcja karniszy i balustrad giętych po krzywoliniowym torze, z zachowaniem niezmiennych średnic, a także parametrów wytrzymałościowych w zgięciach. Zapraszamy na stronę: http://www.balustrady-skrzypinski.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Głównym atutem tak specjalistycznej i bogatej oferty naszej firmy jest nowoczesny park maszynowy. W skład urządzeń naszego zaplecza technicznego wchodzą m. in. tokarki rewolwerowe, uniwersalne, frezarki poziome i pionowe, automaty tokarskie i wiele innych. Więcej informacji na ten temat zamieściliśmy na stronie: http://www.balustrady-skrzypinski.pl/uslugi.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie tylko balustrady i karnisze dostępne są w naszej ofercie. Polecamy Państwu także meble mosiężne, wieszaki, hokery barowe, relingi kuchenne czy pręty schodowe, stanowiące nie tylko praktyczne, lecz także nad wyraz estetyczne elementy wyposażenia każdego stylowego wnętrza: http://www.balustrady-skrzypinski.pl/o-firmie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej mogą Państwo obejrzeć tworzone przez nas balustrady, dostępne w różnych wersjach. Balustrady z wypełnieniem wzdłużnym, wypełnieniem szkłem bezpiecznym, tralką pionową i inne przygotowaliśmy dla Państwa pod adresem: http://www.balustrady-skrzypinski.pl/balustrady-wypelnienie-wzdluzne/chromonikiel-i-mosiadz-polysk.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ofertę Firmy Balustrady Andrzej Skrzypiński uzupełniają usługi spawalnicze, w tym spawanie stali, żeliwa, a także spawanie w osłonie argonowej miedzi, aluminium oraz mosiądzu. Więcej informacji na temat naszej działalności znajdą Państwo na stronie: http://www.balustrady-skrzypinski.pl/uslugi.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded