Profile cover photo
Profile photo
Podlaszewski Wiesław. Stacja diagnostyczna
About
Posts

Post has attachment
Drodzy Klienci! Chcielibyśmy podziękować Państwu za zaufanie, jakim nas darzycie, a także za dotychczasową współpracę. Jesteśmy Państwu wdzięczni. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy moc najszczerszych życzeń! Zdrowia, radości i spełnienia marzeń! Wszystkiego dobrego od ekipy Stacji diagnostycznej w Czernikowie. http://diagnostyka-aut.com.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od lat powtarzamy naszym Klientom, by regularnie umawiali się do nas na przegląd instalacji LPG! Warto wiedzieć o tym, że przy tego typu instalacji choćby najmniejsza usterka może by niezwykle groźna dla silnika. Lepiej dmuchać na zimne i regularnie sprawdzać instalację – w trosce o bezpieczeństwo, w trosce o życie! Mają Państwo pytania? Jesteśmy do dyspozycji. Na stronie internetowej: http://diagnostyka-aut.com.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby się Państwo umówić z nami na badanie techniczne pojazdu? Zapraszamy serdecznie, jesteśmy do Państwa dyspozycji! Doskonale orientujemy się w kwestii obowiązujących przepisów, dlatego mogą mieć Państwo pewność tego, że do zlecenia podejdziemy w pełni profesjonalnie. Na stronie internetowej: http://diagnostyka-aut.com.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doskonale znamy się na wulkanizacji. Świat opon nie kryje przed nami tajemnic, o czym przekonało się wielu naszych Klientów. Jeśli poszukują Państwo specjalistów, którzy wymienią opony lub też je naprawią, zapraszamy do współpracy. Na stronie internetowej: http://diagnostyka-aut.com.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeszcze nie wymienili Państwo opon letnich na zimowe? Czas najwyższy zgłosić się do specjalisty, bo większość kraju już przykrył biały puch! A jak wiadomo, w oponach letnich nie jeździ się ani komfortowo, ani bezpiecznie, gdy ślisko na drodze! Zapraszamy do naszej stacji diagnostycznej. Na stronie internetowej: http://diagnostyka-aut.com.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako profesjonaliści w swoim fachu, świadczymy szeroki zakres usług. Dlatego też zajmiemy się państwa zepsutymi oponami! Jesteśmy specjalistami z zakresu wulkanizacji i stale się rozwijamy. Potrzebują Państwo wsparcia? Polecamy się serdecznie. Na stronie internetowej: http://diagnostyka-aut.com.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich naszych Klientów zachęcamy do tego, aby regularnie wykonywali przegląd instalacji LPG. W trosce o swoje bezpieczeństwo, rzecz jasna! Większość usterek trudno zauważyć, dlatego warto systematycznie kontrolować swoje auto. Mają Państwo pytania? Na stronie internetowej: http://diagnostyka-aut.com.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pozostając w temacie badań technicznych pojazdów, to warto wspomnieć o tym, że już 13. listopada przepisy ulegną zmianom! Warto wiedzieć o tym, że kierowcy będą musieli z góry zapłacić za badanie, niezależnie od tego, czy dany pojazd przeszedł kontrolę. W razie stwierdzenia usterek każdy kierowca będzie mieć 14 dni na ich usunięcie. Mają Państwo pytania? Pozostajemy do dyspozycji! Na stronie internetowej: http://diagnostyka-aut.com.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O badaniach technicznych pojazdów wiemy naprawdę wszystko. Orientujemy się w przepisach, które nieustannie się zmieniają. Warto nam zaufać! Na stronie internetowej: http://diagnostyka-aut.com.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nabijanie numerów podwozia? Polecamy się! Skontaktujcie się z nami, a wspólnie ustalimy odpowiadający Państwu termin. Naszym Klientom od lat oferujemy to, co najlepsze. Na stronie internetowej: http://diagnostyka-aut.com.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded