Profile cover photo
Profile photo
Ján Dubnička - coach4you
155 followers -
Everything happens for a reason
Everything happens for a reason

155 followers
About
Posts

Post has attachment
Otvárame 2-dňový kurz TÍMOVÉHO KOUČOVANIA, 2.-3.10.2017.

Tímové koučovanie pomáha ľuďom v tíme využiť ich silu. Prináša zrelé fungovanie tímu. Rovnako im pomáha na ceste k špičkovým výkonom a k celkovej spokojnosti, motivovanosti a angažovanosti. Cieľom tímového koučovania je zvýšiť efektivitu spolupráce, priniesť otvorenú komunikáciu, ochotu a schopnosť poskytovať konštruktívnu spätnú väzbu a prehĺbenie vzťahov. Naučíme vás proces tímového koučovania a vyskúšate si, akú má silu a dopad. Prihlasujte sa na info@coach4you.sk
Viac info - http://www.coach4you.sk/kurzy/timove-koucovanie/
Add a comment...

Post has attachment
SebaVEDOMÁ prezentácia, 13.-15.10.2017 v BA. Ako 'predať' svoje myšlienky s väčšou presvedčivosťou, pútavosťou, sebadôverou a istotou. Ako dosiahnuť majstrovstvo v prezentovaní a väčšiu istotu pri vystupovaní pred ľuďmi? Ako svojim rečníckym prejavom zaujať, motivovať, presvedčiť, inšpirovať či pobaviť? Ako urobiť svoje vystúpenie pútavým, aby v ľuďoch zanechalo silný zážitok a pamäťovú stopu? Ako sa vysporiadať s trémou a čo urobiť, ak sa niečo nepodarí alebo zlyhá?
Pri kúpe vstupenky do 20.9.2017 je cena vstupenky 299 EUR. Viac info tu - http://www.coach4you.sk/kurzy/sebavedoma-prezentacia/
Add a comment...

Post has attachment
POZOR!!! Posledné voľné miesta na kurz "Vnímavý kouč - objavte v sebe kouča", 8.-9.9.2017 v Bratislave. A teraz!!! Teraz špeciálna akcia 1+1, jeden účastník plati, druhý získa vstup na kurz zadarmo (každýz dvojice za polovicu). Akcia paltí do 7.9. coach4you.sk

Viac info o kurze tu - http://bit.ly/2nEoNua
Add a comment...

Post has attachment
Jazerna jaskyna Seegrotte. 20 km od Viedne. Dnes som sa dozvedel, ze za touto atrakciou stoji obrovska prirodna katastrofa. V roku 1912 po odstrele vo vtedajsej sadrovej bani Hinterbruhl natieklo do chodieb a stolni pod velkym tlakom neuveritelne mnozstvo vody. Prienikom vody sa vytvorilo obrovske jazero, ktore je dnes najvacsim podzemnym jazerom v Europe. Obdivovat ho mozete z paluby lodky.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sme fascinovaní rečou tela, najmä rečou tela iných. Keď hovoríme o reči tela, hovoríme o neverbálnej komunikácii. A keď hovoríme o komunikácii, tak hovoríme o interakcii. Pozrite si skvelé video sociologičky Amy Cuddy, ktorá sa zaoberá tým, ako reč tela mení naše názory. Najväčšiu časť svojho výskumu zasvätila neverbálnym prejavom moci a dominancie.

Neverbálnou komunikáciou sa zaoberáme aj na našich kurzoch komunikácie - viac info tu http://bit.ly/2otc01S.
Add a comment...

Post has attachment
Ak príde reč na time manažment, väčšinou sa ľudia zaujímajú o to, ako ušetriť nejaký čas každý deň, aspoň hodinu. Ja tvrdím, že to nie je o ušetrení tej hodiny denne, ale o dôslednej práci s prioritami.

Pozrite si skvelé video Laury Vanderkam (sú tam aj české titulky). "Život, ktorý chceme si nevystaviame tým, že ušetríme čas. Vytvoríme si život, aký chceme a čas sa potom nájde sám. A s tým absolútne súhlasím.
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Partia "Vnimavych koucov" na Vianocnych trhoch. Dakujem vam za vesely vecer plny Mikulasskych sladkych prekvapeni, prijemnych momentov (detsky punch) a vtipnych prihod:)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako využívate svoj čas? Plánujete si ho, alebo vám len tak preteká pomedzi prsty? Viete čomu (komu) presne venujete svoj čas? Viete, čím ho vypĺňate? A zamysleli ste sa niekedy nad drahocennosťou svojho času? Akú hodnotu má pre vás jeden deň? Uvedomili ste si kto alebo čo vás okráda o čas?

Pripravil som pre vás nový článok - Ako polapiť zlodejov, ktorí nám kradnú čas - http://www.coach4you.sk/blog/110/ako-polapit-zlodejov-ktori-vam-kradnu-cas/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded