Profile cover photo
Profile photo
Farsibase
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
طراحی وب سایت وکلا ، می تواند کمک بزرگی به شناخته شدن وکیل ها کند . از اینرو می تواند به جویندگان وکیل ها اطلاعات مناسبی در ارتباط با مساله حقوقی مورد نظر خویش و اقدامات موردنیاز اشنا شوند. شما نیاز دارید تا خودتان و تخصص تان را به مناسب ترین نحو ممکن به مردم معرفی کرده و آن‌ها را در قیاس به مشکل های احتمالی و قابلیت شما در پیشگیری کم‌هزینه آن‌ها اگاه کنید. شاید در نگاه نخست این کار خیلی سخت و حتی غیر ممکن به نظر می‌رسد ولی هرگز این گونه نیست. شما فقط کافی است که یک وب سایت داشته باشید.

طراحی وب سایت وکلا و حقوقی علاوه بر این که باید ظاهری سلامت و شکیل داشته باشند باید در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشند ، برای مثال وقتی کسی به دنبال مطلبی در وب می گردد ، باید شما جزء سایت هایی باشید که در نتایج موتورهای جستجو نشان داده می شود.

برای مشاوره میتوان این امكان را در طراحی وب سایت وکلا و طراحی وب سایت حقوقی قرار داد كه مشتری ها بتوانند از راه انلاین رزرو وقت را انجام دهند. حتما این توانایی را در طراحی سایت وکلا لحاظ فرمایید چون از موارد ارزشمند و چشمگیری در سایت میباشد و برای کاربرها و بازدید کنندگان از طراحی سایت حقوقی مسئله ی مهمی به حساب می اید.

http://www.farsibase.com/website/طراحی-وب-سایت-وکلا/
Add a comment...

Post has attachment
طراحی وب سایت ورزشی از حساسیت خاصی برخوردار است زیرا هرگونه كوتاهی در طراحی سایت موجب عدم رضایت بازدیدكنندگان می شود. بنابراین رنگ آمیزی در سایت های ورزشی از اهمیت زیادی برخوردار است كه همین رنگ آمیزی می تواند سبب جذب نظر مخاطب شود و خود به خود امار بازدید از سایت افزایش پیدا كند.

تمام وب سایت ها به قسمت خبرها نیاز دارند و چکیده یا تیتر خبرها باید بر روی صفحه اصلی وب سایت همواره قرار بگیرد. تمام علاقمندان سایت های ورزشی علاقه دارند از اخرین اخبار باشگاه و یا اعضا باشگاه مطلع باشند و قسمت خبرها می تواند این مسئله را به خوبی بر عهده داشته باشد. حتی وجود یک تالار گفتگو نیز می تواند در یک وب سایت ورزشی خیلی مفید باشدبرای اینکه با بهره گیری از این قسمت تمام علاقمندان می توانند با یکدیگر بحث و گفتگو کنند و مدیران سایت هم می توانند با بررسی این تالار به خیلی از نقاط ضعف و یا قوت خویش پی ببرند. طراحی وب سایت ورزشی چنانچه صحیح و شایسته باشد و بتواند بازدید کنندگان خویش را جذب کند می تواند به سود دهی خیلی بالایی دست یابد .

http://www.farsibase.com/website/طراحی-وب-سایت-ورزشی/
Add a comment...

Post has attachment
در حال حاظر کاربران از نمایشگرهای بیشماری در ابعاد بزرگ و کوچک برای دستیابی به صفحات اینترنت استفاده می کنند. همان طور که در معماری، با بهره گرفتن از تكنولوژی پیشرفته این امكان را فراهم می آورند تا بتوان اجزاء و تجهیزات گوناگون را به شکل خودكار كنترل نمود، طراحی وب سایت واکنش گرا هم رویکرد مناسبی است که طراحان وب را قادر می سازد تا با پیاده سازی وب سایت انعطاف پذیر، در قیاس به تحول دستگاه کاربران واکنش دهد.

Google طراحی ریسپانسیو (واکنش گرا) را برای طراحی وب سایت پیشنهاد می دهد. سایت های ریسپانسیو دارای URL و HTML یکسان می باشند و این توانایی را دارند که روی تمام دستگاه ها (با سایزهای گوناگون صفحه نمایش) به درستی نمایش داده شوند و کار کنند. این مطلب موجب می شود که Google بتواند آسان تر و بهینه تر محتوای سایت رو نشانه گذاری کند.

اما وقتی که برای موبایل سایتی جداگانه طراحی و منتشر کنیم، URL و HTML سایت خاص موبایل با سایت طراحی شده برای کامپبوتر گوناگون است. به این علت Google برای ورژن های گوناگون یک وب سایت چندین بار سازمان دهی و نشانه گذاری اطلاعات را انجام می دهد. این مطلب تاثیرات منفی در جریان رتبه بندی Google دارد.

وب سایت هایی که دارای توانایی ریسپانسیو بودن در طراحی سایت نمی باشند قالبا در نمایش اطلاعات و علی الخصوص تصویرها در ابعاد گوناگون گرفتار اشکال می شوند و قسمتی ازتصویرها نشان داده نمی شود و یا به نحو مطلوب مطالب در کنار آن قرار نمی گیرد ، مرورگر های (Browser) گوناگون نیز تا حدی می توانند این کاستی ها را تلافی نمایند و در آخر عدم دارا بودن توانایی طراحی وب سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو یعنی این که حداقل کاربرانی هستند که وب سایت ما را خوب نمی بینند.

http://www.farsibase.com/website/طراحی-وب-سایت-واکنش-گرا/
Add a comment...

Post has attachment
متاسفانه کسب درامد در کنار انجام فعالیت‌ های هنری برای هنرمندان خیلی سخت و نیازمند تلاش و هزینه فوق‌العاده‌ای می‌ باشد. شما برای دیده شدن محصولاتتان باید مکانی شایسته را برای مدتی اجاره کرده و شروع به معرفی محصولات خویش کنید. همین طور نیاز به مراجعه فوری شما برای ارائه توضیحات کافی اثر هنریتان برای اشخاص هستید چرا که اثر هنری از دید هنرمندخیلی متفاوت از اثر آن از دید یک شخص عادی می‌باشد. نکته مهمی که وجود دارد این است که شما می‌ توانید با انجام تلاش و هزینه خیلی کمتر بازده و نتیجه فوق‌العاده‌ای از فعالیت خودتان بگیرید و در کنار خلق آثار هنریتان به کسب درامد پرداخته و از زندگی خودتان لذت ببرید. این فعالیت با بهره گیری از طراحی وب سایت هنری کاملا منحصر به فرد برای شما امکان‌ پذیر است.

طراحی وب سایت هنری باید به گونه ای باشد که بازدید کنندگان را مجذوب خویش کند. ارزشمند ترین لازمه طراحی وب سایت هنری ظاهر زیبای آن است که بتواند اشخاص اهل هنر و هنردوست را به خود جذب کند.

مهم ترین علت که می تواند موجب موفقیت در طراحی سایت هنری برای یک هنرمند شود، رعایت موارد بهینه سازی سایت می باشد.در این صورت شما دارای بازدید کننده زیادی خواهید شد وهمین طور این مقدار فراوان بازدید موجب افزایش فروش شما هم خواهد شد.اگر علاقه دارید به موفقیت دست پیدا کنید و همین طور آثار هنری خویش را بدون هزینه های اضافیمثل اجاره فروشگاه و نمایشگاه هنری، به فروش برسانید، راه حل ایجاد و طراحی سایت حرفه ای می باشد.

http://www.farsibase.com/website/طراحی-وب-سایت-هنری/
Add a comment...

Post has attachment
طراحی وب سایت هتل و اماکن اقامتی خیلی حیاتی است برای اینکه خیلی از مردم قبل از مسافرت برای پیدا کردن مراکز اقامتی در شهر مقصد خودشان فقط با جستجو نمودن و قیاس امکانات آن ها را گزینش می کنند. در طراحی وب سایت هتل و اماکن اقامتی می بایست به صحت وضعیت هتل و مکان را نشان داد. بهره گیری از تصویر های مناسب پانوراما و نیز فیلم مناسب همانند حضور در ان فضا بوده و در طراحی سایت باید به آن توجه شود.

معرفی جامع امکانات و نیز اماکن تفریحی نزدیک به این فضا ، امکانات رفت و امدی و جاذبه های محیطی می تواند نقش اثر گذاری در گزینش مخاطب بگذارد. یکی از بخش های جذاب که می توان در طراحی وب سایت هتل و اماکن اقامتی راه اندازی کرد معرفی دقیق مکان های تفریحی و سیاحتی و زیارتی همراه با اطلاعات کامل و کافی آن ها می باشد بصورتی که بر روی نقشه می توان آن را دقیق برای مشتری ها و مسافران مشخص کرد. هر یکی از مکان های که می خواهید آن را معرفی کنید به همراه گالری تصویر بسیار جالب و گیرامی تواند کاربر را برای ساعت های خیلی زیاد در سایت شما نگه دارد.

http://www.farsibase.com/website/طراحی-وب-سایت-هتل-و-اماکن-اقامتی/
Add a comment...

Post has attachment
چنانچه شما در حوزه ای مبادرت به کار های تخصصی می کنید و نیاز به حضور در نمایشگاه های مربوطه دارید و یا چنانچه علاقه دارید علاقه مندان زیادی را به حضور خود بطلبید ، می توانید مبادرت به طراحی وب سایت نمایشگاهی کنید تا در کنار حضور فیزیکی خودتان در نمایشگاه های بزرگ ، تمام کار های خودتان را به صورت پوشش انلاین ، به دست علاقه مندان خویش برسانید. شما می توانید حتی در صورت گسترده شدن وب سایت خودتان ، کار همکاران و رقیبان خودتان را هم تحت عنوان نمایشگاه مجازی در کنار خود بپذیرید تا علاوه بر بهره برداری اقتصادی ، به توسعه نمایشگاه خودتان هم بپردازید.

برای مخاطبین شما خیلی مورد پسند خواهد بود چنانچه شما برای نمایشگاه سالانه ای که در آن شرکت می کنید وب سایتی منحصر به فرد طراحی کنید و در آن سرویس ها و محصول های تازهخودتان را نمایش دهید و یا یک نظر سنجی را در این نمایشگاه ایجاد کنید تا از میزان رضایت خریداران مطلع گردید از اینرو چنانچه این وب سایت در قالب زیر مجموعه وب سایت اصلی شما برقرار شود می تواند به وب سایت شما در جهت ترقی رتبه در موتورهای جستجوگر یاری کند

ولی جدا از علت و فلسفه دارا بودن یک وب سایت نمایشگاهی ، طراحی وب سایت نمایشگاهی شما باید با کیفیت باشد. یک وب سایت با کیفیت علاوه بر طراحی و پیاده سازی عناوین بیان شده ، باید دارای خصوصیت های پنهان گوناگونی هم باشد که با وجود پنهان بودن ، ارزشی به مراتب زیادتر دارند .

http://www.farsibase.com/website/طراحی-وب-سایت-نمایشگاهی/
Add a comment...

Post has attachment
در طول روز اشخاص خیلی بیشتری به دنبال اطلاعات در ارتباط با حیوان خویش می باشند . اطلاعاتی از قبیل تغذیه, مراقبت ها , نحوه نگهداری , فضای مورد نیاز برای زندگی و خیلی ازاطلاعات دیگر که تنها در وب سایت ها می توان آن اطلاعات را کاوش کرد. البته خیلی از دامپزشکان نیز در این عرصه دارای وب سایت هایی می باشند که کاربرها و مراجعه کنندگانشانمی توانند از راه وب سایت آن دکتر با او تماس برقرار کنند. مراكز فروش حیوانات می توانند با طراحی وب سایت مرتبط با حیوانات به فروش حیوانات خود به صورت اینترنتی، فروش وسایل جانبی نگهداری از حیوانات و دیگر تجهیزات مورد نیاز بپردازند.

طراحی وب سایت مرتبط با حیوانات مخاطب ها و مشتری های خاصی دارد . در هنگام طراحی سایت برای مراکز فروش حیوان ها باید امکانات خاص ای در سایت قرار گیرد . به عنوان مثال خیلیمهم است که تصاویر واضحی از حیوانی که قرار است فروخته شود در سایت قرار گیرد . باید گونه ونژاد حیوان بیان شود و در صورت امکان اندازه و حیوان در سایت قرار گیرد . از اینرو وب سایت باید از طراحی و گروه بندی های مناسبی بهره مند باشد تا بازدید کنندگان به سادگی بتوانند به فهرست گونه معینی از حیوان ها که مورد نظرشان است دسترسی پیدا کنند.
مخاطب دیگر طراحی وب سایت مرتبط با حیوان ها ، دامپزشکان و مراکز دامپزشکی می باشند . از جمله امکانات و اطلاعاتی که می توان در وب سایت های مربوط به دامپزشکی قرار داد ، ادرس کلینیک ، ساعات کاری ، اطلاعاتی در مورد انواع بیماری برای هر گونه از حیوان ها ، قیمت انجام خدمات درمانی از قبیل تزریق واکسن به حیوان ها و…

http://www.farsibase.com/website/طراحی-وب-سایت-مرتبط-با-حیوانات/
Add a comment...

Post has attachment
شاید برای شما نیز اتفاق افتاده است که بخواهید ادرس فیزیکی یک مجتمع را بدانید ، نخستین کاری که می‌ کنید اسم مجتمع را در گوگل جستجو کرده و وب سایت مورد نظر را باز می‌ کنیداین کوچکترین چیزی هست که اشخاص به در طراحی وب سایت مراکز تجاری دنبال آن می باشند ، گاهی اشخاص می‌ خواهند تصویرها و شمای کلی مجتمع را ببیند و به‌ صورت مجازی از مرکز اداری تجاری بازدید کنند و خیلی‌ ها میخواهند وضعیت واحدهای مجتمع را مشاهده کنند تا از راه وب سایت درخواست اجاره و یا خرید واحد را به مدیریت مجتمع ارسال کنند .

حتی با ترفندهای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو یا همان سئو – Search Engine Optimization می توانیم طراحی وب سایت مراکز تجاری شما را در بالاترین رتبه در موتورهای جستجو همانند Google قرار دهیم تا بهتر و موثرتر دیده شوید.

ادرس دقیق مرکز تجاری و تعداد مغازه ها و اجناسی که در آن به فروش می رسد از جمله مواردی می باشند که در طراحی وب سایت مراکز تجاری باید به آن توجه شود. ما با طراحی وب سایت مراکز تجاری شما به صورت بهینه سازی شده و قرار دادن سایت مرکز خرید شما در میان دیگر سایت های مراکز خرید در Google شما را به پر بازدید ترین سایت مرکز خرید تبدیل می کنیم.

http://www.farsibase.com/website/طراحی-وب-سایت-مراکز-تجاری/
Add a comment...

Post has attachment
ابتدایی ترین علت ایجاد هر وب سایتی اگهی است . با قرار دادن افتخارات دانش آموزان ، معرفی کادر آموزش ، پیشینه مدرسه ، فعالیت های خارج از مدرسه از قبیل اردوها و … و تصاویری از محیط های گوناگون مدرسه مشابه سالن غذا خوری ، حیاط ، کلاس ها ، سالن ورزش و… قادر خواهید بود نظر اولیا و حتی دانش آموزان را نسبت به مدرسه جلب کنید . با طراحی وب سایت مدرسه می توانید با خانواده های دانش آموزانتان به صورت مستقیم در تماس باشید و آن ها را در جریان وضعیت تحصیلی فرزندانشان قرار دهید و با انان تبادل اطلاعات داشته باشید.

چنانچه مدیر مدرسه هستید ممکن است از مراجعه مکرر والدین به خاطر مشکلات مثل هم خسته شده باشید. تا به حال با خودتان اندیشیده اید که آیا پیشرفت تکنولوژی می تواند به کار شما بیاید؟ شما می توانید با طراحی سایت برای مدرسه خویش خیلی از پرسش ها و مشکلات والدین را از راه اینترنت و وب سایت خودتان بر طرف کنید و علاوه بر کم کردن شلوغی های مدرسه دانش آموزان را با اینترنت اشنا کنید. علاوه بر این شما می توانید نمونه سوال های امتحانی را در داخل وب سایت خویش قرار دهید تا تنها دانش آموزان مدرسه شما به آن ها دسترسی داشته باشند.

از اینرو با طراحی وب سایت مدرسه عالی می توانید که فارغ التحصیلان خودتان را به بازدید از وب سایت مدرسه سابق خودشان ترغیت کنید که آن ها می توانند آن جا نظرات خویش را با دانش آموزان بیان کنند، مقالات خویش را آن جا به اشتراک گذارند مشکلات دانش آموزان را بشنوند و برای حل آن ها کاری انجام دهند.

http://www.farsibase.com/website/طراحی-وب-سایت-مدرسه/
Add a comment...

Post has attachment
روز به روز به طرفداران طراحی مجله اینترنتی و سایت های اطلاع رسانی اضافه می شود. علت این مطلب افزایش ضریب نفوذ اینترنت و استفاده مردم از اینترنت است. شما هم می توانید با طراحی وب سایت مجله اینترنتی به مخاطبین خودتان سرویس دهید.

پس در صورتی که شما ناشر یک مجله بزرگ هستید و بر روی عرضه نسخه چاپی مجله خودتان سرمایه گذاری نمودید می توانید با تنظیم یک برنامه صحیح بدون این که به سیستم کسب وکار سنتی خود صدمه ای را وارد نمایید, ورژن اینترنتی و البته محدود را نیز در اختیار بازدید کنندگان انلاین وب سایت خودتان قرار دهید. مطمئن باشید طرفداران پر تعداد مطالعه نسخه های چاپی شما نیز از این استراتژی تازه و نوین شما خوشحال خواهد شد.

ایجاد و طراحی وب سایت مجله اینترنتی انلاین موجب کم شدن ترافیک ها شده و دیگر نیازی به تهیه کردن کاغذ و ایجاد محیط فیزیکی چاپخانه نمی باشد . این بار با دارا بودن یک وب سایت درهر وقت و هر مکانی در سراسر عالم باشید می توانید به آسانی و با بهره گیری از اینترنت از راه رایانه و لپ تاپ و یا تلفن موبایل شخصی خویش به خواندن جدیدترین کتاب ها و مجلات روزدنیا بپردازید و از آن ها بهره مند شوید .

http://www.farsibase.com/website/طراحی-وب-سایت-مجله-اینترنتی/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded