Profile cover photo
Profile photo
Imagine House Centrum Szkolenia Zawodowego - Kurs na wózki widłowe
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Na stronie internetowej Imagine House, w zakładce „Słownik” zamieściliśmy dla Państwa obszerne zestawienie pojęć, używanych w branży budowlanej. Szczegółowe definicje urządzeń, elementów, a także jednostki państwowej o nazwie Urząd Dozoru Technicznego znajdą Państwo pod adresem: http://szkoleniacentrum.com.pl/podstrona_18.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pion szkoleń spod znaku Imagine House może Państwu zaoferować obszerny zakres kursów. Przygotowaliśmy program zajęć dla kandydatów na operatora ładowarek teleskopowych, żurawi różnego typu, wciągników i wciągarek, dźwigów itp. Pełną listę szkoleń zamieściliśmy na stronie: http://szkoleniacentrum.com.pl/artykuly-all.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Działamy od 2006 roku, prowadząc szkolenia na terenie całego kraju. Od momentu rozpoczęcia naszej działalności przeszkoliliśmy ponad 10 tysięcy osób! W naszej firmie przeprowadzane były audyty i kontrole WUP, PUP, PARP, które przeszliśmy z pozytywnym wynikiem. Więcej o naszej firmie przeczytają Państwo na naszej stronie: http://szkoleniacentrum.com.pl/podstrona_2.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą profesjonalną ofertę opieramy na ścisłej współpracy z licznymi partnerami biznesowymi, takimi jak Urząd Dozoru Technicznego, Instytut Spawalnictwa, Państwowa Inspekcja Pracy, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego i wielu innych: http://szkoleniacentrum.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przydatne formularze: „Wniosek o sprawdzenie kwalifikacji”, „Oświadczenie na udostępnienie urządzenia” oraz aktualny cennik naszej oferty przygotowaliśmy dla Państwa na naszej stronie internetowej. Zakładka „Do pobrania” zawiera wymienione pliki: http://szkoleniacentrum.com.pl/publikacje_5.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla osób przygotowujących się do szkolenia, przygotowaliśmy pomoc dydaktyczną. Zamieściliśmy na naszej stronie internetowej słownik pojęć. Dowiedzą się z niego Państwo, czym dokładnie jest żuraw, jakie są rodzaje lin i czym jest klasa wykorzystania mechanizmu. Te i inne przydatne informacje znajdą Państwo na stronie: http://szkoleniacentrum.com.pl/podstrona_18.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie internetowej Imagine Haus przygotowaliśmy dla Państwa pomocne formularze oraz szczegółowy cennik, dzięki któremu dostosują Państwo oferowane przez nas kursy do własnych możliwości finansowych. Zapraszamy Państwa do skorzystania z tego materiału, zamieszczonego pod adresem: http://szkoleniacentrum.com.pl/publikacje_5.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu szeroki wybór kursów na operatorów. Kursy na pilarki spalinowe, suwnice, podesty ruchome, dźwigi, wyciągarki i wciągarki, żurawie, burty samowyładowcze, ładowarki teleskopowe, wózki widłowe i wiele innych, znajdują się pod adresem: http://szkoleniacentrum.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy serdecznie na oficjalnym profilu Google + firmy IMAGINE HOUSE – Centrum Szkolenia Zawodowego. Na rynku działamy od 2006 roku. Prowadzimy kursy obsługi, konserwacji i eksploatacji urządzeń technicznych, transportu bliskiego oraz urządzeń energetycznych. Programy, które realizujemy są zatwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą na stronie: http://szkoleniacentrum.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded