Profile cover photo
Profile photo
Negar Sadeghi
2,488 followers
2,488 followers
About
Posts

حداقل این یکی رو از ما نگیرین
دیروز رفتم کتاب بخرم، فروشنده می گه اگه پول دست وبالت داری کتاب بیشتر بخر که در چاپ های جدید قیمت ها نجومی شده، کتابی که 26 هزار تومن بود شده 56 هزار تومن.
می خواستم عرض کنم، ناشران گرامی با این که حق با شماست و زندگی خرج داره و کتاب هم به قول شما در ایران قیمت زیادی نداره، اما باور کنید وقتی که قیمت ها افزایش پیدا می کنه، همه چیز گرون می شه که شده، کتاب که همین الانشم درسبد خانوار ایرانی جایگاهی نداره به راحتی حذف می شه....... بنابراین حداقل به این دلخوشی کوچیک ما رحم کنید و قیمت ها رو اینطور بالا نبرین.........
Add a comment...

مخاطب خاص
Add a comment...

سلطان قلبم تو هستی تو هستی دروازه های دلم را شکستی، امروز اگر از تو دورم به هر جا بر یار دیگر نبندم دلم را ای یارررررررررر زیبا
البته به نظرم کاملن هم درست نبوده است اما خوب یهویی اومد گفتم در جریان باشین
Add a comment...

خواستم بگم من همچین آدمی هستم :)) دیدم که می گم
هرگز تاثير رفتارهاي خود را دست كم نگيريد. با يك رفتار كوچك، شما مي توانيد زندگي يك نفر را دگرگون نماييد.
Add a comment...

Post has shared content
Originally shared by ****
#زلزله

At least 250 killed when strong quakes jolt northwestern Iran
Photo
Add a comment...

Post has shared content
حتی کمک های ناچیز ما هم می تونه خیلی اثرگذار باشه.....
حسین نورانی:

مصیبت وارده بر خواهران و برادران آذربایجانی، مصیبت خود ماست. برای کاستن از ابعاد این فاجعه مصیبت بار، مهم این است که کاری که باید انجام شود را انجام دهیم و از بودن در جایی که کاری نداریم یا توانش را نداریم بخصوص با هدف سروگوش آب دادن پرهیز کنیم که باعث کندی و تداخل در کار دیگران می شود. آنها که دستی در کار دارند و می دانند چه کاری لازم است از ابزار فیس بوک استفاده کنند و بگویند دقیقا ما چه کاری می توانیم انجام دهیم. اگر جایی دیدید که کسی کار مشخصی را از اهالی فیس بوک خواسته و ارائه طریق کرده (مثل خون دادن)، بگویید فورا آنرا به اشتراک بگذاریم. نکته آخر اینکه به نهادهای دولتی و بخصوص محلی در این مواقع اعتماد کنید و اگرکمکی خواستند منتشر کنید. فعلا از ابزاری کردن فاجعه برای تسویه حساب های سیاسی بپرهیزیم و کمک کنیم که هر کدام گوشه ای از ابعاد وسیع این ضایعه ملی را حل کنیم.

1- به سمت تبریز نروید، صبح نشده خودتان را به مرکز انتقال خون برسانید و خون بدهید.
2- آب معدنی، نوار بهداشتی، دستمال کاغذی، دارو، ملافه، کنسرو، پوشک بچه، چادر، لباس‌ – گرم یا غیر گرم، لباس زیر فراموش نشود- به پایگاه‌های هلال احمر بدهید.
3- آنتي بيوتيك، مسكن، ليدو كايين، واكسن كزار، باند گاز، دگزا، آتل، باند كشي، نخ بخيه، دستكش، كلازي، شل كننده عضلاني و سرنگ نیازمندند.
4. ان‌جی‌اوهای فعال را خبر کنید و از آنها بخواهید تا بخشی از مسئولیت را برعهده بگیرند.
5. از وانت‌داران یا کامیون‌داران اطرافتان بخواهید تا خودشان و ماشین‌شان را به پایگاه‌های هلا‌ل‌احمر یا ان‌جی‌اوها معرفی کنند.
6. اگر می‌خواهید حضور فیزیکی داشته باشید، پایگاه‌های هلال‌احمر در تهران و شهرهای بزرگ برای یکشنبه صبح به کمک نیاز دارند. به آنجا بروید و کمک‌های مردمی را جمع کنید، برچسب بزنید و در بسته‌بندی‌های منطقی بچینید.
7. از پای فیس‌بوک هم نمی‌توانیم کمک موثری انجام بدهیم. صبح یکشنبه، همکاران، دوستان، آشنایانتان را با تلفن، اس‌ام‌اس یا به صورت حضوری تشویق کنید تا دستورالعمل بالا را انجام دهند.

#زلزله  
Add a comment...

گاهی اوقات فکر کردن به بعضی ها ناخودآگاه لبخندی روی لبام می نشونه. چقدر زیباست این لبخندها و چه دوست داشتنی اند این بعضی ها.
آهای بعضی ها خیلی مخلصیم
Add a comment...

حرف مفت از آنجا كه كنتور ندارد، همه جا و در مورد همه چیز گفته می‌شود. مفت‌گویان كسانی هستند كه همه چیز می‌دانند. از این رو «همه‌چیزدانی» و «خوددانشمندپنداری» همزاد مفت‌گویی است و هرچه اعتماد به نفس كاذب افراد از نظر دانش و معلومات بالاتر باشد،‌ به همان نسبت، میزان مفت‌گویی‌شان هم بیشتر می‌شود.
بخشی از یادداشت عباس رضایی ثمرین در عصر ایران به نام حرف مفت ودیگر هیچ
Add a comment...

دنیای من پر از چرا*هایی است که نخواستم پاسخی برای آن ها پیدا کنم و خودم را قانع کردم به این جمله که *من تلاش خود را کرده ام و بیشتر از این در توانم نیست
چقدر مدعی هستیم ما
Add a comment...

خفتگان را خبر از محنت بیداران نیست
تا غمت پیش نیاید غم مردم نخوری
سعدی
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded