Profile cover photo
Profile photo
CARTECH Krzysztof Rosołowski
2 followers
2 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Uszkodzona pompa wspomagania może spowodować awarię pozostałych elementów układu wspomagania, w tym przekładni kierowniczej, a to oznacza wysokie koszty naprawy. Do typowych objawów uszkodzonej pompy należą: wycieki oleju, słabe wspomaganie przy skręcaniu w obie strony i głośna praca pompy przy jeździe na wprost. W przypadku zauważenia któregoś z objawów należy jak najszybciej udać się do serwisu - http://www.cartech-przekladnie.pl/onas.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pompa wspomagania zbudowana jest z korpusu, komory, w której obraca się wirnik z łopatkami, osi napędowej oraz płyt oporowych. Regenerację pompy zaczyna się od jej rozebrania, umycia i oceny stopnia przydatności poszczególnych elementów do dalszej eksploatacji. Te, które nie będą już przydatne, podlegają wymianie, natomiast pozostałe elementy poddajemy odpowiedniej obróbce mechanicznej. Zachęcamy do współpracy - http://www.cartech-przekladnie.pl/onas.html.
Add a comment...

Post has attachment
Zawsze stawiamy na rzetelność i dokładność. Dokonujemy dokładnych oględzin wszystkich przekładni kierowniczych, które dostarczają nam Klienci. Po dokonaniu diagnozy przystępujemy do naprawy uszkodzonych elementów. Na koniec wyczyszczone i naprawione przekładnie poddajemy testom sprawdzającym. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.cartech-przekladnie.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się naprawą i renowacją układów kierowniczych w autach każdego typu. Wykonujemy naprawy w samochodach osobowych, ciężarowych, a także autobusach. Bez względu na markę pojazdu, każde zlecenie traktujemy tak samo poważnie. Mogą być Państwo pewni naszego profesjonalizmu - http://www.cartech-przekladnie.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta naprawy i renowacji układów kierowniczych, zachęcamy do kontaktu. Na stronie internetowej znajdą Państwo nasz numer telefonu i adres mailowy. Zamieściliśmy też mapę dojazdu do naszej siedziby w Złotorii niedaleko Torunia. Zapraszamy - http://www.cartech-przekladnie.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma CarTech Krzysztof Rosołowski mieści się w Złotorii koło Torunia. Od wielu lat prowadzimy działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Specjalizujemy się przede wszystkim w naprawach i regeneracji przekładni kierowniczych. Staramy się, by świadczone przez nas usługi były wykonywane rzetelnie, szybko i dokładnie. Zachęcamy do współpracy - http://www.cartech-przekladnie.pl.
Photo
Add a comment...

Przed rozpoczęciem regeneracji przekładni następują dokładne oględziny, podczas których lokalizujemy usterkę i ustalamy jej przyczynę i stopień zaawansowania. Dobieramy najlepsze metody jej naprawy. www.cartech-przekladnie.pl
Add a comment...

Nasza firma świadczy fachowe usługi w zakresie renowacji i naprawy kolumn kierowniczych, przekładni, maglownic i pomp wspomagania w elektrycznych oraz hydraulicznych układach kierowniczych. www.cartech-przekladnie.pl
Add a comment...

Podejmujemy się także zleceń naprawy i renowacji układów kierowniczych nie tylko w samochodach osobowych, ale także w ciężarowych i autobusach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług naprawczych: www.cartech-przekladnie.pl
Add a comment...

Co możemy Państwu zaoferować? Przede wszystkim w skład naszej oferty wchodzą: diagnostyka układów wspomagania, regeneracja przekładni kierowniczych, naprawa przekładni, regeneracja pomp wspomagania. Zapraszamy do kontaktu: www.cartech-przekladnie.pl
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded